Srpski bajkeri na Kosovu!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Društvo/70445/"Bajkeri"+iz+Srbije+stigli+na+Kosovo.html

nedelja, 28. jun 2009, 11:24 -> 20:00
"Bajkeri" iz Srbije stigli na Kosovo

Tradicionalno na Vidovdan, oko hiljadu motociklista stiglo je u Kosovsku Mitrovicu gde se održava manifestacija "Bajk rok Misija". Karavan je iz Beograda krenuo jutros, a usput su im se pridružili motociklisti iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Karavan od oko hiljadu motociklista stigao je večeras u Kosovsku Mitrovicu, na muzički spektakl "Bajk rok Misija 3 - Kosovo i Metohija" .
"Bajkeri" stigli na Kosovo

Ovo je treća po redu akcija "Harli Dejvidson kluba Srbija", a na koncertu srpskih rok bendova u Kosovskoj Mitrovici učestvovaće grupe "Riblja čorba", "Đorđe David end gang", "Ju grupa", "Partibrejkers", "Kraljevski apartman", "Far", "Tatu"..

Predsednik "Harli Dejvidson kluba Srbija" Milić Radević rekao je da su bajkeri prvi put za Kosovsku Mitrovicu otišli iz čiste znatiželje, drugi put zato što su građani tražili da oni dođu, a treći put zato što je ova akcija prerasla u tradiciju.

Karavan bajkera krenuo je iz Beograda, sa platoa Doma Narodne skupštine. Motociklisti su prošli kroz Kragujevac, Kraljevo i Rašku, da bi preko administrativnog prelaza Rudinice, ušli na Kosovo.

Kod Čačka su im se pridružili bajkeri iz Bosne i Hercegovine, a kod Raške motociklisti iz Hercegovine i Crne Gore.

Sva humanitarna pomoć koju prikupe učesnici "Bajk-rok" misije biće postavljena na koncertnoj bini u Mitrovici, a svaki bajker će moći i da dobrovoljno da krv.
 
Koja istina :hahaha: Ti si djecace prilicno poremecen.Izgleda su te traume iz vukovarskog podruma zaista ostavile traga na tebi.

Znas ti jako dobro koja istina..dok je buktio rat u Hrvatskoj,bio si vojno sposoban,i sam si rekao,ali ne..ti nisi bio u ratu,ti si ostao u svojoj toploj kucici,dok su drugi ginuli..ee pravi si mi ti patrijota:lol:..dakako samo na forumu..a na godine se neizvlaci,jer su mnogi mladi tvojih godina isli tada u rat..o Kosovu necu ni da pricam..niti tamo nisi bio:lol:I sad ti spominjes da ces nekim tenkom ici:rotf:Oces oces kako da ne..:hahaha:
 
Da li je bio i Otac Branislav.

Izvadice im bubrege tamo i pojesti ih :eek::eek::eek::eek:

Evo prilike za Torenta,Pinkija,Olimpijakosa,Misonija i druge kvazi patriote,da se malo odvozaju do Kosova i nazad:hahaha:

ali prvo kroz bubrege treba da prodje hektolitar Peckog Piva :pivce:

Čime??? Pony biciklom???:hahaha1:

Pa nemam motor. Ja cu da se dovozam sa tenkom kad bude vreme.

ko sto si i u Vukovar isao a:per::per:..e da si manje gledao crtice sa Htva i oso malo ratovati,onda bi te ozbiljno shvatio:hahaha:Ovako,opet ces se zavuci u svoju kucicu i glumit patrijota na forumu:D

bitna je volja:D
Ljubav prema domovini:lol:

A vidis,nema njega ni u Gazimestanu,a ni motor covjek nema:hahaha::hahaha: O ratu 91.da i nepricamo..:D

Naravno da nemas motor i to americki Harley ili genocidno-njemacki BMW.
Najbolje je na dobrom starom srpskom tenku :mrgreen:

a valjda ces se ti naci pri ruci braci siptarima da im pomognes

da i?:D istina boli jelda Torente,a to neces nikakvim banovima promijeniti:D

A ne... pa da me zgazis tenkom. Ne, ne... znam ja takve kao sto si ti.
Ja da odem u kolaterelnu stetu - neka, hvala.

Koja istina :hahaha: Ti si djecace prilicno poremecen.Izgleda su te traume iz vukovarskog podruma zaista ostavile traga na tebi.

Znas ti jako dobro koja istina..dok je buktio rat u Hrvatskoj,bio si vojno sposoban,i sam si rekao,ali ne..ti nisi bio u ratu,ti si ostao u svojoj toploj kucici,dok su drugi ginuli..ee pravi si mi ti patrijota:lol:..dakako samo na forumu..a na godine se neizvlaci,jer su mnogi mladi tvojih godina isli tada u rat..o Kosovu necu ni da pricam..niti tamo nisi bio:lol:I sad ti spominjes da ces nekim tenkom ici:rotf:Oces oces kako da ne..:hahaha:

na cemu???

na biciklama sa pomocnim tockovima??:hahaha1:





spam...........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top