Lepljiva tema

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.085
Eee ne moze danas svako imati lepljivu:lol:elem..svako je imao sexy snove i budio se ulepljen..meni se uglavnom desavalo da se probudim kad je najlepse:evil:dal je neko uspeo da odsanja bas ceo cin sexa..da potraje od predigre do menjanja poza..sve onako po redu da imate utisak da traje dugo i uzivate max i da se ne probudite razocarani preranim svrshom?Mozda ima fenomena koji su uspeli da ponovo nastave gde su stali:lol:
 
XAXAXAXA. Odlicna tema. Javaljam se kao fenomen :lol: Uspeo sam da nastavim gde sam stao...I onda me probudio idiot koji je poceo da vergla u 5 ujutru. I opet zaspim i nastavim...ali bese druga devojka, al ista scena.
Interesantni su ti snovi.
 
Eee ne moze danas svako imati lepljivu:lol:elem..svako je imao sexy snove i budio se ulepljen..meni se uglavnom desavalo da se probudim kad je najlepse:evil:dal je neko uspeo da odsanja bas ceo cin sexa..da potraje od predigre do menjanja poza..sve onako po redu da imate utisak da traje dugo i uzivate max i da se ne probudite razocarani preranim svrshom?Mozda ima fenomena koji su uspeli da ponovo nastave gde su stali:lol:

pa, ja sam imala citav odsanjan sex, od predigre do finisha, nije trajalo dugo, ali je bilo ekstra, sto bi rekli mladi, samo ne znam da li se to racuna, jer ja sam samo zensko :rumenko:
 
Eee ne moze danas svako imati lepljivu:lol:elem..svako je imao sexy snove i budio se ulepljen..meni se uglavnom desavalo da se probudim kad je najlepse:evil:dal je neko uspeo da odsanja bas ceo cin sexa..da potraje od predigre do menjanja poza..sve onako po redu da imate utisak da traje dugo i uzivate max i da se ne probudite razocarani preranim svrshom?Mozda ima fenomena koji su uspeli da ponovo nastave gde su stali:lol:

Ja sanjam horore samo...
Ceo cin? NIkad..mozda neke momente samo.
 

Back
Top