!WALLS!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 86

Tema: !WALLS!

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano !WALLS!

Evo ovako...
    Nakon dugo vremena,resila sam da preuredim sobu i sad bi mi trebala vasa pomoc!Dakle,problem su zidovi,cisti su beli,prazni...Sta da radim s njima?Posteri ne dolaze u obzir,posto bas i nisam luda za tim da me neke "poznate licnosti" streljaju pogledom dan i noc..Nikad nisam imala zelju da lepim slike nekih "idola" po zidovima!Zapravo,dolaze posteri u obzir,ali ne oni iz "BRAVO"-a!
    Kako ste vi dekorisali vase zidove?Sve kreativne ideje i predlozi ce mi puno znaciti!!!
    I hajde sad ljudi,upotrebite malo maste i pomozite mi!

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

meni su zidovi izlepljeni slikama ljudi koji meni u zivotu mnogo znace...

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Мени су зидови излепљени постерима Кристине Агилере,то је мој део собе ,а друго део ,који је иначе сестрин је пун постера Чари

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Boje i cetkice u ruke i crtaj po sobi!As easy as that!

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sada ne znam koliko si u tom fazonu, tj. da li ti se to uopshte dopada, al da sam na tvom mestu ja bih uradila neki graffit (ako ti ne znash iscimaj nekog ortaka/ortakinju koji/a zna). To je po meni neshto shto stvarno moze lepo da izgleda, a ako ne ispadne onako kako ochekujesh, mozesh uvek da okrechish... :wink:

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Ja cekam da mi se buraz odseli pa da krenem da u svojoj sobi crtam graffove od plafona pa do poda... :wink:
    Ako mi se nesto posebno svidi taman uradim i na zgradi
    Ako ti ne znas da crtas grafite zovi nekog ko zna pa nek ti on/ona uradi za kintu...
    Verujem da ce ti tako soba postati veoooma neuobicajena!!!! 8)

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Meni je zid bio kao sveska... Tako da kazem... Razni hiroglifi,crtezi... Pesmice... Podsetnici... Pre nego sto sam pocela da "zvrljam" stavila sam tapete... Da bi sve to lepse izgledalo... Sve vrste crteza.... Bilo kakve recenice...
    Od kada sam se preselila,ne zvrljam vise... Nekako mi se to ne slaze sa potkrljovljem...

Obećava Firmas (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Okreci zidove u crno i onda belom farbom preko celog zida 666.

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

moj zid je sav izlepljen slikama i posterima-al nema ni jednog jedinog poznatog lica na njima...uglavnom sve umetnicke slike, umetnicke fotke, uglavnom neuramljene(nema se kinta)...ako volis umetnost, to je moje resenje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Da mislim da posteri ne dolaze u obzir, zamislite samo celu sobu polepljenu kojekakvim posterima... :shock: znam bash jednu ,,drugaricu" iz skole cija je soba oblepljena posterima, ne zna ni koji je pevac, pevacica ili grupa u pitanju, ali vazno je da taj poster tu stoji :shock: ...svasta...
    Mislim da su dobri ovi predlozi za umetnicko sredjivanje sobe, ali bih dodala jos nesto.
    Na plafonu, naravno ako znas,mozes da sama nasrtas(naslikas), whatever, sazvezdje zvezda...ili tako nesto...malog i velikog medveda...bla bla bla...a sto se tice onih plasticnih zvezdica i meseca koje sijaju u mraku, mislim mi smo to vec prerasli, a i na neki nacin glupo izgleda...

Obećava
    Učlanjen
    21.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Sam mojih zidova bulje carobnice,Xtina,Em,Brit...ali posto ti ne volis to,onada ti predlazem da iskupujes one velike slike(uramljene)sa nekim bebama,devojkama,decacima ops: ,prirodom...mozes i da nacrtas nesto i mada su grafiti najbolja ideja :? ,ipak ti predlazem da dobro razmislis pa tek onda da se odlucis za neku od ovih varijanti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Pa ovako.Meni su na zidovima flajeri sa Trance zurki.Ogledalo ogromno.I memo tabla na kojoj ima svega i svacega od fotografija do znacki.
    Sa druge strane imam policu sa peharima i tako tim stvarima.Iznad prozora je snowboard i to uzgleda opasno...
    Plafon je iscrtan kao nebo...
    Eto,to je ono sto ja volim...

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

meni je 1 zid zut,jedan zeleni,jedan roze i jedan narandzast (nisu pastelni nego bas,bas jake boje) i nemam nista zakaceno na njima zato sto mnogo volim prazne zidove.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ako volish zivotinje,mozes da kupish neke stvarno lepe postere sa divljim(ili domacim,zavisi...)zivotinjama.Ja imam jedan sa lavom,jedan,ali vredan!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Primer moje sobe:
    Jedan zid je iskraban fluorescentnim bojama, na njemu suprotnom zidu (iznad racunara) se nalazi zelena neonka koju sam sproveo iz racunara (kad skupim novce kupicu jos jednu) i nekoliko starih kulera i jos po neki deo.
    Zatim na zidu pored kreveta mi se nalaze CD-ovi koji su bili propali pokusaj rezanja (oko 50 kom.), a sa druge strane planiram da ubacim laser ili neki drugi light-show i mozda da dodam jos koje ogledalo pa da napravim kucnu diskoteku.
    Na regalu (onaje deo do kreveta) mi se nalaze neke slicice koje sam cepkao iz kojekakvih novina i skido sa neta.
    To je otprilike to, da ne zalazim u detalje.

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Meni je zid bio kao sveska... Tako da kazem... Razni hiroglifi,crtezi... Pesmice... Podsetnici... Pre nego sto sam pocela da "zvrljam" stavila sam tapete... Da bi sve to lepse izgledalo... Sve vrste crteza.... Bilo kakve recenice...
    Od kada sam se preselila,ne zvrljam vise... Nekako mi se to ne slaze sa potkrljovljem...
    Da,znam za tu foru,moze da bude zanimljivo,ako se odradi sa ukusom!Hajde mi reci kako je to izgledalo kod tebe!Opisi malo...

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio Shinoda
    Ja cekam da mi se buraz odseli pa da krenem da u svojoj sobi crtam graffove od plafona pa do poda... :wink:
    Ako ti ne znas da crtas grafite zovi nekog ko zna pa nek ti on/ona uradi za kintu...
    Da,razmisljala sam o tome,delu je skroz coolerski,neobicno!A imam i savrsen deo za to!Na jednom zidu mi je trokrilni orman(skoro 2m dugacak) i uz njega,do kraja zida krevet i onda tu ima super rupa za grafit iznad kreveta!
    Samo,ja ne znam kakav bi to grafit bio..Mislim,da li da bude samo neki crtez,ili neki natpis(npr. PUNK IS NOT DEAD)???
    A ima jos jedan problem-ja zivim u Sapcu i nemam ortake koji se bave time...ima nekih ljudi,ali nisu profi,a ja bih da to izgleda perfect!!!
    Mada,pretpostavljam da su likovi iz umetnicke vicni tome,samo ne mogu tek tako ladno da presretnem nekog i da mu trazim da mi uradi grafit u sobi...
    Ima li nekih ideja kako da realizujem ovo?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

hmm.....ma oboji sobu u roze ili neku drugu boju

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Citat Original postavio Yeeha
    Da,razmisljala sam o tome,delu je skroz coolerski,neobicno!A imam i savrsen deo za to!Na jednom zidu mi je trokrilni orman(skoro 2m dugacak) i uz njega,do kraja zida krevet i onda tu ima super rupa za grafit iznad kreveta!
    Samo,ja ne znam kakav bi to grafit bio..Mislim,da li da bude samo neki crtez,ili neki natpis(npr. PUNK IS NOT DEAD)???
    A ima jos jedan problem-ja zivim u Sapcu i nemam ortake koji se bave time...ima nekih ljudi,ali nisu profi,a ja bih da to izgleda perfect!!!
    Mada,pretpostavljam da su likovi iz umetnicke vicni tome,samo ne mogu tek tako ladno da presretnem nekog i da mu trazim da mi uradi grafit u sobi...
    Pa raspitaj se malo ko sve radi u tvom gradu i ponudi mu neku sitnu kintu i jedan lep osmeh da ti uradi nesto lepo...
    To bi meni bilo dovoljno!!! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

eee bre SHINODA sha mi kradesh ideju...cCc... :wink:

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasha85
    Da,znam za tu foru,moze da bude zanimljivo,ako se odradi sa ukusom!Hajde mi reci kako je to izgledalo kod tebe!Opisi malo...
    Tapete su bile bele... Najbolje je za takav oblik umetnosti...
    Jedan zid je bio skroz u linijama... Kao neka vrsta grana koje se pruzaju iz jednog coska,od plafona... Krecu se kroz ceo zid... Pa,do drugog coska,do poda.... Drugi zid... Bio je oblepljen podsetnicima... Slicicama... Kontrolnim vezbama... Pisala sam po njemu sve i svasta... Od pesmice koje sam upravo cula... Pa,sve do nekih provala.... Bili su polepljeni cak i neki diskovi...
    Uglavnom sam imala dosta crteza... Znas one,kao tetovaze...
    To je to uglavnom.. Ako se setim jos necega... Recicu ti... A ako tebe jos nesto zanima pitaj... :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Uhvatis kanticu crvene, zelene, zute i ljubicaste boje ( naravno, mozes ti da izaberes boje koje zelis) i prospes po zidovima jednu po jednu, tako iz par puta, razlicitim redosledom, lepo ce se pomesati i napraviti sjajne prelaze i ludorije, a mozes da uzmes jednu malo vecu cetku, i da prskas zidove tim bojama, kapiras?

Obećava
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Pa jedno veliko SORRY ali ja iskreno mislim da su posteriu super i to bas oni iz BRAVO-a. Inace moja sobica je mala i skromna :wink: . Zidovi su mi roza boje ali su zato posteri totalno izlepljeni po ormarima i zidovima. Ipak ne treba preterivati bezvezni razbacani posteri ne izgledaju lepo. KOd mene su pravo zalepljeni po vratima ormara i zidova i mogu reci da zaista dobro izgleda.

Ipak kako si rekla da ti treba neka MASTOVITA IDEJA, evo jednog predloga. Jedna moja drugarica je uradila nesto slicno samo sto su njoj zidovi roza boje kao meni. Uzela je i umocila ruku u crveno-rozu boju i ostavila tragove po zidu. Mogu ti reci da zbilja slatko :wink: :wink: :wink:

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio Slatka90
    Pa jedno veliko SORRY ali ja iskreno mislim da su posteriu super i to bas oni iz BRAVO-a. Inace moja sobica je mala i skromna :wink: . Zidovi su mi roza boje ali su zato posteri totalno izlepljeni po ormarima i zidovima. Ipak ne treba preterivati bezvezni razbacani posteri ne izgledaju lepo. KOd mene su pravo zalepljeni po vratima ormara i zidova i mogu reci da zaista dobro izgleda.

Ipak kako si rekla da ti treba neka MASTOVITA IDEJA, evo jednog predloga. Jedna moja drugarica je uradila nesto slicno samo sto su njoj zidovi roza boje kao meni. Uzela je i umocila ruku u crveno-rozu boju i ostavila tragove po zidu. Mogu ti reci da zbilja slatko :wink: :wink: :wink:
    јаоо то је и моја другарица урадила ...баш је супер...лепо изгледа..

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Pa raspitaj se malo ko sve radi u tvom gradu i ponudi mu neku sitnu kintu i jedan lep osmeh da ti uradi nesto lepo...
    To bi meni bilo dovoljno!!! :wink:
    E,ni ja ne mogu da verujem,ali sinoc sam upoznala jednog lika koji radi grafite Jednostavno,u savrsenom trenutku...Moj drug je dobar sa njim,pa kad ga vivim sledeci put pitacu ga da mi uradi to,a i ako ne moze,on zna dosta ljudi koji rade isto to!!!E bas imam srece

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •