Sujeta?! :(
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Sujeta?! :(

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano Sujeta?! :(

Evo ovako;

Imala sam vezu bez obaveze sa jednim patuljkom. Nije što je patuljak... napomenula bih da ima i jako veliki nos i žešće je razrok. ALI, možete pretpostaviti, takav kakav je, bio je prirodno obdaren za neke stvari koje mu u globalu i nisu baš bile dostupne elem, da ne dužim; ja sam dakako mnogo bolji i kvalitetniji čovek od njega, imam mislim obe noge, visoka sam, plava, i imam velike dude i sve to i... mislim, pa pitchka je pitchka, tu i nije mnogo bitno koliko je duboka i široka je l'... Uglavnom:

Bila sam s njim iz svoje fiziološke potrebe, pošto sam riba u godinama i ne mogu da izdržim apstinenciju (a i na šta to liči u osamnaestoj, mislim, molim vas?!), i znala sam da ću pre ili kasnije nabasati na čoveka svojih snova, lepog ko apolon, sa umom koji je kombinacija ajnštajna i tesle, debelim buđelarom i, što je najvažnije, kvalitetom koji je imao (ipak) ovaj moj, zvaćemo ga "Stidljivko". E da, naravno da je u pitanju i njegova fiziološka potreba, ali to se podrazumeva pošto je on, iako razroki patuljak orlovske nosine i helijum glasa , ipak muškarac, i mora da zaskače svakodnevno, da mu ne bi zarđo.

Problem je što je Stidljivko našao curu, eskimku, koja ima jednu sisu i u čijoj porodici ima onaj gen što mutira pa im deca ostare sa 15-ak godina i izgledaju kao, hm, kako bih opisala?! pa kao Joda, recimo... ne znam kako se beše zove ali, nije svejedno, mislim, iako je ona u principu na njegovom nivou, mene sad to nervira!!! jer, kako uopšte može da poredi mene sa jednosisom eskimkom čija će deca da izgledaju kao klempavi džedaj iz ratova zvezda, star skoro milenijum, a sa samo 15 godina?!
    Kapiram ja da to sad nije u redu i da treba da im poželilm sreću, ali moja sujeta mi ne da! Ipak sam ja toliko bolji i kvalitetniji čovek od njih dvoje u paketu, i ne zaboravimo da Stidljivko ima moćnu alatku koju je šteta tek tako, uludo, protraćiti na brkatu ženu s arktika, brđanskog glasa, što jede sirovu ribu i oblači odranu kožu belog medveda.

Molim vas, bez zlobnih komentara, stvarno mi je potrebna pomoć kako ovo da prevaziđem! Na koji način da evoluiram u još kvalitetniju indivivuu, kako bih mogla da iskažem svoju plemenitost kada jednog dana natovare čopor prerano ostarelih patuljčića na kamion i krenu na piknik? Hvala vam puno
    Poslednji put ažurirao/la Lexa : 28.06.2009. u 14:08
    Janidebi

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Podrazumevano Re: Sujeta?! :(

lepa si Lexo, nisam pročitao post, a i nedelja je
    Nuclear Ganja

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Nisam skapiro temu..al me podseti da su pricali za zdravka colica da voli ruznjikave
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ovo mu kao dođe parodija na neke teme...?

Aktivan član C.C. Deville (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Pod jedan jako me je razocaralo to sto ne vidis da je Yoda jedan mudrac starog kova koji zenu moze da dovede stanja orgazmicne nirvane samo jednim pogledom i ostavi tu istu zenu u tom stanju 10 godina.

Pod dva ta eskimka sigurno izgleda pristojno za svoje godine, poreklo i sve ostalo sto tebe ocigledno boli

Pod 3 nadji lepo drugog alaticara i pusti ljude da uzivaju u svojoj sreci, a samim tim ces mozda pronaci i svoju.
    Pre pakla i raja sve je do jaja ;)

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

....kazem ja ova kisha ce nam doci glave ............
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Aktivan član C.C. Deville (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Kod mene nema kise al zato izgleda ko da ce da padaju g****
    Pre pakla i raja sve je do jaja ;)

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

lepa si, Lexo

Aktivan član GreenFairy (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

Mislim da trabas da sacekas njihovu decu, mozda se rodi neki mutant sa veeelikom alatkom i jednom sisom, pa mozes da ga drzis za sisu i jases. Inace ako ce vec prerano da ostari to ti samo ide u prilog posto cete za 20godina oboje da izgledate ko da imate milion, pa neces moci da kazes cak ni ajd ako je glup, nizak i ruzan, klempav celav s nogama kracim od k.ite, bar izgleda mladje, jer ce izgledati starije od tebe

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nije loše da upadne tako neka, da im oplemeni gen...i više nema da ostarevaju mladi...

Ističe se cupkica (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

hahaha, nisam ni procitala al izgleda da svi forumasi puknu ko lajsne nedeljom..
    Zivi svoj zivot, zajebi sve oko sebe. Niko nije vredan da zbog njega zajebes sebe...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nedeljom puknu ko lajsne, ili puknu ko lajsne nedeljom...?

Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

kako god.. gramaticki potpuno ispravno i jedno i drugo...
    Zivi svoj zivot, zajebi sve oko sebe. Niko nije vredan da zbog njega zajebes sebe...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Obzirom da si visoka, plava, sa velikim sisama... već si kvalitetna individua
    Everythings Ruined

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio Lexa Pogledaj poruku
    Evo ovako;

Imala sam vezu bez obaveze sa jednim patuljkom. Nije što je patuljak... napomenula bih da ima i jako veliki nos i žešće je razrok. ALI, možete pretpostaviti, takav kakav je, bio je prirodno obdaren za neke stvari koje mu u globalu i nisu baš bile dostupne elem, da ne dužim; ja sam dakako mnogo bolji i kvalitetniji čovek od njega, imam mislim obe noge, visoka sam, plava, i imam velike dude i sve to i... mislim, pa pitchka je pitchka, tu i nije mnogo bitno koliko je duboka i široka je l'... Uglavnom:

Bila sam s njim iz svoje fiziološke potrebe, pošto sam riba u godinama i ne mogu da izdržim apstinenciju (a i na šta to liči u osamnaestoj, mislim, molim vas?!), i znala sam da ću pre ili kasnije nabasati na čoveka svojih snova, lepog ko apolon, sa umom koji je kombinacija ajnštajna i tesle, debelim buđelarom i, što je najvažnije, kvalitetom koji je imao (ipak) ovaj moj, zvaćemo ga "Stidljivko". E da, naravno da je u pitanju i njegova fiziološka potreba, ali to se podrazumeva pošto je on, iako razroki patuljak orlovske nosine i helijum glasa , ipak muškarac, i mora da zaskače svakodnevno, da mu ne bi zarđo.

Problem je što je Stidljivko našao curu, eskimku, koja ima jednu sisu i u čijoj porodici ima onaj gen što mutira pa im deca ostare sa 15-ak godina i izgledaju kao, hm, kako bih opisala?! pa kao Joda, recimo... ne znam kako se beše zove ali, nije svejedno, mislim, iako je ona u principu na njegovom nivou, mene sad to nervira!!! jer, kako uopšte može da poredi mene sa jednosisom eskimkom čija će deca da izgledaju kao klempavi džedaj iz ratova zvezda, star skoro milenijum, a sa samo 15 godina?!
    Kapiram ja da to sad nije u redu i da treba da im poželilm sreću, ali moja sujeta mi ne da! Ipak sam ja toliko bolji i kvalitetniji čovek od njih dvoje u paketu, i ne zaboravimo da Stidljivko ima moćnu alatku koju je šteta tek tako, uludo, protraćiti na brkatu ženu s arktika, brđanskog glasa, što jede sirovu ribu i oblači odranu kožu belog medveda.

Molim vas, bez zlobnih komentara, stvarno mi je potrebna pomoć kako ovo da prevaziđem! Na koji način da evoluiram u još kvalitetniju indivivuu, kako bih mogla da iskažem svoju plemenitost kada jednog dana natovare čopor prerano ostarelih patuljčića na kamion i krenu na piknik? Hvala vam puno
    znači, bliska si Modernoj Pevačici
    Nuclear Ganja

Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Hard as a rock Pogledaj poruku
    Obzirom da si visoka, plava, sa velikim sisama... već si kvalitetna individua

who?

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

sa takvim rechnikom cudi me da je porodica jos u vezi s tobom
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    znači, bliska si Modernoj Pevačici
    Mene je samo razočarala što ovaj vapaj za pomoć nije napisan slovima u boji, kao što to lepo MP radi...

Mislim...stvarno... shvatila sam ozbiljno tvoj problem, ali ne budi sebična... valjda i patuljci imaju pravo da se osećaju nad nekim superiorno... u ovom slučaju, eskimka je na dobitku
    Što te ne ubije... to te rani...

Primećen član luna 30 (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ovo mu kao dođe parodija na neke teme...?
    više nego očigledno

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio gagiguja Pogledaj poruku
    Mene je samo razočarala što ovaj vapaj za pomoć nije napisan slovima u boji, kao što to lepo MP radi...

Mislim...stvarno... shvatila sam ozbiljno tvoj problem, ali ne budi sebična... valjda i patuljci imaju pravo da se osećaju nad nekim superiorno... u ovom slučaju, eskimka je na dobitku
    da, na boju sam zaboravio
    Nuclear Ganja

Primećen član namrgodjenrodjen (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Ajde što si na kraj srca

Ti tvoj takav problem imaš jedan

a Snežana ih je imala sedam

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Citat Original postavio Lexa Pogledaj poruku
    Evo ovako;

Ako imas celu bajku, voleo bih da je procitam...

A za tvoj problem, ne brini... Na kraju cete ziveti dugo i srecno...
    Zavist valja i zaslužiti...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio luna 30 Pogledaj poruku
    više nego očigledno
    al pazi koja je to gorčina u pitanju, kad je nije mrzelo da tolko piše...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Citat Original postavio cupkica Pogledaj poruku
    who?
    Pa Lexa, tako barem kaže
    Everythings Ruined

Primećen član luna 30 (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    al pazi koja je to gorčina u pitanju, kad je nije mrzelo da tolko piše...
    našla joj je "tačku G"

Slične teme

1. Sujeta
    Autor Treća u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 17.08.2008., 15:58
  2. Sujeta
    Autor tara u forumu Žene
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 11.07.2008., 01:22
  3. Sujeta???
    Autor Spookyloco u forumu Ljubav i seks