Nepobediva Armija

Poruka
16.002
Rusi i Srbi dva oka u glavi. Ja sam Srpkinja, Pravoslavka, slavim Bozic, Uskrs i Slavu, postujem sve svece i patrijarha Pavla koji je zivi svetac. Mislim da je Tesla najpamentniji Srbin na svetu. Pored Srba drugi narod su nas bratski narod Rusi. Sta mislite kakva bismo mi bili sila, kada bismo bili jedan narod?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rusi i Srbi dva oka u glavi. Ja sam Srpkinja, Pravoslavka, slavim Bozic, Uskrs i Slavu, psotujem sve svece i patrijarha Pavla koji je zivi svetac. Mislim da je Tesla najpamentniji Srbin na svetu. Pored Srba drugi narod su nas bratski narod Rusi. Sta mislite kakva bismo mi bili sila, kada bismo bili jedan narod?

mi,nikakva sila nebi bili utopili bi se sa Rusima,*** pa sta su 4,5 miliona naspram 300
 
Rusi i Srbi dva oka u glavi. Ja sam Srpkinja, Pravoslavka, slavim Bozic, Uskrs i Slavu, psotujem sve svece i patrijarha Pavla koji je zivi svetac. Mislim da je Tesla najpamentniji Srbin na svetu. Pored Srba drugi narod su nas bratski narod Rusi. Sta mislite kakva bismo mi bili sila, kada bismo bili jedan narod?
Ми јесмо донекле блиски народи. И, хвала и свака част Русима и Русији за оно што су нас кроз историју помагали, и што помажу, без обзира који све мотиви били
Али, ми нисмо, нити ћемо икад бити један народ, нити би то требало тако да буде, зашто бисмо се одрицали сопственог идентитета било кога ради? :think:
 
Eh da nas ima jedno 100 miliona i da imamo atomsko naoruzanje,treci svetski rat bi se zavrsio vec odavno !

:hahaha:

И, хвала и свака част Русима и Русији за оно што су нас кроз историју помагали, и што помажу, без обзира који све мотиви били

Bolje da nam ne pomazu vise... :eek:
 
Rusi i Srbi dva oka u glavi. Ja sam Srpkinja, Pravoslavka, slavim Bozic, Uskrs i Slavu, postujem sve svece i patrijarha Pavla koji je zivi svetac. Mislim da je Tesla najpamentniji Srbin na svetu. Pored Srba drugi narod su nas bratski narod Rusi. Sta mislite kakva bismo mi bili sila, kada bismo bili jedan narod?


Saka jada , iz yebenog Srbistana bi bitno uticala na snagu i moc Rusije........:hahaha1:

Nas i rusa 300 miliona, a bez rusa, pola kamiona.........:hahaha:
 

Back
Top