Кафе "?"

brew%20your%20own%20beer.jpg
 
laku noc..ovo ce biti mirna kafanica preko radne nedelje..malo kafica pivce malo price
a vikendom.ludilo..happy hour od 23 do 24...muzika..besplatno pice....haos:zper:

ps..ulazak sa vip ulaznicama..ne moze kod drustvenjaka bas ko oce:D
Ilic bi mogao da mi pomogne oko plakata...da dovucemo administraciju pa da ih napijemo a?
 
laku noc..ovo ce biti mirna kafanica preko radne nedelje..malo kafica pivce malo price
a vikendom.ludilo..happy hour od 23 do 24...muzika..besplatno pice....haos:zper:

ps..ulazak sa vip ulaznicama..ne moze kod drustvenjaka bas ko oce:D
Ilic bi mogao da mi pomogne oko plakata...da dovucemo administraciju pa da ih napijemo a?
Ima sutra da napravis ovde lom sa koncertom. Plakat pravim! A ti pozovi Milunku da dodje da je malo pretresem. Dala mi upozorenje!!! :rotf: :rotf: :rotf:
A Milunka mi se bas mnogo svidja sa onom temom o Beogradu! :ok:
 
Poslednja izmena:
Ima sutra da napravis ovde lom sa koncertom. Plakat pravim! A ti pozovi Milunku da dodje da je malo pretresem. Dala mi upozorenje!!! :rotf: :rotf: :rotf:
A Milunka mi se bas mnogo svidja sa onom temom oBeogradu! :ok:

imacemo koncert?:klap::klap::klap::klap::klap:
ziva..ima gi sve da ih dovucem..da ova kafana postane poznata i udje u anale kafanske istorije na krsti kako smo nabarili kompletnu moderaciju..hups...pa i ja sam to...ma sta mari..kad je bal..nek je na alkoholu:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
 
Хвала на позиву, и комплиментима за тему о Београду :hvala: , и наздравље свима, уз задњи гутљај Карловачкког ризлинга за вечерас. :ok:
(Толико за овај пут, морам сад "у крпе", лаку ноћ свима! :D :bye: )
 
Хвала на позиву, и комплиментима за тему о Београду :hvala: , и наздравље свима, уз задњи гутљај Карловачкког ризлинга за вечерас. :ok:
(Толико за овај пут, морам сад "у крпе", лаку ноћ свима! :D :bye: )
:heart: :cmok: 'aj' ;aku noc. Sutra da nam otpevas nesto ma koncertu! :ok:
 

Back
Top