Svecano otvoren novi most u Srbiji

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Cak sam i ja umr`o od smeha kad sam procitao ovu vest,
o ovom grandioznom poduhvatu sadasnje vlasti :mrgreen:



Šutanovac svečano otvorio most napravljen za 10 dana
01.07.2009. - 00:26

most.jpg


VOJSKA - Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac otvorio je juče most na reci Resavi u selu Strmosten kod Despotovca koji su izgradili pripadnici Vojske Srbije.
Most je dužine 28 metara, nosivosti 40 tona i izgradili su ga pripadnici inžinjerijskog bataljona VS iz Prokuplja. Vojska je most izgradila i poklonila opštini Despotovac koja je finansirala montažu mosta sa milion dinara. Most je završen za svega desetak dana.
– Montaža mosta koštala je oko milion dinara, mada most košta mnogo više. Ovo je poklon Vojske Srbije – rekao je Šutanovac i dodao da je sama montaža naplaćena „da ne bismo išli u dodatni trošak”.


http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=55736
 
А јел то још један од оних :

"монтажно-демонтажних; речно-морских; брдско-планинских"...

Као у Новом Саду ???

Ратне резерве, војни вишкови ...
Инжињерија поставила понтон за сат-два, а онда се чекало 10 дана да Шуки дође на сликање (и још одрали Општину за милионче) ...

:hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
Cak sam i ja umr`o od smeha kad sam procitao ovu vest,
o ovom grandioznom poduhvatu sadasnje vlasti :mrgreen:



Šutanovac svečano otvorio most napravljen za 10 dana
01.07.2009. - 00:26

most.jpg


VOJSKA - Ministar odbrane Srbije Dragan Šutanovac otvorio je juče most na reci Resavi u selu Strmosten kod Despotovca koji su izgradili pripadnici Vojske Srbije.
Most je dužine 28 metara, nosivosti 40 tona i izgradili su ga pripadnici inžinjerijskog bataljona VS iz Prokuplja. Vojska je most izgradila i poklonila opštini Despotovac koja je finansirala montažu mosta sa milion dinara. Most je završen za svega desetak dana.
– Montaža mosta koštala je oko milion dinara, mada most košta mnogo više. Ovo je poklon Vojske Srbije – rekao je Šutanovac i dodao da je sama montaža naplaćena „da ne bismo išli u dodatni trošak”.


http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=55736

Pa ovome smo se smejali svojevremeno kada je Mrka radio........:hahaha1:

Pontonski yebeni mostovi???.......u 21 veku???........dobro nisu srusili deblo preko potoka i svecano otvorili novi most........:dash::dash::dash:
 
pa sta je sad !!!
trazili ste da se vojska uvezbava !!! uvezbavala se inzinjerija,umesto da ide negde tamo uz NATO,mladici su vezbali u srbiji,napravili su nesto i OK.!!! ista ta inzinjerija tokom godine napravi mnogo makadamskog puta u srbiji tamo gde nije profitabilno za civilne firme i sve to radi u sklopu obuke,samo se malo zna o tome...
 

Back
Top