Универзијада - почетак саобраћајног колапса

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Јутрос, кад сам покушао да се укључим код Сава Центра (укључење код ја) на тзв-ауто-пут- ПРЦ-постављене барикаде, наводно радови на путу, бар тако кажа саобраћајни знак........навозам се још мало па се укључим на тзв-АутоПут, да не детаљишем много......
Кад сам пролазио поред наведеног укључења тзв-аутопутем, бацим поглед доле, да видим да ли се нешто стварно ради, наравно нема НИШТА.......

Да ли су ''наши'' велики Мудраци затвори искључење да омладинци и омладинке из целог света не гледају Газела-картон сити или стварно постоји неопходност таког чина...
или да се преорјетишемо на ''прелетање'' преко реке Саве, јер већ у пола осам је била колона до Генекса

И друго што сам запазио:
Већ данима по свим угловима мало битнијих раскрсница стоје саобраћајци по цео дан 24 сата, па колико их има запослених и питање гласи : Кад их има толико а није Универзијада, шта онда они раде?????? или су и то волонтери ......
 
"Barikade" koje su postavljene na Novom Beogradu na delu autoputa su postavljene kako neuki majmuni ne bi vise koristili ZAUSTAVNU traku za svoj hitan bizMis...to omogucava da se ucesnici univerzijade efikasno sprovedu do predvidjenih sportskih terena.
A oni koji su juce sa planine sisli pa misle da je ZAUSTAVNA traka njihovo privatno vlasnistvo izgradjeno radi njihovog brzeg kretanja...neka pate...
Da nas neko cita sa strane, pomislio bi da smo se svi rodili u kolima...
 
"Barikade" koje su postavljene na Novom Beogradu na delu autoputa su postavljene kako neuki majmuni ne bi vise koristili ZAUSTAVNU traku za svoj hitan bizMis...to omogucava da se ucesnici univerzijade efikasno sprovedu do predvidjenih sportskih terena.
A oni koji su juce sa planine sisli pa misle da je ZAUSTAVNA traka njihovo privatno vlasnistvo izgradjeno radi njihovog brzeg kretanja...neka pate...
Da nas neko cita sa strane, pomislio bi da smo se svi rodili u kolima...

Нисам писао о зауставној траци.......
Прикладно уграђен и програмиран чип у глави, видим, који се може набавити у просторијама Жуто-црвено-црног братсва........
Иначе коментари овог типа на кога се год односили су пројекција саме личности и душе......пише у књигама о психологији....
Видим да је појединцима веома тешко да постују са аргументима и чињеницама, већ увек мора бити присутно пљуваље..... јел то појачава аргументацију или је недостатак начина изражавања????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top