lazi i prevare

ljeshko

Zainteresovan član
Poruka
468
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry
 
Не може бити заведен онај ко не жели да буде заведен.
Онај ко жели да се препусти..или ће завести неког, или ће ,,бити заведен''.
Тако је било одувек, од кад је свијета и вијека.. :whistling:
 
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry

Ovo je samo izgovor da se ne istraje i čovek ne posluša sebe, već prihrli
za kratkotrajnim zadovoljstvima i obmanama.
 
Не може бити заведен онај ко не жели да буде заведен.
Онај ко жели да се препусти..или ће завести неког, или ће ,,бити заведен''.
Тако је било одувек, од кад је свијета и вијека.. :whistling:

Tacno.potpisujem ovaj post.
Dokle god mi moj partner pruza ono sto ja zelim a to je ljubav i strast dotle cu biti njegova.
Ako mi jedan pruza sve to nikada ga ne bih prevarila...i znam da je tako sa vecinom...Jer mnogi traze ono sto im fali,s tim sto neki nemaju hrabrosti da sebi povrate osmeh vec zive i kukaju kako im je mnogo lose u zivotu..i u stanju su da istrpe svasta zarad nekog ..mira u kuci'' a sta je sa mirom u dusi????
 
Не може бити заведен онај ко не жели да буде заведен.
Онај ко жели да се препусти..или ће завести неког, или ће ,,бити заведен''.
Тако је било одувек, од кад је свијета и вијека.. :whistling:

Tako je.
Vi ljudi kao da nemate volje i samosvesti. Kao da vas drugi pokreću. Da li ste lutke ili živa bića sa svojim mozgovima? Ko može nekoga da zavede i natera da prevari voljeno biće? Niko. Ako nećeš, može da ti radi šta hoće, nećeš pristati. Problem kod mnogih je što nisu našli ono što im treba, a to je uglavnom zato što ne znaju šta im treba. Gde ima ljubavi i sreće, nema prevara. To je istina. A vi sad razmislite o tim procentima, pa malo drugačije protumačite. Nisu ljudi skloni prevarama, već su skloni greškama u odabiru, a sve zato što ne smeju sa sobom da "porazgovaraju" i shvate gde su, šta su i šta im treba.
 
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry

kolega, to je normalno.

moj jedan drug i jos masa kanadjana su zato, posle par propalih brakopva i buljuk deca pozenili filipinke i novodosle kineskinje. to te ceka iza vrata ko kucence kad dodjes kuci, sve spremljeno, vecera je tu, cista kuca, gleda u tebe ko u adonisa (jos ako imas plave oci ti si BOG covece, BOG!).
jedna ide sa muzem na posa, to jest ona sedi u kombiju i kad on ima pauzu ona udje u firmu donese mu klopu, svezu, skuvanu i to.

male, spremne za akrobaciju, svega trebas da ubodes par puta nedeljno i provrtis.

znas kako je to kolega prijatelju, dok si mlad lunjas i patis se, posle nadjes sta ti treba.

sasrecom. ;)

p.s. zaboravih da kazem da su uske nevidjeno
 
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry

mislim da je ovo tacno, pitanje je samo ko moze da ih zavede, tj. da li ce se doticna osoba pojaviti u njihovom zivotu
 
Poslednja izmena:
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry

Ne moze mene niko zavesti sem ako ja ne zelim biti zaveden. Ako sam u vezi, za mene postoji ta i samo ta osoba. Ako veza ne stima, pokusati popraviti, ako ne uspe ni to onda se razici. Pa tek nakon toga dopustiti nekom da te zavede.
 
eo, ja ne želim da budem zaveden. znači, opirem se, moralni zakon u meni i zvezdano nebo nadamnom, al ne isključujem mogućnost da, ako naletim na natali portman, postanem bludnik i nevernik, i to samo na pola sata...eto..šaću, mutjenik...
 
Ja mogu. Ne mogu da poverujem u priču da je neko bio toliko slab da nije odoleo pritisku strasti kako bi sačuvao vezu i mirnu savest prema osobi koju voli. Nikada me neće bilo ko ubediti da je to nemoguće. Ja sam dva puta uspela da se suzdržim i mučila sam sebe, ali nisam uradila stvari zbog kojih bih se kajala sada. Ne zbog morala. Da izvinete, jb.š ti tu vernost ako postoji zbog nekih moralnih pogleda. Srce ne sme da dozvoli, ono mora dea se usprotivi, a ne razum. Ako se srce pokoleba, onda je jasno i razumu da ljubav nije jaka koliko mislimo da jeste.
Ako nekoga volite, nemate opravdanja za preljubu. Ne postoje opravdanja. Čim se posustane, makar na minut, to je znak da vaša ljubav nije iskrena i čvrsta. Ta iskušenja su testovi za ljubav.
 
eo, ja ne želim da budem zaveden. znači, opirem se, moralni zakon u meni i zvezdano nebo nadamnom, al ne isključujem mogućnost da, ako naletim na natali portman, postanem bludnik i nevernik, i to samo na pola sata...eto..šaću, mutjenik...

I ja sam bio "moralna gromada, pa ipak završih kao deo bračnog trougla. :rumenko: Nepotrebno. Van svake pameti.
Nikad čovek ne može biti siguran kad su takve petljancije u pitanju, ni u sebe, ni u druge.

to htedoh reci, momci poen, virtuelni, jerbo nemam prave :lol:
 
eo, ja ne želim da budem zaveden. znači, opirem se, moralni zakon u meni i zvezdano nebo nadamnom, al ne isključujem mogućnost da, ako naletim na natali portman, postanem bludnik i nevernik, i to samo na pola sata...eto..šaću, mutjenik...
A sad ***...to je vec nadrealno...naravno da bi i ja proveo vrele trenutke sa Andjelinom ili Megan Fox...al dzaba kad su daleko :)
 
Vidim da je generalni argument onih koji se ne slazu sa mojim postom "da ne mogu biti zavedeni ako to ne dozvole" ALI, ljudska bica smo, naidje "trenutak slabosti" (ili Andjelina,Natali:-)) npr kada si u svadji sa voljenim/om, kada si pod dejstvom alkohola isl, kada ti jednostavno prorade hormoni, neki "crvi" npr moj: "zivot je kratak"...Nego, da se ne bismo rasplinjavali, zanima me misljenje o braku. Mislite li da se u brak stupa iz ljubavi ili?
 
Moje misljenje je da se vecina zeni/udaje posle "proracuna", da ce ta osoba biti odgovarajuca za zajednicki zivot, i na kraju, potomstvo... A prevare se primaju precutno, kao normalna stvar...gdje je "prevara"= sexualni odnos sa drugom osobom. Nerijetki su slucajevi gdje zeni ustvari vise smeta ne to sto muz spava sa drugom, nego ako joj kupuje poklone, izvodi je itd...
 
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry

Не знам како се нико до сада није сетио да постави овакву тему...:confused:
 
Uff Hellen, bojim se potencijalnih odgovora na tvoje pitanje:-))) Ipak je ovo pdf Muskarci...ako neko napise ono sto je meni prvo palo na pamet...bice opet muskarci su svinje:-))))
 
Iluzorno je danas govoriti o vjernosti i iskrenosti. U 98% veza, brakova, odnosa itd su lazi i prevare svakodnevica. Jednostavno, ne postoji nijedan muskarac niti zena koji/ja ne moze biti zaveden/a. Da cujem sta mislite na tu temu?
ps ako ima ovakva tema sorry
mislim da je jako glupo pravdanje sebe pricom "svi su takvi a neki i gori"
 

Back
Top