SRS-ovci ižvrljali LDP-ovce.

http://www.ldp.rs/vesti.84.html?newsId=2220

Izgleda da su pojedini simpatizeri SRS-a magarci,šta im treba da žvrljaju ispred prostorija LDP-a kad su ovi,em opozicija,em nisu imali neke značajne izjave u javnosti.
Mržnja.

Страшно !!! :eek::eek::eek:

Баш је онако прави повод за тему !!!

И сад ће да крене :
- Чедо одакле ти гајба,
- Чедо, колико те плаћа Крмивоје,
- Чедо колико пута си био у Шилеровој ???

Итд. Итд ....

Модерацијо,
Гаси светла !!!
 
Ma mene samo nervira to radikalsko žvrljanje. Čoveče, oni toliko useravaju i ruže gradove i ostalo tim nepismenim parolama i glupostima, da je to strašno. Gradovi nam liče na deponije zbog njiihovih grafita (ne samo toga, naravno, ali oni i te kako doprinose užasnoj slici koja Srbija prikazuje drugima)
 
A po čemu ovo zaslužuje temu na forumu?
Opštinski odbor SRS u Zemunu (Karađorđeva) je demoliran - videla sam svojim očima. Pa niko nije napravio medijsku kampanju od toga ...

Општински одбор СРС у Земуну су демолирали из СНС ... колико ја знам ... не знам тачно ко је демолирао, али се прича да је подмладак СНС
 
Ma mene samo nervira to radikalsko žvrljanje. Čoveče, oni toliko useravaju i ruže gradove i ostalo tim nepismenim parolama i glupostima, da je to strašno. Gradovi nam liče na deponije zbog njiihovih grafita (ne samo toga, naravno, ali oni i te kako doprinose užasnoj slici koja Srbija prikazuje drugima)

A ovo? Ko je ovo radio? Radikali nisu :lol:

07062009340.jpg


Da se razumemo - žvrja dosta njih. Boli me uvo za mesne i opštinske odbore, ne podnosim grafite po zgradama. A u mom kraju su sve ižvrljali sa parolama SNS, LDP, Đilas takjun i NKPJ. :evil:
 
Општински одбор СРС у Земуну су демолирали из СНС ... колико ја знам ... не знам тачно ко је демолирао, али се прича да је подмладак СНС

Moguće. Poenta je da kukamo na radikale a naprednjaci prave štetu. U mom bloku nigde ne piše grafit SRS, ali zato SNS piše na svakom kontejneru, kanti (onoj maloj betonskoj), fasadi itd. Za to bih hapsila ...
 
Moguće. Poenta je da kukamo na radikale a naprednjaci prave štetu. U mom bloku nigde ne piše grafit SRS, ali zato SNS piše na svakom kontejneru, kanti (onoj maloj betonskoj), fasadi itd. Za to bih hapsila ...

Браво ... А познати су и по подметању ... мислим на СНС ... мада не бих искључио могућност да је то ЛДП сам себи направио
 
A ovo? Ko je ovo radio? Radikali nisu :lol:

07062009340.jpg


Da se razumemo - žvrja dosta njih. Boli me uvo za mesne i opštinske odbore, ne podnosim grafite po zgradama. A u mom kraju su sve ižvrljali sa parolama SNS, LDP, Đilas takjun i NKPJ. :evil:

Te male grupice poput snp 1389, nkpj, asi... imaju toliko grafita da prosto pomisliš da ih ima barem 1000 u svakoj(zato to i rade), kad ono međutim šaka jada, ne znaš ko je jadniji
 
Ti iz 1389 su isto nepodnošljivi. Upropastiše sve živo svojim grafitima.
A i Vulinovi se raspisali ...

Што се тиче покрета 1389 ... Знам проверено да не пишу они све те графите ... Неко иде иза њих, па пише ... Брука ...

Јесам за осуду писања графита по фасадама зграда ...
 
Што се тиче покрета 1389 ... Знам проверено да не пишу они све те графите ... Неко иде иза њих, па пише ... Брука ...

Јесам за осуду писања графита по фасадама зграда ...

Ne znam ko piše ali potpisani su svuda i to ono www.snp1398.org ili tako nešto.
 

Back
Top