Sezonski voz Jadran ekspres od 3. jula

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Sezonski voz Jadran ekspres od 3. jula

Beta pre 1 sat
Mondo

BEOGRAD, 29. juna 2009. (Beta) - Voz Jadran ekspres na relaciji od Beograda do Splita počeće ove godine da saobraća od 3. jula, saopštile su danas Železnice Srbije.
Voz će saobraćati jednom nedeljno sa zaustavljanjem u Kninu.
Jadran eskpres će iz Beograda polaziti petkom u 14.50 i u Split će stizati u 8.00, a iz Splita će kretati subotom u 16.00 u u Beograd stizati u 7.15.
Tokom ovogodišnje letnje sezoni biće 11 povratnih vožnji, a Železnice Srbije će organizavati i dodatni prevoz, ako bude potrebno.
Cena povratne karte do Splita za drugi razred je 69 evra, a u jednom pravcu 37 evra, a do Knina 62 evra, odnosno 33 evra u jednom pravcu.
Za prvi razred cena povratne karte do Splita je 103 evra, a u jednom pravcu 55 evra. Do Kina povratna karta košta 91 evro, a u jednom pravcu 48 evra.
Ležaj u kušetu košta 10 evra, a u spavaćim 15 evra. Prevoz automobila Jadran ekspresom košta 40 evra.
(Beta, 29.06.2009)


Da li je ovo konkurencija relaciji Beograd-Bar ? :per: A možda je ovo dobra volja Srbije za lagodan prevoz Hrvata iz Srbije ? Ili nešto treće ...


Nešto nisam siguran da su obe destinacije konkurentne Grčkoj, Turskoj itd. :per:


Idemo na moreeeeee .... :mrgreen:
 
Sezonski voz Jadran ekspres od 3. jula


Da li je ovo konkurencija relaciji Beograd-Bar ? :per: A možda je ovo dobra volja Srbije za lagodan prevoz Hrvata iz Srbije ? Ili nešto treće ...


Nešto nisam siguran da su obe destinacije konkurentne Grčkoj, Turskoj itd. :per:


Idemo na moreeeeee .... :mrgreen:

Poslije otvaranja avionske linije Beograd - Dubrovnik sada i zeljeznicka linija Beograd - Split.
Nije to lose. Sledece godine ce se razmisljati o nekakvoj uniji i zajednickom ulasku u Evropu odnoso doceka Evrope i na ovim prostorima.
 
Pa jel tebe ko tera da ides u Hrvatsku ili uopte i da citas uvodni post?:thumbdown:


Ako je post postavljen na pdf Politika koji posecujem i aktivno sudelujem na njemu, nema potrebe da me neko tera da citam i otvaram teme, vec to radim zato sto hocu i opet postavljam isto pitanje > kakve ovo veze ima sa politikom ?:roll:

Jel tebe neko tera da mi odgovaras na moj post ?:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top