kLite ???

benitez

Primećen član
Poruka
556
Da li mogu pomocu programa kLite da prepravim instalacioni disk i da ubacim sve potrebne programcice, kodeke itd, ako ne moze sa njim da li uopste moze to da se uradi.
Zamolio bih nekog ko je radio sa kLite da mi da preporuku gde skinuti i koje zakrpe ubaciti na disk i sta jos sto moze da bude od koristi
 
Koliko se ja razumem u proizvodnju sisarki - za to ti je potreban program nLite - i za njega imas gomilu uputstava ne netu, mozda cak i ovde na forumu ako ga pretrazis.
 
Da li mogu pomocu programa kLite da prepravim instalacioni disk i da ubacim sve potrebne programcice, kodeke itd, ako ne moze sa njim da li uopste moze to da se uradi.
Zamolio bih nekog ko je radio sa kLite da mi da preporuku gde skinuti i koje zakrpe ubaciti na disk i sta jos sto moze da bude od koristi
@benitez

Jel ti to nas malo zayebavaš ili misliš da smo senilni i da se ne sećamo šta je bilo u skorije vreme?!
Pre mesec dana si se takođe raspitivao za neki ovakav program :arrow: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=9967547&highlight=nlite#post9967547 i dobio sve potrebne odgovore... i kako se zove program i gde ga skinuti i kako raditi sa njim... a kako izgleda, ti se čak nisi potrudio ni da upamtiš BAR naziv programa!

Mislim stvarno... najlakše je dobiti sve servirano na tanjiru i ni malo se ne pomučiti da sam provališ neke stvari! :confused:
 
@benitez

Jel ti to nas malo zayebavaš ili misliš da smo senilni i da se ne sećamo šta je bilo u skorije vreme?!
Pre mesec dana si se takođe raspitivao za neki ovakav program :arrow: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=9967547&highlight=nlite#post9967547 i dobio sve potrebne odgovore... i kako se zove program i gde ga skinuti i kako raditi sa njim... a kako izgleda, ti se čak nisi potrudio ni da upamtiš BAR naziv programa!

Mislim stvarno... najlakše je dobiti sve servirano na tanjiru i ni malo se ne pomučiti da sam provališ neke stvari! :confused:

Potpuno si u pravu, zaboravio sam gde sam i na kom forumu sta pitao. Moje izvinjenje! U sustini sad me interesuje da li mogu na disk da ubacim Comander, kodeke, razne plejere itd a uzgred sam pitao i za zakrpe , mozda se desi da neko ima neki drugi predlog. Sto se imena tice ne znam zasto mi je dok sam ovo pisao u glavi bilo kLite umesto nLite.

A sto se tice tanjira...Postoji neko ko se razume u nesto i ko se ne razume u nesto, neko ko razume engleski i neko ko ne razume engleski. Ja da znam sve sigurno bih ponudio svoju pomoc drugima, mislim da forumi zato i sluze, a ko to ne zeli moze da svoje vreme potrosi na Facebook-u ili slicnim sajtovima i da tamo mrsi m...

ovaj drugi deo se odnosi na one koji su dosli na forum da pametuju u stilu "guglaj brate"
a svima koji su tu da podele svoje znaje sa drugima VELIKO HVALA
 
Poslednja izmena:

Back
Top