SPS?

Mislim da Vulin ima dobar program...Za jednog komunistu:cool:I da ima potencijala da napravi čudo,posebno među mladom radničkom klasom.
 
Mislim da Vulin ima dobar program...Za jednog komunistu:cool:I da ima potencijala da napravi čudo,posebno među mladom radničkom klasom.

Лидер такве партије је борац фајтер стално на улици
ја бих волео видети неку такву партију

Вулин је салон политичар
речит али само то
 

Ma pričao je svojevremeno Dačić u Nišu "Mrka će gi razmrka", ali ta vremena su prošla... Pala su ozbiljna prozivanja Mrkonjićev račun. U Nišu je obećao novi železnički čvor, na kome je SPS gradio kampanju u Nišu... Sad su počele prozivke oko toga, a profesor (Mile Ilić) ga je na sastancima "na vrhu" iznapušavao zbog lažnih obećanja... Čak je došlo nekih glasanja i polarizacije...

Mislim da Mrka visi...
 
Ma pričao je svojevremeno Dačić u Nišu "Mrka će gi razmrka", ali ta vremena su prošla... Pala su ozbiljna prozivanja Mrkonjićev račun. U Nišu je obećao novi železnički čvor, na kome je SPS gradio kampanju u Nišu... Sad su počele prozivke oko toga, a profesor (Mile Ilić) ga je na sastancima "na vrhu" iznapušavao zbog lažnih obećanja... Čak je došlo nekih glasanja i polarizacije...

Mislim da Mrka visi...

Не,грешиш
Мрка је стабилан
 
Sta mislite o SPS-u?Oce li uspeti da predje cenzus posto je usao u vladu sa DS?
Ја мислим да они више неће излазити на изборе самостално, вероватно у коалицији са ДС-ом.

Али и ако изађу самостално, прећиће цензус. Тесно, али хоће.
 
SPS se profilisao kao sposoban da odgovori novim izazovima

i pored krize socialna politika je ok
predali su Karadzica
saradjuju po svakom pitanju sa EU
omogucili su da nam se sada ukinu vize uskoro MUP=Dacic

odlicni su

popravili su se

glasam za njih :D
 

Back
Top