Sexy SMS

Yeeha

Zainteresovan član
Poruka
113
Pa ljudi,hajde,pisite sexy porukice...

***U srcu je tama,pao je mrak,u moje srce je usao strah!Gde si ljubavi?Dusa me boli sto nismo sada zajedno goli!Drhtavi glas iz grla muca,ljubavi meni se t..
 
aha sad smo presli na udarce ispod pojasa...
ja brbljivica?!?!?!?
jednom sam cutala ceo dan, nisam htela nista da kazem ni kad sam ogladnela, mogla sam da umrem od gladi i nisam ni rec rekla, a ???? ko je sad brbljivica cetvoronogo blablatruckalo???? :evil:
 
Kad te osetim da dolaziš, počnem da pijem pilule, a kad dođeš, obaraš me s' nogu, baciš me u krevet, i lomiš me bez prestanka nekoliko dana...

Zašto ja uvek dobijem grip? :wink:
 
anna16:
aha sad smo presli na udarce ispod pojasa...
ja brbljivica?!?!?!?
jednom sam cutala ceo dan, nisam htela nista da kazem ni kad sam ogladnela, mogla sam da umrem od gladi i nisam ni rec rekla, a ???? ko je sad brbljivica cetvoronogo blablatruckalo???? :evil:
HAHAHAHAHAHAHA
PAZI NA POSLU SU SVI STARIJI I SMORENIJI OD MENE!!!
UVEK POSLE TVOG KOMENTARA VRISTIM OD SMEHA
I PREKINI DA MI DAJES 4X4 NADIMKE :wink:
 
Alo bre,vas dvoje,hajde bezite s moje teme!ovde ste nasli da se z...

*******************************************
Ostede mi zelja pusta ti ge stavim u usta,oci ti suze,dok ga tvoj jezik muze,a kad niz grlo bela pena potece,osetices kako ...........plavi ORBIT pece :lol: :lol: :lol:
 
Yeeha:
Alo bre,vas dvoje,hajde bezite s moje teme!ovde ste nasli da se z...

*******************************************
Ostede mi zelja pusta ti ge stavim u usta,oci ti suze,dok ga tvoj jezik muze,a kad niz grlo bela pena potece,osetices kako ...........plavi ORBIT pece :lol: :lol: :lol:

MA OPUSTI SE :shock: NECEMO DUGO!
 
za oba-trojicu:

usred tvoje teme
bez ijedne dileme
delim secerleme
ne pravim probleme...

kopitanca tiho tutnje
dok prerijom kaska on
a kad brsti socno zbunje
rzanja se cuje zvon...

i sad jedan sportski pozdrav

MA PUSTI TEMU LIZI SECERLEMU
 

Back
Top