Кафе "?"

Dobro jutro, ta kud ce vam zeluci, kafopije.:eek: Aj malo i meznite.
000dorucak1lk9.jpg
 
Ma nista bez novina i kroasana.... a ja jos nisam u prodavnicu otisla:telefon: cekam neki poziv, pa da ga ne propustim

Mr. Freak pa lepo da nam se i pravnici pridruze na svom maticnom forumu :bye:
 
dobro jutro.srecom te imam rezervni kljuc...Ilicu Ilicu
:D
:kafa:
Ma upali mi lopovi u kucu i uzeli kljuceve od svih kafana sto imam. Jos se zakljucali u moju kabinu iznutra i nisam mogao ni da ih trazim. Malopre sam razbio vrata, istukao lopova (zensko), oteo kljuceve i evo me. Malo sam zadihan.:rumenko:
Srecom ti kljuceve rezervne nosis sa sobom. Vidim da je drustvo vec pocelo da se okuplja. :gace:
 
Ma nista bez novina i kroasana.... a ja jos nisam u prodavnicu otisla:telefon: cekam neki poziv, pa da ga ne propustim

Mr. Freak pa lepo da nam se i pravnici pridruze na svom maticnom forumu :bye:

Hoces reci pravnik u pokusaju :)

Ma upali mi lopovi u kucu i uzeli kljuceve od svih kafana sto imam. Jos se zakljucali u moju kabinu iznutra i nisam mogao ni da ih trazim. Malopre sam razbio vrata, istukao lopova (zensko), oteo kljuceve i evo me. Malo sam zadihan.:rumenko:
Srecom ti kljuceve rezervne nosis sa sobom. Vidim da je drustvo vec pocelo da se okuplja. :gace:

Ilicu ne lazi, zena te nokautirala jer ti je zagorela pita za dorucak :p

sta leto, da pocne dan:rida:
ovo ko smak sveta:sad2:

Hehe... kod mene je super, Sunce sija, vrucina a ja pijem limunadu. Jug ima svoje prednosti :) Btw i meni je danas poceo raspust :D
 
dobar dan.....mmmmmmmmmmm napokon kuci...vratila se bila u GRCKOJ AMBASADI..NARAVNO DA NISAM PONELA KISOBRAN..STO BI...KAD NISAM SLUSALA PROGNOZU.znaci bila sma mokra do gole koze a parkirala auto kod Kalimegdana..mozete zamisliti kako sam izgledala kad me je Grk pustio pola sata pre zakazanog vremena.........ima nesto toplo..kafa caj?
 

Back
Top