da li ste zadovoljni sadasnjim partnerom?

Gost
koliko ste zadovoljni sadasnjom vezom ili brakom (emotivno, seksualno, intelektualno...)? da li ste dovoljno bliski sa partnerom, da na primer on ili ona zna za vase "krstarenje" po forumu? Ako ne zna, sta mislite da bi izjavio/la na to?
da pocnem od sebe: delimicno zadovoljna (na pomenutim nivoima), nesto kao pauza izmedju bolje veze koja je skoro bez razloga pukla i necega drugog ili mozda nicega, ko zna?
kako je sa vama?
 
Ja sam jako zadovoljna devojka. Posle dve jako duge i veoma emotivno teske veze, i kad sam skoro totalno izgubila svaku nadu, digla ruke od svega pa cak se odrekla i svog prava na sopstvenu srecu, i naravno pocela da mrzim sve sto je musko, desilo se nesto divno. Kad sam to najmanje ocekivala upoznala sam coveka svog zivota. Od prvog momenta sam znala da je to on, neko koga cu moci da volim na totalno novi nacin, vise nego ikoga na svetu. Neko ko ce mi tu ljubav i uzvratiti...ko ce me voleti, cuvati, biti uz mene zauvek... Divno smo poceli da se zabavljamo, bilo je kao u bajci...Sad zivimo zajedno, planiramo datum vencanja, i sve ostalo do najsitnijih detalja, srecna sam, svako jutro se budim pored njega, sa osmehom na licu, svaki dan mi divno pocinje... Zivot sa njim mi daje volju za sve...I da mi je sve ovo neko ispricao pre dve godine, grozno bi se nasmejala, gledala ga sa prezirom kao da mi se ruga, mozda bi i zaplakala..od gorcine koju nosim u sebi, od tuge sto sam sama i sto se sve lepe stvari desavaju samo u filmu...Drago mi je da nije tako, iako sam mislila da me sve moje starije drugarice samo tese iz sazaljenja kada su mi govorile da ce taj neko doci jednog najobicnijeg dana, kad ga najmanjem ocekujem...i stvarno je tako. Citam gore druge odgovore, niko nije zadovoljan. Devojke ne guibite nadu, svako ce dobiti sansu da bude srecan, samo je iskoristite tada, nemojte da je izgubite na glupostima kao sto su ljubomora ili laz. To su stvari za klinke.
Da i jako smo bliski, ne postoje tajne izmedju nas, poverenje je osnova svake veze.
 
blansh:
svaka cast LepaLuki, divno je procitati da ovako nesto postoji, ja sam inace postavila ovu temu nadajuci se da ce bar neko napisati ovakav odgovor.zelim vam oboma mnogo srece i dalje.

Puno ti hvala, i ja zelim svima ovako nesto, tebi, onima koji to nemaju, a oni koji vec imaju nekog pored sebe na ovakav nacin zelim da cuvaju tog nekog, i da nikad ne zaborave koliko vredi.
 
Anonymous:
koliko ste zadovoljni sadasnjom vezom ili brakom (emotivno, seksualno, intelektualno...)? da li ste dovoljno bliski sa partnerom, da na primer on ili ona zna za vase "krstarenje" po forumu? Ako ne zna, sta mislite da bi izjavio/la na to?
da pocnem od sebe: delimicno zadovoljna (na pomenutim nivoima), nesto kao pauza izmedju bolje veze koja je skoro bez razloga pukla i necega drugog ili mozda nicega, ko zna?
kako je sa vama?

Ja sam zadovoljna svojim brakom.Kakav sam brak htela takav brak sam napravila i jos radim na tome.

Ne vidim uopste kakve veze ima da li on zna da l ja krstarim forumom ili ne?
U mom slucaju zna jer mu povremeno prepricam neke ovdasnje postove pa zajedno komentarisemo ali to nije neka bitna stvar.Mislim i kad se vidim sa drugaricama sigurno mu ne prepricavam u detalje sta smo sve izblebetale za to vreme.
Jednostavno mislim da kad su ljudi u vezi ili braku ne moraju bas sve u tanka crevca da ispricaju ni o sebi ni o svakodnevnim desavanjima.Uvek jedan deo mora covek da zadrzi za sebe da bi mogao da funkcionise kako sam sa sobom tako i sa drugima.
Naravno da krupne i ozbiljne stvari ne spadaju u gore pomenutu kategoriju. :wink:
 
Prilično zadovoljan na svim pomenutim poljima...
Ono što me čini nezadovoljnim je činjenica da ne mogu da podeljim s njom radost i zadovoljstvo izlaska u moje omiljene underground klubove s obzirom da nju to sve pomalo plaši. Kako se samo uplašila gužvetine na ECHO festivalu....
Prilično smo različiti, ali izgleda da baš to volimo kod onog drugog. Nervira me činjenica da padam povremeno u iskušenje da startujem ili kada me startuju devojke u klubovima.... Ipak bih voleo da je Ona tu...
Sve u svemu, nemam baš mnogo razloga da budem nezadovoljan (piše se zajedno)!!!! :lol:
 
HOMER:
Gazdarica:
Hmm, koliki je preduslov da je covjek zadovoljan sam sobom, kako bi bio zadovoljan i sa partnerom...? :roll:

Definitivno važan preduslov...
Zadovoljan sobom, čovek je mnogo fleksibilniji i tolerantniji, u suprotnom, svaka mu dlaka smeta...
Gazdarice, odlična primedba!!!! :P
Da... Polazim od same sebe... Ovako nezadovljnoj i neraspolozenoj, ne moze niko da mi u potpunosti odgovara... Ma, koliko me taj neko mozda volio, nakon nekog vremena odustao bi od pokusaja da probije sve barijere i ukloni sve strahove... Svi smo mi u manjoj ili vecoj mjeri sujetni, te nakon nekog vremena, odustajemo, kad nas neko stalno odbija i gura od sebe... Makar i znali da nas ta osoba voli...
Covjek definitivno mora prvo sam da radi na tome da svoj zivot uredi tako da koliko-toliko bude zadovoljan njime, odnosno sobom, kako bi mogao da stupi i u zadovoljavajuce odnose s drugim ljudima...
Pogotovo onima s kojima bi trebalo da bude blizak...
 
Gazdarica:
HOMER:
Gazdarica:
Hmm, koliki je preduslov da je covjek zadovoljan sam sobom, kako bi bio zadovoljan i sa partnerom...? :roll:

Definitivno važan preduslov...
Zadovoljan sobom, čovek je mnogo fleksibilniji i tolerantniji, u suprotnom, svaka mu dlaka smeta...
Gazdarice, odlična primedba!!!! :P
Da... Polazim od same sebe... Ovako nezadovljnoj i neraspolozenoj, ne moze niko da mi u potpunosti odgovara... Ma, koliko me taj neko mozda volio, nakon nekog vremena odustao bi od pokusaja da probije sve barijere i ukloni sve strahove... Svi smo mi u manjoj ili vecoj mjeri sujetni, te nakon nekog vremena, odustajemo, kad nas neko stalno odbija i gura od sebe... Makar i znali da nas ta osoba voli...
Covjek definitivno mora prvo sam da radi na tome da svoj zivot uredi tako da koliko-toliko bude zadovoljan njime, odnosno sobom, kako bi mogao da stupi i u zadovoljavajuce odnose s drugim ljudima...
Pogotovo onima s kojima bi trebalo da bude blizak...

Opet, živa istina...
Samo, plašim se one "razgovor u kome se svi slažu, propao je razgovor"... Poz.
 
Imam 28 god.U vezi sam 10. meseci.Imao sam bas puno veza,sema i sta ti ja znam.Mogu da kazem slobodno da sam iskusan muskarac,da znam sta zelim od veze.U predhodnim vezama nikada nisam imao mira,varao sam ali nikad provaljen.Ni Serloh Homs mi ne bi usao u trag.Ali sada,sada sam drugi covek.Samo ona za mene postoji i niko visa.Drugari me vec prozivaju da sam 'papucar' ali ja ne marim za to.Meni je predivno i ne zelim da se ovo nikada zavrsi.Razumevanje,seks,tolerancija,sve funkcionise!Volim je puno,i dajem se bez rezerve u svakom pogledu.Mislim da je to moja sudbina.Gotovo je ljudi,mislim da se uskoro zenim!
 
Samo napred

huepf.gif
 

Back
Top