Dobe vode

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Jeste li bili nekad tamo? Koliko znam, to je blizu Budve i kazu da ima lepe plaze...ali tako kazu.
Ja sam razmisljao da idem tamo sa drustvom ovog leta, pa bih hteo da znam vase misljenje o dobrim vodama.:)

Postavljajte i slike, ako vas ne mrzi. Hvala.:p
 
Ako je to ono sto mislim. Nikako nemoj tamo ici.
Bio sam pre vise godina u jednom mestu koje se tako zove, juzno je od Bara.
Odvratno, ruzno, neuredjeno, nikakva infrastruktura... FUJ!
 
Jeste li bili nekad tamo? Koliko znam, to je blizu Budve i kazu da ima lepe plaze...ali tako kazu.
Ja sam razmisljao da idem tamo sa drustvom ovog leta, pa bih hteo da znam vase misljenje o dobrim vodama.:)

Postavljajte i slike, ako vas ne mrzi. Hvala.:p

Dobre vode su izmedu Ulcina i Bara i mogu ti reci da je to obicna selendra.
Plaza,uz plazu neko neuredno setaliste od oko 300 m,par kafica i to je to.
 
A dje nadje Dobre vode shupak od svijeta :hahaha: Evo bio sam u Sutomore sinoc, nema N I K O G A....TUGA...niz ulicu od autobuske pored pijace( dileri mijenjaju dinare ,BiH marke za evre ,kurs je 100 din za 1 e.) do hotela " Niksic" samo prodavci prodaju na tezgama dzidze-midze ,kineske papuce i kupace gace,neki cesi preturaju po rukama pomadu " Nivea" (svercovanu iz bugarske) pola sata dok je kupe.., nekoliko makedonaca , fizikalaca sa barskih gradilista jede pljeskavice na ulici ispred " Cudesa od mesa", niz setaliste nema n i k o g a...pice sto prodaju na parce ( 1 e) niz ulicu su HLADNE kolko im dobro prolaze , u restoranima " Izvor " i " Pirat" NEMA NIKOGA..ali NIKOGA! .nekoliko porodica srba sa kosmeta ( sirotinja da te tuga uhvati..) ,kazu da su nasli smestaj za 4 evra...I TO UZ OBALU...prrije nekoliko godina se sutomorskim setalistem nije moglo bukvalno proci od omladine iz Srbije, koja je masovno dolazila vozom...po 22 VAGONA su bile kompozicije 7 vozova dnevno , pa vi vidite...po plazi jedno magare vodaju da se djeca slikaju ( 2 e), a turisticki brodic po cio dan preko megafona reklamira obilazak " BIVSHE kuce Milene Dravic " ,,,niko da se ukrca...
 

Back
Top