Obaveštenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

darkster

Zainteresovan član
Poruka
179
Samo sam hteo da kulturno kažem jednu stvar povodom ovog foruma. Pre jedno nedelju dana pokrenula se diskusija pod imenom "Dali je ovaj forum privatna prcija...".Tema je bila uljudna, niko nikoga nije vredjao, ali su bile postavljene neke činjenice i stavovi koje možda nisu išle nekim ljudima na ruku, ali nisu, i ponavljam nisu ni na koji način kršile pravila postavljanja poruka na forumu. Između ostalog bilo je žalbi da neki ljudi (moderatori) bez povoda brišu teme.

Pogledajte forum i pokušajte da nađete temu.

Nema je.

Jedini zaključak je da je neko izbrisao. Čak i u slučajevima najgoreg vređanja, na drugim forumima se lepo tema zaključa i padne na dno. Očigledno neko nije želeo da stvari sa te teme budu pročitane.

Ponovo citiram uputstvo sa foruma:
Administrator:
Dobro došli u forum "Savremen muškarac"! Savremeni muškarci, razgovarajte o svemu što vas oduševljava, zanima, okupira, gnjavi ili muči. Ako niste savremeni, nema veze. Uključite se i vi.
Ukratko, ovo ponašanje moderatora je po meni grubo kršenje prava izražavanja, ali i pravila koje stoji na vrhu foruma.

Na svu sreću, moj browser čuva posećene stranice off-line. Imam celu diskusiju izbrisane teme u HTML formatu.

Odlučio sam da je to previše. I mislim da nisam jedini. Bilo kako bilo, bitni ljudi su već obavešteni o ovome.

Moderator koji izbriše temu zato što sadrži neke stvari koje njemu lično ne odgovaraju ili ukazuju na njegove pogreške - po meni je to čista zloupotreba položaja. Brisanje teme zato što vređaju bilo koga ili iznose neke dezinformacije - to je već druga stvar i molim da pravite razliku između ta dva postupka. Ovo drugo je tu da bi se posetiocima foruma olakšao rad i sprečilo vređanje. Ono prvo je pojava gde moderator koristi položaj zbog ličnih motiva.

Stranicu sa ovom porukom imam snimljenu na hardu i ako je neko izbriše podneću i nju kao dokaz o tome šta se ovde dešava.

Ne pada mi na pamet da prekrajam politiku foruma niti da ikome namećem svoje stavove. Samo kažem šta meni ne odgovara kao "mušteriji" ovog foruma - nadam se da imam pravo bar na to (verovatno ne ako se moderatori pitaju). Kao takav kažem da me na forumu "savremen muškarac" nećete više viđati (i pre nego što me zaskoče zbog ovoga, ovo nije ucena, već obaveštenje o mojoj ličnoj nameri - obaveštenje na koje imam puno pravo).
 
Bravo, vec smo krenuli u izradu spomenika....

Administrator je Bozo, slobodno se obrati choveku...Chova je i vishe nego razuman, tako da ce te saslushati i reci ti shta misli...

Ova tema ide pod kljuch, a ako i to smeta, slobodno se i za to obrati administratoru....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top