Šta sve žene ne znaju ( moderne ), o nama ( muškarcima ) 1

da li znate da gledamo fudbal i idemo u kladinocu samo zato da bi za vas zaradili ekstra pare? sta? vi mislite da muskarci uzivaju u tome? i kad mora da se pije pivo iako nema jelena velikog? i kad se, na primer, vratimo kasno uvece i moramo da pravimo sendvic jer nema nista spremljeno? kad precutimo jer pasulj nije dovoljno slan a kupus salata prekisela?! ne, to je nista... u redu je, neka...
 
ja sam zensko ali reci cu-----da li znate da vas varamo na sve strane kad ste trudne,ponekad pokusamo i sa vasom najboljom drugaricom,jer znamo koliko vas voli pa ce da cuti da vas ne izgubi zbog nas s.k.o.t.o.v.a,da li znate da volimo da dovedemo ribu u nas bracni ili momacki krevet dok ste vi odsutne,i ne promenimo posteljinu posle,a i ako je promenimo ostavimo istu vama da je operete i mislite--boze,kako je dobar,cak je i posteljinu promenio... i tako dalje...:D
 
ja sam zensko ali reci cu-----da li znate da vas varamo na sve strane kad ste trudne,ponekad pokusamo i sa vasom najboljom drugaricom,jer znamo koliko vas voli pa ce da cuti da vas ne izgubi zbog nas s.k.o.t.o.v.a,da li znate da volimo da dovedemo ribu u nas bracni ili momacki krevet dok ste vi odsutne,i ne promenimo posteljinu posle,a i ako je promenimo ostavimo istu vama da je operete i mislite--boze,kako je dobar,cak je i posteljinu promenio... i tako dalje...:D

Ovo je bilo surovo :(
 
ja sam zensko ali reci cu-----da li znate da vas varamo na sve strane kad ste trudne,ponekad pokusamo i sa vasom najboljom drugaricom,jer znamo koliko vas voli pa ce da cuti da vas ne izgubi zbog nas s.k.o.t.o.v.a,da li znate da volimo da dovedemo ribu u nas bracni ili momacki krevet dok ste vi odsutne,i ne promenimo posteljinu posle,a i ako je promenimo ostavimo istu vama da je operete i mislite--boze,kako je dobar,cak je i posteljinu promenio... i tako dalje...:D


:eek:....odok da se ispovratjam...
 
ja sam zensko ali reci cu-----da li znate da vas varamo na sve strane kad ste trudne,ponekad pokusamo i sa vasom najboljom drugaricom,jer znamo koliko vas voli pa ce da cuti da vas ne izgubi zbog nas s.k.o.t.o.v.a,da li znate da volimo da dovedemo ribu u nas bracni ili momacki krevet dok ste vi odsutne,i ne promenimo posteljinu posle,a i ako je promenimo ostavimo istu vama da je operete i mislite--boze,kako je dobar,cak je i posteljinu promenio... i tako dalje...:D

red je i on da menja posteljinu na kojoj se prethodno skupio znoj njenog ljubavnika
 
mozda ti nesto i moze biti jasno...
al neke stvari moraju da se "vide"...
i zene i muskarci znaju da budu neverovatna stoka...
Да, па? Људи су такви, све је то живот.
И то не треба нас да уништи.
Особе које стално потенцирају причу о таквим стварима се у ставри само крију иза тога. Ту су заштићени и сви их тапшу по рамену. "јадна она, шта је све снашло".
Нееее, то је само бег од живота и ништа више. :neutral:
 
Да, па? Људи су такви, све је то живот.
И то не треба нас да уништи.
Особе које стално потенцирају причу о таквим стварима се у ставри само крију иза тога. Ту су заштићени и сви их тапшу по рамену. "јадна она, шта је све снашло".
Нееее, то је само бег од живота и ништа више. :neutral:

tema je--sta sve zene ne znaju o nama...muskarcima.
zensko si,jel tako. ja jesam.
evo ti savet-besplatan,dobronameran.
ne znam koliko imas godina...kad budes trudna,pripazi malo na "potrebe' svog muskarca itd.
ako budes na odrzavanju trudnoce,npr. j.b.g
njima je to "zeleno svetlo" jer pobogu,nece valjda da "trpe"
 

Back
Top