Airbrush povrsine meseca

Ма то се неко малко тренирао на Photoshopu, па грешком кликнуо на Save. И види каквог белаја направио...:whistling:

To je slika sa "Clementine Lunar Image Browser" US Navy website, AMERICKA MORNARICA

Browser mozes da koristis OVDE

Krater se nalazi na jugozapadnom delu mape, da ga locirate izaberite 1pixel=1kilometer, res:768x768

Evo slika ovako:

moonbase_proof_2.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_1.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_5.gif

*****************************************************************************************************
moonbase_proof_4.gif
 
Poslednja izmena:
Clementine teleskop 1994 je snimio povrsinu meseca, i slike su dospele u javnost, posle naravno odredjene obrade

Na vrhu kratera se vidi ocigledan brush u photoshopu sta pokusavaju da sakriju, objekat je veci od 100km! To nije jedina slika ima ih mnostvo.
Verovatno NASA sakriva istinu kao i obicno. Kazu da na mesecu ima vanzemaljska baza a i svemirski brod. To se odlicno uklapa sa ovim sto si izneo.

Klikni na sledece naslove u linku ispod:

MESEC

NLO na Mesecu

Snimak Apola 11

Apola 15 i17

Detaljan snimak vanzemaljske letelice na Mesecu

Gređevine na Mesecu

Sletanje na Mesec Apola 11
Kompletan izveštaj sa NLO

http://www.ivantic.net/nlo.htm

______________________________________________________________
 
Poslednja izmena:
Sto se tice slike, ameri su toliko glupi da ce ostaviti polu zavrsenu sliku....ma dajte.

Mozda nisu glupi ali slike postoje i vidi se da su obradjivane a zasto pitanje je ove teme.

Mozda nije bas lako sakriti u fotosopu nesto a da se to ne primeti.... a sto bi izazvalo veliku sumnju ako bi se primetilo. Tako da je izgleda ovo bilo najbolje resenje gde mogu reci sta god hoce. Bas me zanima koje je zvanicno objanjenje ovoga?
 
Ima verzija browsera 2.0 beta, i na toj verziji nema brusha niti objekata, naravno tu je dodan savrsen photoshop, ovo je sa verzije 1.5. To su bili milioni fotografija, citava povrsina, tesko im je bilo da obrade sve.

A da li si negde naisao na zvanicno objasnjenje ...sumnjam? Kada god nesto zeli da se zataska a nema drugih metoda ostaje cutanje. To je oduvek tako bilo.
Cak i ova kamara ovde smesnih kvaziskeptika nema "hrane" za svoje sprdanje.
 
Cuj, ozimomncicu...imamo argumenata, a jeda od tih je da je to sve falsifikovano, da je brush namernio nanesen na gole stene da bi se tkvi kao ti i dalje "opstili" u mozak.

Nasini analiticari se bas znaju zezati... :)

Zasto nisi ranije prijavio da imas svoj web sajt?
 
Sto se tice slike, ameri su toliko glupi da ce ostaviti polu zavrsenu sliku....ma dajte.

Pa bas nisu ni pametni ali su ove stvari ostavljene namerno da bi se skrenula paznja sa mnogo bitnijih stvari!Ja iskreno mislim da se na ovim mestima gde su sredjivali ne nalazi nista a tamo gde niko ne bi sumnjao nalazi neka baza ili nesto drugo!Razmislite o tome!
 
Pa bas nisu ni pametni ali su ove stvari ostavljene namerno da bi se skrenula paznja sa mnogo bitnijih stvari!Ja iskreno mislim da se na ovim mestima gde su sredjivali ne nalazi nista a tamo gde niko ne bi sumnjao nalazi neka baza ili nesto drugo!Razmislite o tome!

Razmisljam, mada znam to od ranije . Ako NASA nesto objavi to nije slucajno,na ocigledan prost nacin nesto skriva,samo je pitanje sa kojim ciljem .Dok bi to i otkrili oni koji to mogu, da dobiju u vremenu.Mozda se boje da ti od kojih kriju nesto ,znaju vise od njih.Ako i ne znaju nije neka steta, da opipaju puls znanja onoj drugoj streni .Sve tako u krug samo da istina sto manje i sto sporije stigne do onog kojem se treba sakriti.
A onda jedno lijepo pitanje kad sam vec rezmisljala.
Ima li u svemu ovome neke istine ?
Ako ima zasto se skriva?
Bez trece nema srece.Dokle ce tako ?
;)
 
Врло интересанто.... Као што је већ Carick235 рекао, вероватно хоће да скрену пажњу са нечег другог. Није НАСА толико тупава, да овако прикрије нешто, изгледа као да су дали беби да се игра у фотошопу.
 
Ako je NASA stavila te fotografije da bi se oko njih zamajavao glupi narod, zašto se vi koji ste tako pametni oko istih zamajavate i gubite na to vrijeme?
Ako neko nekom glupošću želi da vam skrene pažnju s važnijih stvari, najbolji način je da ne dozvolite tako nešto. A to radite tako što o toj gluposti ne raspravljate, nego pažnju usmjerite na važnije stvari. Tada je njihova ideja propala. Ovako, vi radite upravo ono što su oni (kako kažete) i željeli postići tim fotografijama.
Vi znate da je to zamka, i upadate u nju!?!?!? Šta to govori o vama ... i o njima? Ko tu ispada pametniji?
 
Ako je NASA stavila te fotografije da bi se oko njih zamajavao glupi narod, zašto se vi koji ste tako pametni oko istih zamajavate i gubite na to vrijeme?
Vi znate da je to zamka, i upadate u nju!?!?!? Šta to govori o vama ... i o njima? Ko tu ispada pametniji?

Ti si ocito veoma pametan da pametniji ne mozes biti. Pa koje je onda tvoje resenje? Zasto su slike doradjivane na ovaj nacin ?
Sto se tice tog skretanja paznje od strane NASE to nismo izneli "mi" vec ucesnik foruma pod nikom "Charik" tako da se njemu obracaj. I koji smo to uopste "mi" a koji ste "vi"?

Uzgred.. Kako to da u jucerasnjem talasu zakljucavanja tema sa kojima se ne slazes .... ne zakljuca i ovu temu?
Ili kako to da ne zakljuca ceo forum ?
 
A možda je postavljač tih slika imao baš te, zadnje namjere. I nije nastavio diskusiju o tome, već ste je vi nastavili. Razmisli o tome.
A ja ne želim diskutovati o nečijim motivima za doradu slika, jer je ta diskusija sama po sebi upravo to što on vjerovatno želi. Barem zagovornici zavjera tako tvrde.
Ignorisanje toga je najbolji odgovor.
 
Pa ne bih rekao da je zamajavanje.
(pod uslovom da je ove slike izbacila NASA)
Postoji puno lukavijih i diskretnijih metoda od ovih mrlja.
Ovim mrljama samo spustaju njihov kredibilitet.

Zbog cega bi neko iz NASA-e dodavao ulje na vatru, kada su odavno na glasu da zataskavaju pojedine stvari,prosto receno odavno "mute" nesto.
 
Poslednja izmena:

Back
Top