DS i laži

Milanche°

Poznat
Banovan
Poruka
7.459
tokom izbora su obecavali profesionalizaciju vojske
i ukidanje vojnog roka
i zbog toga sam teo da gi biram umesto radikali
i hvala bogu nisam birao nikog al to nema veze
nego sad kad su na vlast sutanovac stalno ponavlja
kao i on je sluzio vojsku nek sluze i drugi nece da se ukida
sluzenje vojske od 28 godine su popeli na 35 vojnu obavezu
cak i ko predje 35 apsi se na granice i uzima se pasos
sramota ...eto od mene a vi dodajte sta su jos slagali
 
svaka cast,bas to sam htjeo napisat..nekako je preironicno kada to pise Torente..lik koji nije sudjelovao niti u jednom ratu na ovim prostorima(po vlastitom priznanju) a mogao je...Prava Seka Persa..

Gde je ban za ove lazi posto vidim da se sada i za lazi kaznjava pa samim tim ovaj ustasha mali treba kaznu da dobije.

Nego Alex sto nisi branio Vukovar nego si ko sisa zapalio odatle???
 
Gde je ban za ove lazi posto vidim da se sada i za lazi kaznjava pa samim tim ovaj ustasha mali treba kaznu da dobije.

Nego Alex sto nisi branio Vukovar nego si ko sisa zapalio odatle???

prijavljen ti je post za vrijedjanje.Ja nigdje nisam lagao,sam si reko da u Hrv Srp ratu nisi sudjelovao,a za Kosovo predpostavljam da nisi jer bi se vec pohvalio..

E a Vukovar nisam branio jer sam imao 7 godina,dok si ti vec bio u godinama kad si mogao pokazati ljubav za to tvoje Srpstvo koje sisir samo na forumu...mnogi tvojih godina mladici su sa obje strane uzeli pusku u ruku i borili se..i kad netko takav napise nesto protiv Hrvatske,mogu ga jos i razumjeti..covjek bio u ratu,nagledo se ubojstava i nasluso pucnjave..pa mi je to jasno..a kad netki frustrirko kao ti otvara 50 tema o Hrvatima i stalno ih pljuje,to zvuci malo vise smijesno,jer da si takav patriota uzeo bi pusku u ruku kad je trebalo,a ne biti ovakav licemjer i biti internetski ratnik..
 
prijavljen ti je post za vrijedjanje.Ja nigdje nisam lagao,sam si reko da u Hrv Srp ratu nisi sudjelovao,a za Kosovo predpostavljam da nisi jer bi se vec pohvalio..
..


Alex84
nekako je preironicno kada to pise Torente..lik koji nije sudjelovao niti u jednom ratu na ovim prostorima(po vlastitom priznanju) a mogao je..


Pa u borbi protiv genocidne NDH nisam posto sam tada bio skolarac a ti si napisao da sam rekao da ni u jednom ratu na ovim prostorima nisam ucestvovao plus da nisam sluzio vojsku i da sam sve to ja priznao.

Nadji gde sam ja to priznao.
 
Alex84
nekako je preironicno kada to pise Torente..lik koji nije sudjelovao niti u jednom ratu na ovim prostorima(po vlastitom priznanju) a mogao je..


Pa u borbi protiv genocidne NDH nisam posto sam tada bio skolarac a ti si napisao da sam rekao da ni u jednom ratu na ovim prostorima nisam ucestvovao plus da nisam sluzio vojsku i da sam sve to ja priznao.

Nadji gde sam ja to priznao.

kao prvo..skolarac zvuci kao neki klinjo..a ti to nisi bio,bio si u srednjoj i to si i rekao..ja samo zelim reci,mnogi su iz skolskih klupa zavrsili sa puskom u ruci..ti nisi...

Za Kosovo sam shvatio po postovima..piso si nesto u stilu kad bude vrijeme ici cu bla bla..uostalom evo pa sam sad reci,jesi bio u ratu na kosovu??????

Za vojni rok ja nigdje nisam napisao da ti nisi sluzio vev tvrdim da nisi bio niti u jednom ratu(osim internetskog)na ovim prostorima..a najzesci si ovdje mrzitelj svega nesprskoga a tvoje glupave teme o Hrvatima i fashisticki komentari su za nekoga kao ti zbilja smijesni..
 
kao prvo..skolarac zvuci kao neki klinjo..a ti to nisi bio,bio si u srednjoj i to si i rekao..ja samo zelim reci,mnogi su iz skolskih klupa zavrsili sa puskom u ruci..ti nisi...

Za Kosovo sam shvatio po postovima..piso si nesto u stilu kad bude vrijeme ici cu bla bla..uostalom evo pa sam sad reci,jesi bio u ratu na kosovu??????

Za vojni rok ja nigdje nisam napisao da ti nisi sluzio vev tvrdim da nisi bio niti u jednom ratu(osim internetskog)na ovim prostorima..a najzesci si ovdje mrzitelj svega nesprskoga a tvoje glupave teme o Hrvatima i fashisticki komentari su za nekoga kao ti zbilja smijesni..

:hahaha1:Paz ironije!
 

nije ironija vec realnost..kontas,ja sam bar prosao rat od malih nogu..na dva mjesta nas je sustigao rat,naslusao sam se pucnjave i cak i nagledao mrtvih...a sta je on??Gladio..... u toploj kucici i sad palamudi po forumu..ok nek pise,ali zivota mu njemu je svaka druga tema ili post neko pljuvanje po Hrvatima..ko da oce da dokaze da je on neki veliki ultra Srbin..jbga sto to nije dokazivao kad je trebalo...
 
Za vojni rok ja nigdje nisam napisao da ti nisi sluzio vev tvrdim da nisi bio niti u jednom ratu(osim internetskog)na ovim prostorima..a najzesci si ovdje mrzitelj svega nesprskoga a tvoje glupave teme o Hrvatima i fashisticki komentari su za nekoga kao ti zbilja smijesni..

ja samo mrzim ustashe i siptare ostale narode volim
 
nije ironija vec realnost..kontas,ja sam bar prosao rat od malih nogu..na dva mjesta nas je sustigao rat,naslusao sam se pucnjave i cak i nagledao mrtvih...a sta je on??Gladio..... u toploj kucici i sad palamudi po forumu..ok nek pise,ali zivota mu njemu je svaka druga tema ili post neko pljuvanje po Hrvatima..ko da oce da dokaze da je on neki veliki ultra Srbin..jbga sto to nije dokazivao kad je trebalo...
U redu ali nisam zbog toga napisao paz ironije!
Boldovao sam sta je ironija shvati kako hoces..iz drugog puta.Posto si iz prvog pogresno shvatio!;)
 
U redu ali nisam zbog toga napisao paz ironije!
Boldovao sam sta je ironija shvati kako hoces..iz drugog puta.Posto si iz prvog pogresno shvatio!;)

shvatio sam ja jako dobro,zato ti i kazem,ja sam bar nesto prosao...a on nista,pa su pu postovi fashisticki,vise od ikoga ovdje,,

Pazi on nekoga mrzi..on...to je njemu furka..znas ono mrzit cu hrvate i shipce...
 
Bio bi idiotizam ukidati vojni rok .......vec je idiotizam sto su uveli civilno sluzenje ... A sramota je da muskarac bezi od sluzenja vojnog roka ko neka seka persa.

Tako je...Da li nekome od nas koji smo sluzili vojsku,nesto fali...ako bas neko nece iz bilo kog razloga da sluzi vojni rok u redu je da ostane i civilno sluzenje vojnog roka i to u mestu boravka ali iskljucivo u gradskoj cistoci i to u trajanju od 24 meseca...pa nek biraju...ili puska ili metla pa na ulicu,treceg nema...bar bi nam gradovi bili cistiji !
 
shvatio sam ja jako dobro,zato ti i kazem,ja sam bar nesto prosao...a on nista,pa su pu postovi fashisticki,vise od ikoga ovdje,,

Pazi on nekoga mrzi..on...to je njemu furka..znas ono mrzit cu hrvate i shipce...

Izgleda da me nisi najbolje shvatio....:)....ali ostavicu ti da to sam skontas!
A ponovicu ono sto sam vec vise puta pisao...boli me tuki za vas.....isto koliko vas boli tuki za nas.Srecna vam nezavisnost i da vise nikada ne stupimo u ikakav savez tipa SHS i Juge.....:bye:
 
Izgleda da me nisi najbolje shvatio....:)....ali ostavicu ti da to sam skontas!
A ponovicu ono sto sam vec vise puta pisao...boli me tuki za vas.....isto koliko vas boli tuki za nas.Srecna vam nezavisnost i da vise nikada ne stupimo u ikakav savez tipa SHS i Juge.....:bye:


kazem ti shvatio sam,ali ti objasnjenje nisi bas:Dno nebitno,nacemo se na pola:lol:

a ovo boldano...hehe nece biti slicno ali ni puno razlicito,ili kako bi ti nazvao kad udjemo i vi i mi u eu??:D Opet cemo bit pod istim krovom:hahaha1:
 

Back
Top