Srebrno jezero

S

SONJA ZR

Gost
DA LI NEKO ZNA KAKO BIH MOGLA DA SE RASPITAM ZA PRIVATNI SMESTAJ U BLIZINI SREB.JEZERA.
AKO NEKO ZNA NEKI BROJ TEL. GDE BIH MOGLA DA SE RASPITAM???????????????? HVALA U NAPRED
 
Pogledaj u Halo Oglasima.
Preporucujem da zakupiš celu vikendicu, to je najbolja varijanta. Imas tri glavne lokacije vikendica, (pošto se vikendice zapravo izdaju) kod Hotela "Srebrno Jezero", kod brane na Dunavu, što je suprotan kraj jezera i još jedno naselje kome sam zaboravio ima. Svugde je lepo, ali "zabave" ima samo kod hotela.
 
Ja idem za vikend na srebrno jezero, odlican i povoljan smestaj, bila sam i letos, ali sad imam mali problem. Prvi put smo isli autobusom i nisam ni zagledala put, a sada bi trebalo da ja vozim pa ako bi neko bio ljubazan da mi objasni kako da dodjem tamo, ali sto detaljnije ako je moguce, krecem iz beograda
Hvalaaaa
 
Maraja666, mozes li da mi das neki kontakt pa da i ja odem u taj isti smestaj jer bih hteo da idem na Srebrno jezero sad za vikend? Ako je tebi bilo tako dobro, ne vidim razlog da ne bude i meni. Hvala unapred.
 
Ja idem za vikend na srebrno jezero, odlican i povoljan smestaj, bila sam i letos, ali sad imam mali problem. Prvi put smo isli autobusom i nisam ni zagledala put, a sada bi trebalo da ja vozim pa ako bi neko bio ljubazan da mi objasni kako da dodjem tamo, ali sto detaljnije ako je moguce, krecem iz beograda
Hvalaaaa
Auto putem za Nis do petlje za Pozarevac (60 km od Beograda). Put prema Pozarevcu i neposredno pre ulaska u Pozarevac skreces na petlji za pravac Kostolac-Veliko Gradiste.
Onda samo pravo tim putem mislim jedno 40-50 km i pre ulaska u Veliko Gradiste skreces levo na Srebrno jezero.
 
Kad se spustis pored hotela na setaliste, desno ka restoranu ''kod brke'', koji je sa hranom ekstra, kao i ''Dincic'' :)
Morala sam da ih pomenem, ko ide na jezero nek ne propusti rucak kod njih. Kod Dincica je lepsi restoran, ali je hrana kod obojice suuuper!!!!!!
 
Za one koji vole obilazak okoline a borave na Srebrnom jezeru
preporuka za arheološko nalazište Viminacijum ...


(evo nekoliko mojih fotosa)

106-1.jpg


113-1.jpg


117-1.jpg


120-1.jpg


107-2.jpg
 
bio sam proslo leto na srebrnom jezeru
preporucujem da odete u vilu Marika ,imaju svoj bazen,nije veliki ali posluzi
na jezero smo otisli samo jednom,jer je voda cudno,prljave boje
preporuka je samo za porodice sa decom jer za mlade nisam video da ima neka zabava
 
Mogu da kazem da je jezero cistije, sta god da se desilo sa vodom, ovako cista nije bila u proteklih 10 godina. Ja sam izbegavala kupanje u njemu, proteklih 5 godina nisam htela, ali ove sam se kupala i zamislite kada mozete dno da vidite, naravno ne na nekoj prevelikoj dubini. Ako sipate vodu iz jezera u flasicu bice bistra kao voda za pice, i da, ne smrdi. Sto se tice privatnih smestaja stvarno ih ima dosta,ali koji je najpovoljniji ne znam, ja sam blizu pa mi nije potrebno.
Pogledaj na www.tovg.org
 
Poslednja izmena:

Back
Top