Etika i Dogmatika

Đenka:
Kojote, koliko puta tebe ženska mora da šutne da bi odustao? Koliko nisko ti možeš da padneš? Koliko duboko možeš da se samouniziš?

...Da ovo nije tema o meni.
...Da termin "ženska" ne ide uz ETIKU, crni ĐENKA...
...Da ovo nije tema - KAKO SE UVLAČITI MODERATORU...
...Da, hajde malo da pričamo o etici i dogmi...
 
A kad ćeš ti da shvatiš da forum Filozofija nije mesto na kome treba da se upucavaš svakoj sagovornici koja se ovde pojavi? Pogotovo ne anakin koja ti je već jedno stotinjak puta dala do znanja da joj to ništa ne znači? Ti joj se non-stop upucavaš i dodvoravaš ko neko napaljeno kuče, a ona te non-stop šutira u stranu. A ti ipak ne odustaješ, već ponovo pokušavaš, i tako u nedogled....
Ti si bruka za muški rod, bre :x


Želiš da pričamo o etice? Pa dobro, reci, je li takvo tvoje manijakalno ponašanje etično?
Ne da nije etično, već nije ni zdravo. Daj, konsultuj se sa stručnim licem, reši problem već jednom. Svima nam se ogadio taj testosteron koji rasipaš svuda po forumu.
Fuj :? , gadost jedna :?
 
Posle x poruka izvrdavanja, konačno:

kojote:
HOĆU DA SHVATIŠ...

...Da sam ti prijatelj. I to, vrlo moćan... prijatelj.

A, u sledećoj poruci:

kojote:
Re: HOĆU DA SHVATIŠ...

...Da ovo nije tema o meni.

Najpre si sam priznao, da si, svojim uobičajenim sistemom "plutajuće" teze (*), zloupotrebio temu da bi (po 100-ti put bezuspešno) pokušao da se uvučeš (i) anakin, a onda - puj pike ne važi, nije tema o meni. :lol:

Neverovatan si. Stvarno misliš da će to da prođe? :?:


* Teza, stav kod tebe ne postoji. Svaka diskusija sa tobom svodi se na nekakav retorički lov u mutnom.
 
PAK PAHA:
hehehe, sad je Kelis u dilemi: da li zakljucati ove dve teme na kojima su momci pocheli da se lopataju gownima i gadjaju balonima punjenim pishatjom ili sve ostale teme na forumu...

Ma ne samo razmisljam da opet opomenem kojota da se smiri ili ode na forum tinejdzeri i tamo pokusa nesto da ulovi, kako ubrzo ne bi postao korporacija, a mozda ni to...
 

Back
Top