Kako i gde nabaviti WoW figure?????

Vis_maior

Obećava
Poruka
64
Ovako, koliko sam se ja raspitivala i koliko sam ja cula u Srbiju je stigla samo prva serija, jer kako kazu Blizzard iz nekog, meni licno nepoznatog razloga, nece da salje u Srbiju nista drugo osim prve serije koja ima neke cetiri figurice.
E sad, pitanje je koje vi figurice imate i da li ste uspeli da nabavite neke iz drugih serija i kako?
Cula sam da mogu da se naruce u radnjama poput DragonGames i Jednoroga, ali nisam upucena koliko para moram biti spremna da izdvojim pri tom poduhvatu. Ako je neko vec narucivao zamolila bih ga da podeli sa nama svoja iskustva.
Hvala unapred!:ok:
 
WOW%20FIGURES.jpg


Fino izgleda. Sad je i mene ovo zainteresovalo. :D
 
Figure iz prve tri serije se mogu kupiti u prodavnici Big Beng-a u TC Usce na Novom Beogradu i u prodavnoci, za koju ne mogu da se setim kako se zove, koja se nalazi u Ruzveltovoj 1 (podzemni prolaz metro stanice kod Vukovog spomenika) preko puta PC igraonice KGB.

Figure kostaju 2.200 rsd

Tolko od mene.
 
U Novom Sadu, iza Gradske kuće levo, se nalazi jedan ulaz i na njemu Dragon. Uđete u taj pasaž i skroz na kraju se nalazi ta prodavnica. Tamo se prodaju Yu-Gi-Oh karte, Magic, Bejblejd katre, i neke igre kao što je WoW. Tako da verovatno tamo ima tih figurica.
 
Figure iz prve tri serije se mogu kupiti u prodavnici Big Beng-a u TC Usce na Novom Beogradu i u prodavnoci, za koju ne mogu da se setim kako se zove, koja se nalazi u Ruzveltovoj 1 (podzemni prolaz metro stanice kod Vukovog spomenika) preko puta PC igraonice KGB.

Figure kostaju 2.200 rsd

Tolko od mene.

Ovo sam i ja hteo da kazem z:) Ali ne tako opshirno z:pZove se Orange shop valjda Ili tako neshto z:)
 

Back
Top