Evom vam vasi mediji....

interna potrazivanja (unutar drzavana) NIS-a trenutno iznose 31 milijardu dinara..samo vojsak duguje 7 milijardi..kad bi svi NIS-u placali..bila bi to extraprofitabilna firma..ovako se otpisuju dugovi..sto ce rei i ja bi bio uspesan "bizMismen" kad bi mi neko otpisivao dugove za ovo za ono ..u ovom slucaju za naftu i gas
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=07&dd=01&nav_category=11&nav_id=368918

"Beograd -- Jedan od osnivača “Kurira”, firma “ABC kompani”, blokirana zbog višemilionskih dugovanja, najviše novca duguje samo jednom poveriocu – svom osnivaču."

Sada neka mi neko kaze da je ovo legalno poslovanje. Al im ucackao b92, svaka im cast!:per::per::per::per::per:

Имам само једно питање за тебе. Ко је основао и финансира Б92?
 
interna potrazivanja (unutar drzavana) NIS-a trenutno iznose 31 milijardu dinara..samo vojsak duguje 7 milijardi..kad bi svi NIS-u placali..bila bi to extraprofitabilna firma..ovako se otpisuju dugovi..sto ce rei i ja bi bio uspesan "bizMismen" kad bi mi neko otpisivao dugove za ovo za ono ..u ovom slucaju za naftu i gas

nis je ***** firma, peru lovu ( uz put je pljačakju visokim cenama na b. pumpama ) preko naših ledja.....i ovako se uvozi nafta i benzin i što bi njima plaćao, kada ima konkurentnijih firmi ali naši ih ne puštaju i još nam uterali sa rusima
( da ne pričam, a to je zasebna tema - Kako radnici nis-a, kradu na veliko i preprodaju )
 
Bivalo je o Kuriru i B92 vise puta govora....sve je to isto,samo drugacije upakovano i umiveno ili musavo.Vraca B92 za ono sa Beckovickom. Medijska posla.Odkud bas sad? Kao da je dugovanje od juce,?!

Legendo... :roll:

Beckovicku jeste okliznula njena ekipa, samo sto ne moze bas previse ocigledno da bude.

Olja nije bas toliko poslusna kao na pocetku karijere, pa ne pazi kome se zamera.

Budi ziv pa vidi da li ce i Jugoslav dobiti opomenu...
 

Back
Top