Samsung Omnia i900
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Samsung Omnia i900

Početnik tribunal357 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Samsung Omnia i900

Dobio sam ovaj ,,telefon'' iz francuske i imam problem.Nema u sebi opciju promene jezika,vec je na jeziku iz drzave u kojoj je pravljen,u ovom slucaju Francuska jel te...Postoje neki romovi na netu za prevod na engleski ili neki drugi jezik ,ali su jako rizicni...Moze da se desi da se prosto ne ukljuci vise.Ono sto mene interesuje je,da li je moguc prevod na srpski ili cak i engleski po potrebi, u Telekomu kao nekada sto se radilo za nekih 10-20E ne mogu tacno ni da se setim...Znam da su nekada prevodili telefone na nas jezik,pa me interesuje da li je to moguce i sa ovim.Pozdrav!

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Samsung Omnia i900

Omnia ima Windows Mobile 6.1 operativni sistem,jedini nacin da se promeni jezik je da se ceo fon fleshuje i da se instalira OS sa zeljenim jezikom,e sad ako je taj fon kupljen nov u francuskoj onda gubis garanciju ako se nesto zezne fon,mozes ga onda baciti.
    Znam za HTC telefone koji imaju isti OS da mozes sam da zamenis sa bilo kojom verzijom,rizik je mali ako pratis uputstva,verujem da slicno ima i za samsung Omniu.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Početnik tribunal357 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Samsung Omnia i900

E ***.Nije mi do garancije u svakom slucaju ali noob sam ja za to fleshovanje nikada to nisam radio tako da su velike sanse da napravim sranje.Citao sam o procesu i prosto znam da kada bih kreno sa procesom ispalo bi sranje.A vidim i komentare mnogih koji traze pomoc nakon toga,tipa ne radi mu touch screen vise ili nesto slicno pa ne mogu da vrate neke osnovne funkcije kakve su bile.Mnogi su cak i sprzili svoje telefone.Tako da ne bih da rizikujem.Nemam kintu ko ovi burzujcici po Evropi da kupim takav telefon kad' mi se digne.Izgleda da ce mi ipak ostati usrani francuski ;(

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •