Slatki stenci

natasa76

Obećava
Poruka
68
Ovo su stenci koji se nalaze na parkingu ispred hipermarketa Idea na Novom Beogradu. Ima ih cetvoro. Onaj beli kao da je negde bio vezan. Ima nesto urezano oko vrata. Tuga. Mnogo su slatki. Sirite dalje. Pozdrav svima!

 
Ne bas. Verovatno im neko nesto da ponekad, ali niko ne vodi racuna o njima svakodnevno. Ja idem dva puta nedeljno. Ne mogu cesce, jer zivim na Vozdovcu. Stenci su se pridruzili lokalnim psima, ali ih ti stariji teraju i ne daju im da jedu kada im odnesem, a ostavim svima hranu bukvalno na desetak gomila. Ma jadni. Ja mislim da nemaju vise od mesec i po. Uplaseni su i beze, ali mogu lako da se uhvate ako je neko zainteresovan. Zao mi je sto nisam uspela lepse da ih slikam, jer se ne vide bas najbolje svi. Pozz
 
Poslednja izmena:
Tamo su jos uvek. Bila sam veceras da ih hranim.
To je Idea u ulici Omladinskih brigada broj 100 i nalazi se odmah iza Rodica.
Ispred Idee je veliki parking. Kada udjes na parking (postoji samo jedan ulaz za automobile) idi pravo do kraja (znaci ne skreces nigde) i tamo je zelena povrsina gde su stenci. Tamo je i copor odraslih pasa koji laju, ali nisu opasni. Ponesi neku hranu da namamis stence da dodju. Plasljivi su, ali uspeces da ih uhvatis. Ako slucajno nisu bas tamo, tu su negde okolo. Uglavnom tamo su.:)
Ako se ne snadjes, pozovi me na: 062/1280225.
 
Od stenaca je ostalo samo ono belo sa crnom glavicom. Muzjak je i voli da se mazi. Pripitomio se skroz. Sa ostalima ne znam sta se desilo, jer poslednja dva puta nisu bili tamo, a nadam se da su dobro i da ih je neko uzeo. Ako je neko zainteresovan, stene je i dalje na starom mestu, ali sada mu je sigurno teze, jer je sam. Sirite dalje. Pozz
 

Back
Top