Srbija 14. po FIFI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rang lista 20 najboljih reprezentacija sveta:
1. (5) Brazil - 1.672
2. (1) Španija - 1.590
3. (2) Holandija - 1.379
4. (4) Italija - 1.229
5. (3) Nemačka - 1.207
6. (9) Rusija - 1.161
7. (6) Engleska - 1.135
8. (7) Argentina - 1.091
9. (10) Francuska - 1.082
10. (8) Hrvatska - 1.031
11. (17) Grčka - 1.001
12. (14) SAD - 983
13. (16) Švajcarska - 930 :dontunderstand:
14. (20) Srbija - 925
15. (24) Danska - 909
16. (29) Australija - 886
17. (11) Portugalija - 879
18. (38) Obala Slonovače - 874
19. (19) Ukrajina - 869
20. (17) Urugvaj 860.

Svajcarska 13...wtf??? Portugalija tek 17. Kako glupa lista. Zasluzujemo mesto medju prvih 20 ali mislim da je 14. mesto previsoko. Stvarno ne razumem kako se formira ova lista, ako neko zna nek objasni...meni je ovo skroz debilno.
 
Pa jedan kiks te gurne dole,a pobeda gore i slabije reprezentacija za pobedu nad vecim dobijaju vise bodoma npr. Brasil - Ghana...Brasil za pobedu dobija 14 boda,a Ghana 28....a Portugal ove kvalifikacije igra veoma lose tako i da ne zasluzuje visoku pozicija (u odnosu na nas koji ih igramo sjajno)...
 
Danska 15 mesto,oni su uvek bili totalni anonimusi,SAD 12. 70% populacije ne zna sta je evropski fudbal,Urugvaj je jedino dobro igrao fudbal pre 70 godina,Svajcarska :S....Uzgred Srbija(SR Jugoslavija) je 1998. bila 6. tako da nije nam ovo najbolji rezultat ...
 
Danska zasluzuje to mesto jer je prava u svojoj grupi i igraju odlicno kvalifikacije...Mislim da je i SAD zasluzeno 12 jer su bili u finalu KK izbacili Spaniju i osvojili kup S.Amerike...
 
Svajcarska 13...wtf??? Portugalija tek 17. Kako glupa lista. Zasluzujemo mesto medju prvih 20 ali mislim da je 14. mesto previsoko. Stvarno ne razumem kako se formira ova lista, ako neko zna nek objasni...meni je ovo skroz debilno.
Nije debilno, nego je slično kao u tenisu, samo što se ovde brišu bodovi osvjeni u ovom periodu iz 2004-te, tj. sabiraju se bodovi osveojeni u periodu od pet godina ... Portugal je pre pet godina bio drugi u Evropi, a sada ne može Albaniju da pobedi kući, te je stoga 17-ti ...

Mi pre pet godina nismo skoro ništa bodova osvajali, i zato sada možemo da idemo ka top10 ...
 
Napokon da budemo ponovo medju prvih 20, sad da guramo do prvih 10 jel sa ovakvom igrom sigurno to zasluzujemo, lista je realna zasto bi Portugal bio ispred Danske, zato sto tamo igra CR i zato sto Portugal ima sad vec poljuljano ime, ta reprezentacija nema nikakve zapazene uspehe, sem nekih imena u reprezentaciji, a ako se podsetimo kvalifikacija za EURO 2008 na koji nismo nazalost otisli otisao je Portugal koji se provukao kao i uvek, mi smo tada dva puta sa njima igrali remi, i ako nismo igrali dobro ni upola kao sad, a oni su tada bili bar 2x jaci nego sad. U kvalifikacijama za SP 2010 Danska je pobedila Portugal 2:3 i ako cemo tako da gledamo i realno je da Danska bude ispred Portugalaca cija igra nije nista bolja od igre Farskih ostrva. Sada da budemo realni gotovo svaka reprezentacija (ima izuzetaka) igra dobar fudbal - i svaka "slabija" reprezentacija moze da bude dostojanstven protivnik nekim "jacim". SRBIJA ZASLUZUJE OVO MESTO I JOS VISE - NAPRED SRBIJA!!!!
 
zato shto sigurno na svetu postoji 14 boljih reprezentacija od nashe

Pa mislim da one trenutno nisu bolje ako u njih svrstavas Portugal mislis da Portugal treba da bude pre nas samo zato sto se zove Portugal i sto tu igra Ronaldo ili da O.Slonovace bude pre nas samo zato sto igra Drgobra itd. e pa varas se mi igramo bolje od njih ove kvalifikacije i zasluzeno smo ispred njih....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top