Susret

Hektor

Aktivan član
Poruka
1.253
Svi smo svedoci bogatstva razlicitih misljenja i verovanja i na forumu i u zivotu.Ako razlicito mislimo i verujemo,da li je to prepreka da budemo ljudi dobre volje i da svi skladno zivimo u zajednici ovde na forumu,i u privatnom zivotu.To verujem,svi zelimo.Medjutim,KAKO to postici?I da li je to uopste moguce?Ili je to Utopija?JA VERUJEM DA JE TO MOGUCE,i zelim da cujem Vasa misljenja o SUSRETU!
 
Hektor:
Svi smo svedoci bogatstva razlicitih misljenja i verovanja i na forumu i u zivotu.Ako razlicito mislimo i verujemo,da li je to prepreka da budemo ljudi dobre volje i da svi skladno zivimo u zajednici ovde na forumu,i u privatnom zivotu.To verujem,svi zelimo.Medjutim,KAKO to postici?I da li je to uopste moguce?Ili je to Utopija?JA VERUJEM DA JE TO MOGUCE,i zelim da cujem Vasa misljenja o SUSRETU!


Hektore, Poslednji krstasu na kapiji Jerusalima, si normalan ili opet provociras !?! Pa, vidis li kakvi smo, nas i posluga sa " Bala vampira ", odstranjuje kao duhovno opscene, a ti bi SUSRET !!! Kada bi video Margo ili mene, uzivo ( a to ti je ko' glamuroznija varijanta reklame za " MB " pivo ), zanavek bi se ostavio svoje ideologije i krenuo putem dark side of force !!!
 
Svestan sam da je utopija zamisljati raj na zemlji.Medjutim ja zelim da okupim relativno mali broj ljudi,mozda sa ovog foruma,koji bi pokusali da stvore zajednicu,komunu,gde bi se svi postovali.Sta mislite da zakazemo jedan vikend na Adi pa da se upoznamo i zblizimo!
 
ok...smisli kako da izbegnemo porez
ja cu da nabavim semenje i sadnice...imam i shator..ali ako mislish da ce to biti nepotreban luxuz...spalicu ga...
ti ponesi zemljoradnichke rekvizite...pa da gradimo istinu u znoju lica svog :wink:
 
Ena187:
Sizif:
Ja bih tako rado, ali nas ne puštaju iz CZ-a. 8)

tz tz tz
:shock: Bože mili! :shock:

Ej, a otkad ima net u CZu?

404.gif
 
looodica:
apotekarka:
Mene privlači ideja upoznavanja sa nekim ljudima sa foruma ali mi nešto goviri da to možda nije najbolja ideja....

hmmmmm nije valjda da se bojish da te neko ne napadne :) ;) Hoce to kad stavljash one slike :)


Nevaljala Apotekarka!!!!!! :wink:
Mislim da je lepo imati virtualnog dečka, ljubavnika ili prijatelja jer to ne ugrožava brak i porodicu, a susret, hmmmmmmm.... i dalje mislim da nije dobra ideja....
 
PAK PAHA:
anakin:
sta nije jasno? :lol:

pa sta ti ja znam... evo kojote izbechio ochi kaj da mu je neko ushprico po kile mrkog senfa u doope...
...da te nocas "preskocim" bez obzira na tvoje ocigledno nabacivanje...samo nocas.
Svojoj dragoj, medenoj, ljupkoj...anakin, pokazujem svoje emocije. Ovo :shock: je bila pozitivna reakcija na njen sladunjavi, blagoglagoljiv jezicak... 8)
 

Back
Top