Dragana, ona sto zivi kod Sava centra

Poruka
16.002
Ovo je prica o jednoj devojci, koja se zove Dragana i zivi kod Sava centra. Dragana je bila jedna jako popularna devojka. Svi su je voleli i govorili su da je slatka, ali meni je bila jako ruzna, a bila je i puna bubuljica. Jednom kada sam je videla iz kola, a ona je bila u autobusu, pomislila sam da je to prevozno sredstvo koje vozi bubuljicavu prasad u klanicu, pa sam se jako uplasila i pobegla kolima u svoj stan, ali posle sam videla da svi zuto-plavi autobusi prevoze i ljude.
Svi muskarci su trcali za njom, a ona je bas bila ruzna, imala je i male grudi, a i neke malo deblje noge. Stalno je nosila plave farmerke i imala je crne brkove, koji nisu mogli da rastu, jer joj je lice bilo toliko bubuljicavo i masno, pa nije mogla da ih depilira.
Sta mislite,z asto su svi muskarci trcali za njom?
 
U ovom slucaju je bilo dzaba. Jos je bila i ruzna. A mislila je da je lepa. Svi su govorili da je slatka. Onako sazaljivo.

Ne bi se mogao sloziti ovdje s tobom,mislim ipak,hoces da kazes da misljenje vecine nije uredu.Zasto suditi nekome na osnovu izgleda,mislim ima nesto u djevojci pa tako,privlacila je muskarce a i bila dobra osoba. Zar je to toliko nemoguce ?
 
Ovo je prica o jednoj devojci, koja se zove Dragana i zivi kod Sava centra. Dragana je bila jedna jako popularna devojka. Svi su je voleli i govorili su da je slatka, ali meni je bila jako ruzna, a bila je i puna bubuljica. Jednom kada sam je videla iz kola, a ona je bila u autobusu, pomislila sam da je to prevozno sredstvo koje vozi bubuljicavu prasad u klanicu, pa sam se jako uplasila i pobegla kolima u svoj stan, ali posle sam videla da svi zuto-plavi autobusi prevoze i ljude.
Svi muskarci su trcali za njom, a ona je bas bila ruzna, imala je i male grudi, a i neke malo deblje noge. Stalno je nosila plave farmerke i imala je crne brkove, koji nisu mogli da rastu, jer joj je lice bilo toliko bubuljicavo i masno, pa nije mogla da ih depilira.
Sta mislite,z asto su svi muskarci trcali za njom?

ti se vec vratila?
 
Jednom kada sam je videla iz kola, a ona je bila u autobusu, pomislila sam da je to prevozno sredstvo koje vozi bubuljicavu prasad u klanicu, pa sam se jako uplasila i pobegla kolima u svoj stan, ali posle sam videla da svi zuto-plavi autobusi prevoze i ljude.

Odrasla osoba ne bi trebala ovako pisati ili govoriti o bilo kome .Kontam ja zajebancija ,pališ ovuda nas ali ružno je :thumbdown:
 

Back
Top