Pakov svet

Wapa

Primećen član
Poruka
940
PAKOV SVET (LOS HOMBRES DE PACO) je španska serija čije je emitovanje na Studiju B najavljeno za septembar (živi bili pa videli).

Evo nekih osnovnih podataka o seriji:

Prva crna komedija o policajcima pozornicima.

Komedija situacije sa izrazitim smislom za crni humor sa naturalističkim scenama koja govori o profesionalnim i ličnim iskustvima grupe policajaca u velikom gradu i to u kvartu sa visokim stepenom delinkvencije.

Glavni inspektor Pako i njegova dva policajca Lukas i Marijano svraćaju u bank da podignu novac upravo kada se desila pljačka. Pošto se nisu snašli, niti shvatili šta se dešava, lopovi su pobegli sa plenom. Posle tog incidenta trojica trapavih policajaca su premešteni na rad u najgorem kvartu gradu gde je šef komesar Don Lorenco, Pakov tast.

Od tada su stalno u najgorim situacijama i rešeni da pobegnu od svog strogog šefa. Konstantno traže priliku da se istaknu i budu unapređeni, ali zla sreća ih prati i ruši njihove snove.

Proizvodnja: ANTENA 3, Španija, 2005-08
Uloge: PACO TOUS, HUGO SILVA, PEPON NIETO, JUAN DIEGO ADRIANA OZORES, MARIAN AGUILERA, MICHELLE JENNER....
Režija: JOSE AYERRA i DAVID MOLINA
Trajanje: 89 plus x 90 min.
Žanr: komedija

Evo i nekih slika (glavni lik Paco je u sredini, levo od njega Mariano, a desno Lucas):
los-hombres-de-paco.jpg


još jednom Lucas, Paco i Mariano
0018ui.jpg


i najinteresantniji par serije, Lucas i Pacova ćerka Sara:
paco-peli.jpg
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam sinocnu epizodu. Prijatno me je iznenadila. Serija je sasvim ok, mada mi se cini da malo kopiraju Seranove. U svakom slucaju bilo je dobrih fazona, mislim da ce pristojno zameniti Seranove.
 
Alo ljudi KO KOPIRA SERANOVE..?
Covek koji i jeste tvorac Seranovih je tvorac i ove serije,
dakle kopira sam sebe..?
Bednik jedan... (ironija)
TAKO SU BAR SERIJU NAJAVLJIVALI...
Nego Seranovi su ispricana prica,
pa jos i prezvakana u zadnjim serijalima,
i morali su snimati nesto novo...
 
Poslednja izmena:
Da, producenti su isti, Seranovi su isli od 2003. do 2008. a Pako od 2005. i dalje se snima.

Mene nije bilo par dana pa sam propustila prvu epizodu. Koliko vidim po komentarima mozda nece biti losa?
 
Ja gledam sad vec svaki dan, ali ne bas celu epizodu, znate vec kako je sa Spancima i njihovim serijama od po 90 minuta svaka epizoda.

Ali sam se cepala neki dan kad se Mariano preobukao u zenu i muvao Pakovog tasta :hahaha:
 

Back
Top