Deset najvećih zala Srbije

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Šta građani Srbije vide kao problem u svakodnevnom životu i za funkcionisanje države ’po meri naroda’? Ili, koji to problem koči našu državu da dostigne standarde koje građani žele i za koje veruju da su moralni, ispravni, pohvalni...? Korupcija, pad moralnih vrednosti, pravosuđe, tajkuni... prvi su na spisku deset najvećih zala u Srbiji po mišljenju čitalaca „Blica“ koji su prethodnih dana imali mogućnost da na internet prezentaciji naše novine od ponuđenih 20 gorućih problema glasaju za prvih sedam za koje veruju da prednjače.



http://www.blic.rs/temadana.php?id=99317

 
Poslednja izmena:
Šta građani Srbije vide kao problem u svakodnevnom životu i za funkcionisanje države ’po meri naroda’? Ili, koji to problem koči našu državu da dostigne standarde koje građani žele i za koje veruju da su moralni, ispravni, pohvalni...? Korupcija, pad moralnih vrednosti, pravosuđe, tajkuni... prvi su na spisku deset najvećih zala u Srbiji po mišljenju čitalaca „Blica“ koji su prethodnih dana imali mogućnost da na internet prezentaciji naše novine od ponuđenih 20 gorućih problema glasaju za prvih sedam za koje veruju da prednjače.



http://www.blic.rs/temadana.php?id=99317

Отприлике то је то,немам шта да додам:mrgreen:
 
Šta građani Srbije vide kao problem u svakodnevnom životu i za funkcionisanje države ’po meri naroda’? Ili, koji to problem koči našu državu da dostigne standarde koje građani žele i za koje veruju da su moralni, ispravni, pohvalni...? Korupcija, pad moralnih vrednosti, pravosuđe, tajkuni... prvi su na spisku deset najvećih zala u Srbiji po mišljenju čitalaca „Blica“ koji su prethodnih dana imali mogućnost da na internet prezentaciji naše novine od ponuđenih 20 gorućih problema glasaju za prvih sedam za koje veruju da prednjače.



http://www.blic.rs/temadana.php?id=99317


Странке и такјуни иду некако у једном пакету и делују комплементарно, а то је директно повезано са
сиромаштвом, односно незапосленошћу.
Заправо, само је један одговор прави - риба од главе смрди и тако и треба почети са
рашчишћавањем проблема. Све остало је упетљавање у трице и кучине.
 
svih tih deset zala imaju isti sadrzilac. stranci u srbiji.
jednostavno nismo smeli dozvoliti da nam zemljui vode oni koji nemaju interesa u srbiju jer su stranci a to su stotine hiljada crnogoraca kosovara bosanaca krajisnika.
sa ovi nasi lopovi mi bismo lako ali zamislite kako da izadjemo na kraj sa neki narod koji se naseli u srbiju i korupcijom ubistvima i ucenama dodje na vlast i uvede naprimer kibuc sistem u drzavi.
kako da mi srbi prihvatimo takav sistem koji je nama u potpunosti stran. mi se tu ne mozemo snaci a oni mogu.i zato nije cudo sto se u srpskoj politici i kapitalizmu najcesce cuju prezimena koja nemaju veze sa srpski narod.
mislim konkretno na dinarsko rodbinski mentalitet koji je zatvorenog tipa i funkcionise samo u okviru plemstva i bratstva. talijanska mafija je poznata u svetu i diktira politiku ne samo u italiji vec dobrim delom i u americi i evropi. mafija potice iz juzne italije u regionu koji se po mentalitetu ne razlikuje od crne gore i albanije. i u obe ove dve zemlje vlada domaca mafija. mogu zamisliti sta se dogadja sa srpsku politiku kad znam da u beograd zivi pola miliona ljudi iz taj region.
ali ne treba nam beograd za primer. svi mi imamo zive primere iz nasih gradova sirom nase zemlje i stanje je svuda isto.
jednostavno deset zala sa kojima se srbija nosi u najtesnjoj je vezi sa dinaridima jer njihov mentalitet se perfektno uklopio u lopovsko kriminalni kapitalisticki sistem gde je od najveceg znacaja familijarnost veze i korupcija. oni su tu maheri.
daklem ne deset zala vec najvece zlo srbije su stranci. bez njih srbija ne bi bila svajcarska ali bi bar duplo bolje zivela.
dok se ja srbin sumadinac borim za svoj narod i svoju zemlju podjednako kao i za komsiju i brata ovi dinaridi se bore iskljucivo za svoju bratiju i pleme i bole ih k.urac za ostale u srbiji.
 
Šta građani Srbije vide kao problem u svakodnevnom životu i za funkcionisanje države ’po meri naroda’? Ili, koji to problem koči našu državu da dostigne standarde koje građani žele i za koje veruju da su moralni, ispravni, pohvalni...? Korupcija, pad moralnih vrednosti, pravosuđe, tajkuni... prvi su na spisku deset najvećih zala u Srbiji po mišljenju čitalaca „Blica“ koji su prethodnih dana imali mogućnost da na internet prezentaciji naše novine od ponuđenih 20 gorućih problema glasaju za prvih sedam za koje veruju da prednjače.



http://www.blic.rs/temadana.php?id=99317

Zasto Korpucija,pohlepa,Stranke,urusavanje institucija i Tajkuni nisu u jednoj stavci?:mrgreen:
 

Back
Top