AFRODIZIJACI...

Poz. svima.
Mislio sam da ce vas Zak udostojiti odgovora, but
evo mene, posto njega nema.
U svakoj prodavnici ima ovog caja, mislim da pakuje Fruktus (domaca firma).
Nije los i - ali samo po aromi - KARAMELA caj, uz dodatak meda po zelji.
 
Guardiane mozda zvuci naivno al ja ti kazem da je provereno,e sada sto mozda nece delovati na nekog u datom momentu to je nesto drugo...
Sto se vina tice to je u potpunosti ok pogotovo crveno ili sampanjac ali ne uvek...
 
Dobro, evo malo egzoticnih... :lol:
Tartufi, meso psa dalmatinca, samljeveni rog nosoroga, prepelicija jaja (posebno opna ispod ljuske), bijeli luk, kinin (u Iranu, ako se uzme uvece)... Jedno vrijeme popularniji od svih bio je - kakao...
Muskarac svoju polnu moc moze pojacati ako popije sedam ili devet kapi soka iscijedjenog iz svjezeg konjskog izmeta pomijesanog sa rakijom, ili ako svog "aleti mahudu" namaze jarcevim lojem... :shock:
Neki muskarci pokusavaju i sa umakanjem u jogurt... :lol:
Kad je baba slucajno vidjela Muju da to radi, dala je sljedecu izjavu: Evo mi je skoro sedamdeset godina, a nisam znala da se puni kao nalivpero... :roll:
 
Gazdarica:
Dobro, evo malo egzoticnih... :lol:
Tartufi, meso psa dalmatinca, samljeveni rog nosoroga, prepelicija jaja (posebno opna ispod ljuske), bijeli luk, kinin (u Iranu, ako se uzme uvece)... Jedno vrijeme popularniji od svih bio je - kakao...
Muskarac svoju polnu moc moze pojacati ako popije sedam ili devet kapi soka iscijedjenog iz svjezeg konjskog izmeta pomijesanog sa rakijom, ili ako svog "aleti mahudu" namaze jarcevim lojem... :shock:
Neki muskarci pokusavaju i sa umakanjem u jogurt... :lol:
Kad je baba slucajno vidjela Muju da to radi, dala je sljedecu izjavu: Evo mi je skoro sedamdeset godina, a nisam znala da se puni kao nalivpero... :roll:

Bljaaaaaaak!!! E nebi ja jeo, cedjena govn* i mazo se jarcevim salom pa makar mi se do kraja zivota ne digo vise!!! Kako li tek to smrdi (sto iz usta, sto iz gaca) kad se proba takav ''afrodizijak''? Joj, daj med i orase, jescu dok mi ne pozli!!!
 
Gazdarica:
Eh pa nemoj tako.., Valjda treba da mislis - sve cu probati, samo da svoju dragu sto bolje i sto duze, zadovoljim... :lol: :lol: :lol:

To ni jednog momenta nije dovedeno u pitanje. :!: Ali jarcev loj!? To toliko smrdi, pa ne mora ceo ulaz da zna da sam bio kod nje! Uf, nedo bog da sretnem nekog njenog komsiju i da (prethodno popivsi cedjena govn*) mu kazem "Dobar dan" a on da padne u nesvest od svezine mog daha!
 
Gazdarica:
Pa, dobro imas i tartufe, meso psa dalmatinca, samljeveni rog nosoroga, prepelicija jaja, kinin, bijeli luk (on valjda ne smrdi tako puno :lol: )... A tu je i :wink: kakao...

Tartufe!? Jel mogu da posluze sampinjoni iz "Merkatora"? :roll: Meso dalmatinca trenutno nemam u frizideru, ali cuo sam da mogu da posluze usne resice tibetanske divokoze (isti efekat izazivaju) :wink: , prep. jaja - ok, kinin - ima ga u vinu (mmmmm:)), a di da navatam nosoroga!? :idea: Beli luk je ok, jel ima tako divnu aromu da mi prosto nije jasno kako ne postoje Orbit zvake sa ukusom belog luka! :wink: :D
 

Back
Top