zasto

S

smesko33

Gost
kada kazes muskarcu svoje emocije, tu pre svega mislim na iskrenost, i stvarna osecanja.....on pobegne glavom bez obzira, da pojasnim nije rec o nekom detetu-momku, nego coveku od skoro 38 godina....koji zbog nekih svojih familijarnim problema nije s p o s o b a n ni na kakav vid veze!!!!!!!!!
Kazu mi smo zene, lazljive, prevrtljive.....a kad im dusu oktvoris....gaze, nemilosrdno...I to je opet ona varijanta ko te vise zajebava (pardnon na izrazu.......moderatori sorry).....ti trcis za njim!!!!!!!
 
smesko33:
kada kazes muskarcu svoje emocije, tu pre svega mislim na iskrenost, i stvarna osecanja.....on pobegne glavom bez obzira, da pojasnim nije rec o nekom detetu-momku, nego coveku od skoro 38 godina....koji zbog nekih svojih familijarnim problema nije s p o s o b a n ni na kakav vid veze!!!!!!!!!
Kazu mi smo zene, lazljive, prevrtljive.....a kad im dusu oktvoris....gaze, nemilosrdno...I to je opet ona varijanta ko te vise * (pardnon na izrazu.......moderatori sorry).....ti trcis za njim!!!!!!!
Mozda si pozurila da mu pokazes svoje emocije i stvarna osecanja. A mozda covek stvarno ima problema i nije mu do veze. Mislis da to nije moguce? Ili je neki drugi problem u pitanju
 
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
 
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
Ne mozes medjuljudske odnose tako meriti ..digitronski..!
Ako se ne odvazis da pokazes emocije, ne mozes ni da ocekujesh neshto zauzvrat. Ljubav nije isto shto i kupoprodajni ugovor.
Shto se tiche devojke koja je postavila topic, samo ce njoj skoditi (i nikom vishe) ako sve momke ceni samo na osnovu jednog (koji nije spreman na vezu iz ko zna kojih razloga).
 
lolla:
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
Ne mozes medjuljudske odnose tako meriti ..digitronski..!
Ako se ne odvazis da pokazes emocije, ne mozes ni da ocekujesh neshto zauzvrat. Ljubav nije isto shto i kupoprodajni ugovor.
Shto se tiche devojke koja je postavila topic, samo ce njoj skoditi (i nikom vishe) ako sve momke ceni samo na osnovu jednog (koji nije spreman na vezu iz ko zna kojih razloga).

Ja pricam o odnosu sa partnerom barem u pocetku dok se ne upoznate perfektno i znate sto i jedno i drugo osjeca da ne treba da se prica. Sto se mene tice ovakvo ponasanje pali kazem barem sto se mene tice! I mislim da ces prije zaintrigirat neku osobu kad si tajanstvena- misteriozna nego kad odma kazes sve sto osjecas! Imas ljudi koji zive samo da osvoje nekoga pa posle da sutnu e bas zbog tih ne treba emocije odma iskazivati jer vremenom oni bivaju ti koji su osvojeni-Licno iskustvo
 
smesko33:
kada kazes muskarcu svoje emocije, tu pre svega mislim na iskrenost, i stvarna osecanja.....on pobegne glavom bez obzira, da pojasnim nije rec o nekom detetu-momku, nego coveku od skoro 38 godina....koji zbog nekih svojih familijarnim problema nije s p o s o b a n ni na kakav vid veze!!!!!!!!!
Kazu mi smo zene, lazljive, prevrtljive.....a kad im dusu oktvoris....gaze, nemilosrdno...I to je opet ona varijanta ko te vise * (pardnon na izrazu.......moderatori sorry).....ti trcis za njim!!!!!!!


EEEEEJ PA TI PROMENILA NICK A CHOVEKA NE.... STVARNO POSTAJE DOSADNO....
 
lolla:
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
Ne mozes medjuljudske odnose tako meriti ..digitronski..!
Ako se ne odvazis da pokazes emocije, ne mozes ni da ocekujesh neshto zauzvrat. Ljubav nije isto shto i kupoprodajni ugovor.
Shto se tiche devojke koja je postavila topic, samo ce njoj skoditi (i nikom vishe) ako sve momke ceni samo na osnovu jednog (koji nije spreman na vezu iz ko zna kojih razloga).

Shto ja volim kad je devojchica posisala svo znanje iz tinejdzerskih chasopisaaa.... A gde pishe na njemu/tebvi koliko se to "otvorio"? JEl si i ti od onih koje "imaju osecaj za filing", a?
 
Tacno je, na zalost da ima takvih, ali ne treba generalizovati. Iskreno, i sama po nekada pozeim da sam takticnija sa muskarcima, ali nikako ne vidim poentu takvog ponasanja, uvek se nadam da ce taj neko vise ceniti moju iskrenost.
Pokusaj njega da shvatis, mozda ne zeli da se vezuje, ko zna kakva iskustva ima iz proslosti. Mislim da je vazno da ne pocnes sada da mislis da su svi takvi, jer zapravo nisu.
 
Ma meni nikako nije jasno da uvek neko/a dobar/bra nadje nekog losheg/shu? Kako se to nikako ne nadju dve loshe osobe? Preispitaj svoje zelje i da li zelis da ti partner/ka radi na ispunjavanju istih... Losheeee
 
Dlakava_Strvina:
lolla:
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
Ne mozes medjuljudske odnose tako meriti ..digitronski..!
Ako se ne odvazis da pokazes emocije, ne mozes ni da ocekujesh neshto zauzvrat. Ljubav nije isto shto i kupoprodajni ugovor.
Shto se tiche devojke koja je postavila topic, samo ce njoj skoditi (i nikom vishe) ako sve momke ceni samo na osnovu jednog (koji nije spreman na vezu iz ko zna kojih razloga).

Shto ja volim kad je devojchica posisala svo znanje iz tinejdzerskih chasopisaaa.... A gde pishe na njemu/tebvi koliko se to "otvorio"? JEl si i ti od onih koje "imaju osecaj za filing", a?

Ja sam barem neko znanje "posisala" prema tome... Ja pricam iz svog iskustva a to sto ga ti ili nemas ili imas sasvim razlicito tvoj problem..
 
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
upravu si ali na taj nacin nista ne dobijas osim prividnog sklada.Zasto da odrzavas neku vezu koja pociva na lazima.
Uvek reci muskarcu sta osecas...ako je pravi znace to da ceni...
a ako nije boze moje...ides dalje.
Nije sramota voleti. :wink:
 
Toplicic Milos:
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
upravu si ali na taj nacin nista ne dobijas osim prividnog sklada.Zasto da odrzavas neku vezu koja pociva na lazima.
Uvek reci muskarcu sta osecas...ako je pravi znace to da ceni...
a ako nije boze moje...ides dalje.
Nije sramota voleti. :wink:

Mislim da nijedan nije u pocetku pravi...Tek vremenom i svojim ponasanjem pocinjes da ga "pitomis" :P
 
Dlakava_Strvina:
lolla:
Ljubica P:
zato nauci -sa muskarcem nikad iskreno! Ili budi iskrena i otvori mu se onoliko kolko se on tebi otvara.Utvrdjeno je da sto se vise ponasas kao da ti nije stalo iakko jeste puno puno muskarci se vise primaju...
Ne mozes medjuljudske odnose tako meriti ..digitronski..!
Ako se ne odvazis da pokazes emocije, ne mozes ni da ocekujesh neshto zauzvrat. Ljubav nije isto shto i kupoprodajni ugovor.
Shto se tiche devojke koja je postavila topic, samo ce njoj skoditi (i nikom vishe) ako sve momke ceni samo na osnovu jednog (koji nije spreman na vezu iz ko zna kojih razloga).

Shto ja volim kad je devojchica posisala svo znanje iz tinejdzerskih chasopisaaa.... A gde pishe na njemu/tebvi koliko se to "otvorio"? JEl si i ti od onih koje "imaju osecaj za filing", a?
Hej, hvala ti za ovo 'devojcica' :).
Moj "osecaj za filing" je krajnje diskutabilan, ali smatram (shto sam i iskustveno potvrdila, jelte:) ) da ko ne pruza, taj i ne dobija ...
Isto tako, ko i ne RIZIKUJE, opet - ne dobija.
Sigurno njemu na celu ne pishe koliko se otvorio, ali ja (ovakvog emocionalnog sklopa) imam potrebu da ucinim ono shto je do mene da se ostvari emocionalna veza...
 
[quote="Ljubica] PJa pricam o odnosu sa partnerom barem u pocetku dok se ne upoznate perfektno i znate sto i jedno i drugo osjeca da ne treba da se prica. Sto se mene tice ovakvo ponasanje pali kazem barem sto se mene tice! I mislim da ces prije zaintrigirat neku osobu kad si tajanstvena- misteriozna nego kad odma kazes sve sto osjecas! Imas ljudi koji zive samo da osvoje nekoga pa posle da sutnu e bas zbog tih ne treba emocije odma iskazivati jer vremenom oni bivaju ti koji su osvojeni-Licno iskustvo[/quote]

Da, pocetak jeste uvek najtezi...
No ja se takodje oslanjam na licno iskustvo:). Nekako, bilo kakve kalkulacije bi me uvek odvele na pogresnu stranu...
 

Back
Top