Brian Johnson ili Bon Scott

Hoce li ljudi ikad prestati da ih porede?! Oboje su sjajni, svaki na svoj nacin. Da nije bilo Bona, mi danas ne bismo ni znali za ACDC, a da nije bilo Brajana da ga zameni, najveci svetski rok bend ne bi nastavio da zivi, a njegova muzika bi polako izbledela pod talasima vremena...
 
mada ja milim da je pesme smisljao Malcom uz malu pomocu Angusa(Back in black)

Pa da ali tekst je Brian,a rifove su neke Angus neke Malcom,ali Back in Black rif je smislio Malcom,jos 1979-e,(a album back in black je izdat 1980-te)dosao kuci kod Angusa i na kasetu nasnimio rif i malcom je rekao ne svidja mi se ovaj rif(a posto je u to vreme bilo tesko nabaviti kasete zeleo je da obrise taj rif sa kasete i nasnimi drugi)a Angus mu je rekao ako se tebi ne svidja daj ga meni,i na kraju su se slozili da od tog rifa naprave pesmu,a Angus je u jednom intervjuu rekao da i dalje ne zna da taj rif odsvira kao Malcom cak misli da ga i sada ne svira dobro...:)
 
Bon je mnogo bolji. Brajan je kopija,ne peva svojim stilom pevanja. Brajan je pre ACDC-a pevao u nekom bendu,ne mogu da se setim imena, to nije bilo ni slično pevanje kao ovo sada.
Tako da,njemu je nametnuto da peva kao Bon. Prema tome,nikad ne može biti bolji.
 
Bon je mnogo bolji. Brajan je kopija,ne peva svojim stilom pevanja. Brajan je pre ACDC-a pevao u nekom bendu,ne mogu da se setim imena, to nije bilo ni slično pevanje kao ovo sada.
Tako da,njemu je nametnuto da peva kao Bon. Prema tome,nikad ne može biti bolji.

Bon i Brian nemaju nista zajednicko sto se tice pevanja!:eek:

Bon ima vise onak smekerski glas,a Brian vise kresti...
I to sto je u tom prvom bendu drugacije pevanja ne znaci da on ne peva svojim stilom,verujem da ga vje pronasao tek u AC/DC-ju ;)
 

Back
Top