MEGATREND, prave informacije

majcheki:
Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.
Kad nudis... :) Ali treba mi odgovor brzo, brzo... Geoekonomski smer sam i sutra imam ispit iz sociologije. Pojma nemam kako pita, a kazu mi da je potrebno samo procitati. Help me, please... odazovi se na kolegijalnost... :wink: Hvala unapred...
 
Anonymous:
majcheki:
Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.
Kad nudis... :) Ali treba mi odgovor brzo, brzo... Geoekonomski smer sam i sutra imam ispit iz sociologije. Pojma nemam kako pita, a kazu mi da je potrebno samo procitati. Help me, please... odazovi se na kolegijalnost... :wink: Hvala unapred...


Idi na njihov sajt, postoji forum pa pitaj nekog
 
majcheki:
Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.
Kako se prijavljuju ispiti? Da li preko racunara, u studentskoj sluzbi........ Ne idem na predavanja pa me zanima koji su uopste jednosemestralni ispiti na prvoj godini GEF?
Hvala unapred
 
majcheki:
Ako nesto zelite da znate u vezi Megatrenda, pitajte i odgovoricu vam, to je bolje nego da vodite otuzne rasprave u vezi tog univerziteta.

Zelim da upisem Megatrend fakultet,pa me zanima prijemni ispit.Imam informator i polagala bih engleski i sociologiju,pa me interesuje da li se pitanja DATA U INFORMATORU pojvljuju na prijemnom ispitu ili ona pak sluze za orijentacionu pripremu.Unapred hvala :)
 
Sve što vas trenutno interesuje o Megatrend Uni. možete saznati na http://www.megastudent.co.yu!Pocetak rada ovog sajta vezuje se za pocetak Februara meseca 2004.god. dok je sajt novo ruho dobio pocetkom Jula 2004.
Prvi sajt studenata Megatrend Univerziteta, i sluzice prvenstveno za pomoc studentima oko predstojecih ispita,kao i za upozavanje sa mnogim nasim kolegama kako iz Beograda tako i iz unutrasnjosti! Na sajtu mozete postavljati pitanja studentima,razmenjivati skripte i mnogo toga.... Sa novim design-om, ovaj sajt ulazi u novu fazu predstavljanja studenata Megatrend Univerziteta. Pored postojecih foruma,skripti i anketa, Mi smo ovde da pomognemo svakome kome je pomoc neophodna. Do ovog trenutka ovo je bila besmislena ideja, ali stvoreni su uslovi da ova besmislena ideja pomogne u saradnji i komunikaciji Nasih kolega.

S' Postovanjem
Megastudent Team
webmaster@megastudent.co.yu
 

Back
Top