Deca u Republici Srpskoj zbog crtanih filmova govore hrvatski

a vi hrvati bi da vam mi srbi vecito okrecemo drugi obraz ili podmecemo vrat pod noz drugog deteta ili ili..

Ne ne, nisam ja Hrvat. Iz Crne Gore sam ali sam neizjashnjen. Ne bavim se ratovima, politikom, a ponajmanje bliskom istorijom jer je isuvishe bolna kada se pogleda duboko.

Ja razumijem ogorchenost ljudi koji su bili na frontu, koji su proshli rat devedestih (mada ne razumijem zashto narod nije objesio onu shestoricu na javnom trgu umjesto shto se podijelismo, ali sada je kasno prichati o tome). Razumijem i ogorchenost Srbije na Albance trenutno. Ali ne rezumijem kada se ta ogorchenost i mrznja prebacuje i na djecu, na buducje generacije.

Kada meni klinac od 15 godina kaze da mrzi Srbe, (Crnogorac alo! Mrzi Srbe! :hahaha: Pitam ga mrzi li brata koji se odselio i vishe ne zive u istoj kucji.. ) ili kada pochne tako neki klinac da pricha o ratu devedesitih .. Roditelje bih mu zatvorio i tukao svaki dan :). .Sramota dje dodjosmo ..
 
Ne ne, nisam ja Hrvat. Iz Crne Gore sam ali sam neizjashnjen. Ne bavim se ratovima, politikom, a ponajmanje bliskom istorijom jer je isuvishe bolna kada se pogleda duboko.

Ja razumijem ogorchenost ljudi koji su bili na frontu, koji su proshli rat devedestih (mada ne razumijem zashto narod nije objesio onu shestoricu na javnom trgu umjesto shto se podijelismo, ali sada je kasno prichati o tome). Razumijem i ogorchenost Srbije na Albance trenutno. Ali ne rezumijem kada se ta ogorchenost i mrznja prebacuje i na djecu, na buducje generacije.

Kada meni klinac od 15 godina kaze da mrzi Srbe, (Crnogorac alo! Mrzi Srbe! :hahaha: Pitam ga mrzi li brata koji se odselio i vishe ne zive u istoj kucji.. ) ili kada pochne tako neki klinac da pricha o ratu devedesitih .. Roditelje bih mu zatvorio i tukao svaki dan :). .Sramota dje dodjosmo ..

ti si------
saudijac.gif
 
Ne ne, nisam ja Hrvat. Iz Crne Gore sam ali sam neizjashnjen. Ne bavim se ratovima, politikom, a ponajmanje bliskom istorijom jer je isuvishe bolna kada se pogleda duboko.

Ja razumijem ogorchenost ljudi koji su bili na frontu, koji su proshli rat devedestih (mada ne razumijem zashto narod nije objesio onu shestoricu na javnom trgu umjesto shto se podijelismo, ali sada je kasno prichati o tome). Razumijem i ogorchenost Srbije na Albance trenutno. Ali ne rezumijem kada se ta ogorchenost i mrznja prebacuje i na djecu, na buducje generacije.

Kada meni klinac od 15 godina kaze da mrzi Srbe, (Crnogorac alo! Mrzi Srbe! :hahaha: Pitam ga mrzi li brata koji se odselio i vishe ne zive u istoj kucji.. ) ili kada pochne tako neki klinac da pricha o ratu devedesitih .. Roditelje bih mu zatvorio i tukao svaki dan :). .Sramota dje dodjosmo ..

Vidi, neizjašnjeni. Sa takvim avatarom ovde nisi dobrodošao.
Moli se da ne vide naše patriJote da si stavio taj antisrBski avatar, nahebaćeš.

:mrgreen:

P.S. Ali kasno, već videše... :sad2:
 
Па, јел' педијатар светског гласа или овај други са слике? :mrgreen:

У сваком случају, волела бих да овај са слике напуца тог твог стручњака за дечје болести, због таквих изјава... :lol:

Njega da napuca??? On je mala beba za njega.


:bye:
 
Vidi, neizjašnjeni. Sa takvim avatarom ovde nisi dobrodošao.
Moli se da ne vide naše patriJote da si stavio taj antisrBski avatar, nahebaćeš.

:mrgreen:

Napadan od strane takvih na forumu, vishe puta :). I stvarno je mogucje da je znak nastao prevrtanjem i lomljenjem krsta. Ali ja u njemu vidim 2 signala zastavicama - slova C i N, "nuclear disarmament". Mada i nije bitno kako je nastao, bitno je shta oznachava.
 
:hahaha::hahaha:
Ne znas sta si?? Kriza integriteta???
Znam ja shto sam. Znam i ko su mi djedovi bili i znam i kako bih trebao da se izjasnim. Ali ne vjerujem u nacionalnu i religijsku podjelu. Radujem se unaprijed danu kada cjemo svi pobiti jedni druge i ostaviti 15000 ljudi na Zemlji, jer ljudi na drugachiji nachin necje nauchiti :(
Ne znam. Imam smedju kosu. Vjerovatno ima malo i Turskog u meni, jer su Sloveni svi svijetli. Pretpostavljam da su tebi svi chistokrvni ;)
 
Poslednja izmena:
Znam ja shto sam. Znam i ko su mi djedovi bili i znam i kako bih trebao da se izjasnim. Ali ne vjerujem u nacionalnu i religijsku podjelu. Radujem se unaprijed danu kada cjemo svi pobiti jedni druge i ostavi 15000 ljudi na Zemlji, jer ljudi na drugachiji nachin necje razumjeti :(
Ne znam. Imam smedju kosu. Vjerovatno ima malo i Turskog u meni, jer su Sloveni svi svijetli. Pretpostavljam da su tebi svi chistokrvni ;)

moji nisu ****** sigurno:hahaha:
 

Back
Top