Ићи или не ићи...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Зове ме данас другарица и износи ми следећи проблем.

Позвао ју је друг који јој баш и само друг већ је она њему и привлачна као жена (признао јој је то али поштује њену жељу да се ништа не мења у том смеру) да заједно оду код његовог пријатеља на викенд.
Разлог за овај и овакав позив лежи у чињеници да се њих двоје скоро не виђају у последње време због разних обавеза, а поприлично ретко и чују због истих.
А пошто обоје уживају у разговорима које воде и просто у друшву оног другог, она се сада двоуми да ли да иде или да не иде.

Наиме, плаши се да не пређе границу коју је себи поставила и то, пре свега, јер није сигурна у себе. За њега каже да зна да може потпуно до му верује и да он неће учинити ништа на шта она не би пристала нити би иницирао нешто после њеног јасног скретања пажње да то не ради. Проблем је у томе што не верује себи.

Ја сам јој рекао да мора добро да размисли да ли да то уради или не. Односно да схвати да ли би могла да поднесе промену садашњег статуса у нешто друго...

Оно што ме занима је следеће:
Да ли имате пријатељицу или пријатеља с којим можете да спавате у истом кревету и да се ништа не деси?
ДА ли имате таква искуства?
Верујете ли да је то могуће?
 
Ne verujem u takva "drugarstva" . I nema potrebe da spavam sa drugovima u istom krevetu.. Spavam i budim se pored decka.. A test da li je neko drug.. Pa kad neka devojka povede decka na tu 'drugarsku kafu" odacu joj priznanje da joj je to drug ;)
Ja lepo kazem- flertujem i kad sam u vezi. Makae ne lazem samu sebe.. Sta ce sve danas ljudi upakovati u drugarstvo zbog morala, ili straha od osude :roll:
 
Nemam, što sam mog'o to sam... onako drugarski! :mrgreen: ( ia sa svima sam ostao dobar drug, čak i bolji nego pre)
Ne
Ne

Ali mi nije jasno, šta ta tovja drugarica hoće. U stvari, ni njoj nije jasno... Reci ti njoj da se ne glupira, nego da zaskoči tog njenog "druga", sve uz borbeni poklič "Ne može to tako drugovi!"
 
Musko i zensko ne mogu da spavaju u istom krevetu a da se nista ne desi.

Морам да реагујем и да из властитог искуства потвредим да је могуће.
Ја сам до сада спавао с више од једне пријатељице у истом кревету (и у исто време) и ништа се није десило што није требало да се деси.
 
Зове ме данас другарица и износи ми следећи проблем.

Позвао ју је друг који јој баш и само друг већ је она њему и привлачна као жена (признао јој је то али поштује њену жељу да се ништа не мења у том смеру) да заједно оду код његовог пријатеља на викенд.
Разлог за овај и овакав позив лежи у чињеници да се њих двоје скоро не виђају у последње време због разних обавеза, а поприлично ретко и чују због истих.
А пошто обоје уживају у разговорима које воде и просто у друшву оног другог, она се сада двоуми да ли да иде или да не иде.

Наиме, плаши се да не пређе границу коју је себи поставила и то, пре свега, јер није сигурна у себе. За њега каже да зна да може потпуно до му верује и да он неће учинити ништа на шта она не би пристала нити би иницирао нешто после њеног јасног скретања пажње да то не ради. Проблем је у томе што не верује себи.

Ја сам јој рекао да мора добро да размисли да ли да то уради или не. Односно да схвати да ли би могла да поднесе промену садашњег статуса у нешто друго...

Оно што ме занима је следеће:
Да ли имате пријатељицу или пријатеља с којим можете да спавате у истом кревету и да се ништа не деси?
ДА ли имате таква искуства?
Верујете ли да је то могуће?

Ima Heppi... Nista ne moze da se desi, osim da joj ga zavuce zguza... :per:
 
Морам да реагујем и да из властитог искуства потвредим да је могуће.
Ја сам до сада спавао с више од једне пријатељице у истом кревету (и у исто време) и ништа се није десило што није требало да се деси.

A šta je trebalo da se desi? Polucija? :confused:
 
Да ли имате пријатељицу с којoм можете да спавате у истом кревету и да се ништа не деси?
Imam...zove se Mary Poppins.
e006.gif
 
Морам да реагујем и да из властитог искуства потвредим да је могуће.
Ја сам до сада спавао с више од једне пријатељице у истом кревету (и у исто време) и ништа се није десило што није требало да се деси.

Ok. Svaka cast. Ali ovi tvoji iz price su u situaciji u kojoj treba samo jedna varnica pa da pukne, zar ne?
Ja licno nikad ne bi spavao sa bilo kojom drugaricom...jer zna se sa kim se jedino moze deliti krevet.
 

Back
Top