Zasto muskarci tuku zene?

blacknymph

Aktivan član
Poruka
1.046
Ako je tema bila slobodno je zakljucajte...
Dakle sve vise srecem 'baje' koje se hvale po Krstarici da biju svoje zene... Sad da li je to samo kurcenje po internetu ili istina necu da zalazim...Zelim da znam sta oni misle da postizu takvim hvalisanjem?! Mislim tuci zenu koja je ocigledno slabija, sta to porucuje?! Da li ti tipovi nekad odu na utakmicu medju 100ak huligana naoruzanih metalnim sipkama pa da provere i tu da li su autoritet ili sta vec ili to samo cine na zenama?!
 
Biju zene ko sto nam je svima pisha 25cm...Obicna pros.eravanja onih koji pokusavaju zapravo da se dokazu sami sebi.
Naravno, ima idiota koji stvarno tuku zene, ali vecina "hvalisavaca" samo zeli da ispadnu face...Samo ne znam kako im to polazi za rukom, jer to u normalnom svetu nije nesto cime se neko moze pohvaliti.
U slucaju kad se nasilje stvarno desava, ja razumem da su ti muskarci idioti, ali ne razumem zene koje i dalje ostaju pored njih.
A ovo sa huliganima :lol: Bas bi bilo zanimljivo :)
 
Zasto muskarci misle da ce ispasti face ako kazu da biju zene? Meni bi muskarac ispao mnogo veca faca da kaze pobio sam se sa 100ak huligana naoruzanih do zuba i evo ziv sam i zdrav...
Ja sam imao svoje faze zavodjenja reda...bio je jedan visok i krupan momak u razredu...sa dugom plavom kosom. I non stop sam ga zaebavao. Decko me je tukao ali nije znao da sam ja mazohista :D Kako me je lomio, a ja se sve vise smejao :hahaha: Jesam bio budala...Eto vidis, ne mora da neko ispadne faca, treba da se prizna i da je ispao ckapi ;)
I mene su tukle :sad2:
 
Zasto muskarci misle da ce ispasti face ako kazu da biju zene? Meni bi muskarac ispao mnogo veca faca da kaze pobio sam se sa 100ak huligana naoruzanih do zuba i evo ziv sam i zdrav...

Mala je granica izmedju nasilja na stadionu, ulici i nasilja u kuci. Dok god ima Vas sto se palite na nasilje (...pobio sam se sa 100ak huligana...), bice i siledzija (koji izmedju ostalog tuku i zene)!
 
Ako je tema bila slobodno je zakljucajte...
Dakle sve vise srecem 'baje' koje se hvale po Krstarici da biju svoje zene... Sad da li je to samo kurcenje po internetu ili istina necu da zalazim...Zelim da znam sta oni misle da postizu takvim hvalisanjem?! Mislim tuci zenu koja je ocigledno slabija, sta to porucuje?! Da li ti tipovi nekad odu na utakmicu medju 100ak huligana naoruzanih metalnim sipkama pa da provere i tu da li su autoritet ili sta vec ili to samo cine na zenama?!

Batinanjem slabijeg od sebe se ništa NE postiže.Ja lično smatram da ako muško tuče žensko da se uopšte NE može nazvati pravim muškarcem.Pravi muškarci nikada NE tuku žene.
 

Back
Top