Kad je bilo lakse ?

nije duso bilo savremene ali bilo je...plus to se resavalo onom iglom za pletenje...sta sve jadnice nisu gurale u sebe i pile da bi abortirale
Hvala ti teto sto si mi ulepsala dan sa ovom informacijom.
ali eto izvini necu da ti kvarim savrsenu sliku istorije :)
Sad vise nikad necu moci da se ponosim istorijom :(
jel' lepo rekoh da je u sex smislu lakse danas?
ne znam gde se nismo razumele/i?
Razumeli smo se odlicno. Samo konstatacija.
Zar nije pravo pitanje, ne kada je bilo lakše, nego kada se stupalo u kvalitetnije i normalnije emocionalne odnose?
Uz to, svako vreme ima svoje dobre i loše strane. Početkom 20.veka su se brakovi ugovarali ali nije bilo razvoda.... Sada se dobrovoljno bira partner a stopa razvoda je ihahaaj....Nekada su žene trpele i batine i silovanja i nisu smele nikome da se požale, sada već imaju kakav-takav način da iz tog pakla pobegnu.... Sve ima svoje za i protiv....
Moze i to pitanje naravno...Mene je samo interesovalo misljenje ostalih.
Nije da ja planiram da se vratim kroz vremeplov pa me interesuje sta me ceka :)
 
evo ja da iznesem jedan primer...

moj baba i deda... :hahaha:

upoznali su se na korzou odnosno danasnjem setalistu.. :D

deda je krenuo u NS kod neke devojke, ali je svratio kod brace u Ca i oni su ga zadrzali tu... REkli mu "Ma kakav NS, naci cemo mi tebi devojku ovde..."
I tako su se oni slucajno nasli i zaljubili... DEda je radio u Priboju u nekoj firmi.. U to vreme nije bilo cvecera i ostalo.. I tako kad je dosao da vidi babu on joj je donep prekrasan buket cvece.. :D
I za rodjendan joj je poslao poklon i pismo.. Pa je babin brat hteo da je ubije.. Od koga ona to rpima poklone... Uglavnom, deda je zbario babu za 3-4 meseca i onda se ona udala za njega... Poceli su od viljuske i kasike, sto kaze ona... Imala je 18 godina, ali to je bilo normalno za to vreme... I evo ih 47 godina u braku...

bas su slatki, zar ne...? :D
 

Back
Top