ljubav sa domorocem

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zamislite pusto ostrvo i vi tamo, ocajni jer ne mozete kuci. i jednog lepog dana, iskoci iz zbunja jedan goli domorodac:eek:. za njim jos jedan, pa jos jedan...
el bi ste bili srecni el bi ste skocili u vulkansko grotlo da umrete herojskom smrcu? :P
a za muske, isto to i potpuno isto :mrgreen:
 
vidim da je opet pokrenuta tvoja skrivena želja ka masovnom faku
a da ti odgovorim, pošto bih bio jedini jebach, bio bih Bog i čuvale bi me i pazile i mazile bi mi i mislim da bih im naredio da mi podignu oltar Božanskog sexa, sa sve mojom falusoidnom, golemom skulpturom
 
zamislite pusto ostrvo i vi tamo, ocajni jer ne mozete kuci. i jednog lepog dana, iskoci iz zbunja jedan goli domorodac:eek:. za njim jos jedan, pa jos jedan...
el bi ste bili srecni el bi ste skocili u vulkansko grotlo da umrete herojskom smrcu? :P
a za muske, isto to i potpuno isto :mrgreen:


E ma jelda
da i nama iskacu goli domoroci

Ako nema domorotki...rotkinja...domorodica...domoroduša...

I uostalom kakvo ti je to pusto ostrvo s punim zbunjem...
 
zamislite pusto ostrvo i vi tamo, ocajni jer ne mozete kuci. i jednog lepog dana, iskoci iz zbunja jedan goli domorodac:eek:. za njim jos jedan, pa jos jedan...
el bi ste bili srecni el bi ste skocili u vulkansko grotlo da umrete herojskom smrcu? :P
a za muske, isto to i potpuno isto :mrgreen:

pa, zavisi od toga sta zele da mi rade
ako hoce da me skuvaju i pojedu, dabome da bih bila duboko nesretna i uplasena, te bih u ogromnome strahy mozda i skocila u vulkansko grotlo
otherwise bih se prepustila sudbini i domorocima.....:zper:
 
skakutava, već mi se otvaraju durbini sreće, povodom tvoje teme
sam od muških, na pustom ostrvu sa gomilom domorotkinja
uživancija
organizovao bih gladijatorske borbe, pa koja pobedi, tu karam
sve bi radile što naredim, to je san svakog muškarca
 
zamislite pusto ostrvo i vi tamo, ocajni jer ne mozete kuci. i jednog lepog dana, iskoci iz zbunja jedan goli domorodac:eek:. za njim jos jedan, pa jos jedan...
el bi ste bili srecni el bi ste skocili u vulkansko grotlo da umrete herojskom smrcu? :P
a za muske, isto to i potpuno isto :mrgreen:
Јес, па после да страдам од њихових жена.
Нека хвала. :lol:
 

Back
Top