Moral na LjiS-u
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 211

Tema: Moral na LjiS-u

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Moral na LjiS-u

Cesto se na ovom forumu svadje vode oko morala i nemorala..
    E pa evo svi vi eticni i neticni.. Sta vam je to degutantno? Vrhunac nemorala? Nesto sto mozete da potpisete da ne bi nikad u radili?
    Nad cime se to najvise zgrazavate?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano Re: Moral na LjiS-u

pljuc prvi
    spremam djaci iz srpski

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Nad folirantima koji se ebu u sve rupe a drve o moralu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Zlatooki (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio GoddessFlertus Pogledaj poruku
    E pa evo svi vi eticni i neticni.. Sta vam je to degutantno? Vrhunac nemorala? Nesto sto mozete da potpisete da ne bi nikad u radili?
    Pa sad, ja sam dobar, moš na hleb da me mažeš. Ihaj. Ali, bogami kad mi proradi gen za nevaljalost... Onda bešte svi moralni, dok još možete. Samo zaključam vrata spavače sobe i progutam ključ.
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Najviše nad time što neko ko još cedi bubuljice na licu meni i drugima drži predavanje o moralu...
    Naročito... šta koga boli uvo za tuđ moral i kodeks ponašanja... ne kapiram, ali ae... možda listanje googla i wikipedije pojasni pojmove i zaseni nas glupe i nerazvijene amebe svojom virt inteligencijom...
    Everythings Ruined

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio Zlatooki Pogledaj poruku
    Pa sad, ja sam dobar, moš na hleb da me mažeš. Ihaj. Ali, bogami kad mi proradi gen za nevaljalost... Onda bešte svi moralni, dok još možete. Samo zaključam vrata spavače sobe i progutam ključ.
    A nece ti moralni odgovore na ovu temu.
    Oni se drze dostojanstveno u svoj svojoj savrsenosti..

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

хихи,
    годес фетус, хихи
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Ti "moralni" se samo prave pred svetom. Svako može da navede bar jedan primer moralnog muža koji je slučajuno zabo ku.ras u komšinicu ili moralne žene koja se slučajno ubola. Al bitno da su moralni. Pu, pu, daleko bilo da neko drugi pomisli o njima nešto loše. MORALNE GROMADE. A kada "posrnu", nisu krivi oni, okolina ih naterala.
    Skeptici Srbije sumnjaju da je Skupštinu zaposeo opasan virus i da su svi unutra lopovi i lažovi. Ostatak Srbije to već zna. Zato većina nema za koga da glasa. BELI LISTIĆI!

Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

nisam znao da moral ima veze samo se kavanjem
    spremam djaci iz srpski

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Corto Malteze Pogledaj poruku
    nisam znao da moral ima veze samo se kavanjem
    Ma nema samo sa tim, ali tu se najviše odaju.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nezahvalno je o tome raspravljati, nismo svi od istog materijala.
    Nad lažnim prijateljstvima se zgražavam. Ono, kad te forumska prijateljica ogovara iza leđa, a uživo pred tobom ti prosipa lažne komplimente. Treba biti iskren bar prema osobama koje smo upoznali u RL. O ljudima imam jedno mišljenje, pozitivno ili negativno, ono se može promeniti, ali oni uvek znaju šta osećam prema njima i kakvi su u mojim očima.

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1012

Dakle, mislim da moralnost ili nemoralnost i nemaju prevelike veze sa tim što si ti (pretpostavljam) želela da istakneš u temi..
    Mnoge stvari ja nikad ne bih uradila (trenutno) ali isto tako ne volim da govorim kako nikad ništa neću uraditi... jer je bilo i previše situacija u mom životu kad sam samu sebe opovrgla...
    Najviše se zgražavam nad nekulturom, jer je to nešto najosnovnije u međuljudskoj komunikaciji, a nažalost je ima sve manje... i to je jedino što ne mogu da podnesem... odsustvo iste...
    A ostalo... nek radi ko šta hoće.. njegov problem a ne moj... jer ko šta radi - sebi radi...
    I sve što kažemo ili učinimo najviše govori o nama samima... mnoge stvari mi se ne dopadaju, ali ako to nekog drugog čini srećnim, a direktno ne ugrožava nikog drugog - meni je onda isto super...
    Postoji toliko drugih stvari u životu koje su daleko vrednije razmišljanja i trošenja i reči i živaca i volje i svega od najobičnijih prepucavanja oko moralnih i/ili lažno moralnih i/ili nemoralnih postupaka/stavova/ponašanja....
    Come down off the cross, we can use the wood

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Zgrozila bih se da me neki dečko, tako, prevari sa muškarcem za koga se kasnije ispostavi da mu je brat po ocu i da ima neku lepru ili tako nešto, eto to bi mi baš bilo onako gadnjikavo
    Janidebi

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Čekaj bre, nije se još razvila tema
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Nezahvalno je o tome raspravljati, nismo svi od istog materijala.
    Nad lažnim prijateljstvima se zgražavam. Ono, kad te forumska prijateljica ogovara iza leđa, a uživo pred tobom ti prosipa lažne komplimente. Treba biti iskren bar prema osobama koje smo upoznali u RL. O ljudima imam jedno mišljenje, pozitivno ili negativno, ono se može promeniti, ali oni uvek znaju šta osećam prema njima i kakvi su u mojim očima.
    Zato Dačo ne pričaš sve o sebi, nego samo osnovne generalije i boli te uvo da li te neki virt "prijatelj" ogovara. Šta može ovde da te povredi - ništa, ovo nije život... obična zabava za široke narodne mase. Ali, nije to pitanje... ne bi trebalo davati sebi toliku slobodu i ispadati retardiran, pa kakiti o moralu nekome ko se ovde očigledno zabavlja... to je poptuni apsurd. Kao... držiš predavanje nicku na forumu... po meni mongoloidno
    Everythings Ruined

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lexa Pogledaj poruku
    Zgrozila bih se da me neki dečko, tako, prevari sa muškarcem za koga se kasnije ispostavi da mu je brat po ocu i da ima neku lepru ili tako nešto, eto to bi mi baš bilo onako gadnjikavo

Lično, raste broj stvari koje više ne bih radio. Zapravo bih, al su neudobne, jal predugo traju i tako...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio felix the cat Pogledaj poruku
    Dakle, mislim da moralnost ili nemoralnost i nemaju prevelike veze sa tim što si ti (pretpostavljam) želela da istakneš u temi..
    Mnoge stvari ja nikad ne bih uradila (trenutno) ali isto tako ne volim da govorim kako nikad ništa neću uraditi... jer je bilo i previše situacija u mom životu kad sam samu sebe opovrgla...
    Najviše se zgražavam nad nekulturom, jer je to nešto najosnovnije u međuljudskoj komunikaciji, a nažalost je ima sve manje... i to je jedino što ne mogu da podnesem... odsustvo iste...
    A ostalo... nek radi ko šta hoće.. njegov problem a ne moj... jer ko šta radi - sebi radi...
    I sve što kažemo ili učinimo najviše govori o nama samima... mnoge stvari mi se ne dopadaju, ali ako to nekog drugog čini srećnim, a direktno ne ugrožava nikog drugog - meni je onda isto super...
    Postoji toliko drugih stvari u životu koje su daleko vrednije razmišljanja i trošenja i reči i živaca i volje i svega od najobičnijih prepucavanja oko moralnih i/ili lažno moralnih i/ili nemoralnih postupaka/stavova/ponašanja....
    Nisam htela nista posebno da kazem, zaista
    Samo eto, cesto cujem taj komentar na sve strane .. Da je to (nesto) nemoralno.. I bez sad teorija i teorema me samo zanimalo da vidim sta je to nemoralno.. Ja imam jedan hm, problem
    Ne osudjujem nikog jer ne znam sta cu uraditi, danas-sutra..I to se pokazalo dobrim
    Ne izigravam, Boga, dzelata deleci komentare o ljudskim odlukama.. Obicno kazu da je to nesposobnost da se uzdignes iznad nekog Ne treba mi ta sposobnost i ne posedujem je.. Dam svoj komentar bliskim ljudima o njihovom uslovno receno moralu ( mislim moral u 21. veku, ko da je 16. ) i to je kraj mog komentarisanja..
    Poslednji put ažurirao/la Butterfly effect : 27.06.2009. u 20:28

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio felix the cat Pogledaj poruku
    Lepo napisano. I second this. Ovaj, hoću reći. Ja glasam za ovaj post.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

To si se naslušala one superglamurozne ili kako se već zove, ali ne uzimaj je za ozbiljno, polagala je sociologiju pa koristi termine koji joj još uvek odjekuju u mozgu. Dešava se. Jedino što je meni onako malo bzvz je što je posle svih tih eventualno iščitanih stranica i dalje zadržala mišljenje o "moralu" koje je sasvim..... pa, nepokolebljivo pozitivno
    Janidebi

Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

nemoralno je kada usereš nešto na poslu
    pa kažeš nisam ja ona je kriva
    spremam djaci iz srpski

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hard as a rock Pogledaj poruku
    Zato Dačo ne pričaš sve o sebi, nego samo osnovne generalije i boli te uvo da li te neki virt "prijatelj" ogovara. Šta može ovde da te povredi - ništa, ovo nije život... obična zabava za široke narodne mase. Ali, nije to pitanje... ne bi trebalo davati sebi toliku slobodu i ispadati retardiran, pa kakiti o moralu nekome ko se ovde očigledno zabavlja... to je poptuni apsurd. Kao... držiš predavanje nicku na forumu... po meni mongoloidno
    U suštini samo mlaćenje na forumu je neko moralisanje, ili drugim rečima dovodi se u pitanje moralnost tupljenja o svemu i svačemu na škakljivim temama. Ko smo mi da guramo nos u stvari koje nas se ne tiču, to je polazište, otuda je stvarno apsurdno baviti se moralom.
    Zato se i ne udubljujem u to, samo iznosim ono što mene tangira, kad sam već tu. I mislio sam na virtualna prijateljstva koja su postala stvarna, tj. lažna stvarna.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

..............shto bi rekli u jednom filmu "...........nishta ja ne potpisujem ......." ...........,ne zna bog na kakve ceme josh kushnje staviti a ne znam ni ja da li cu se tim kushnjama odupreti ..............
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

u današnje vreme je nemoralno biti forumaš
    e gde su sada ona dobra stara forumska vremena
    spremam djaci iz srpski

Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Corto Malteze Pogledaj poruku
    u današnje vreme je nemoralno biti forumaš
    e gde su sada ona dobra stara forumska vremena
    Kralju.

Zainteresovan član znatevikosamja (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Ima dosta ljubomore i sujete.
    Pojedinci u nekim trenucima ne mogu da se kontrolisu.
    Cesto mogu da se vide zluradi komentari kako na sam izgled osobe tako i na ono sto se vidi na slici.
    Nije problem da se kaze izgled te i te osobe mi se ne svidja ali se ponekad ide dalje od toga .
    Primetio sam da zene prednjace u tome.
    Zasigurno ima forumaskih ljubavi i simpatija kako bivsih tako i sadasnjih.
    Verovatno se u tome krije odgovor na mnoga prepucavanja i svadje.
    lepota pada u tisini, uvek u srcu.

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Moral i nauka
    Autor Jacob u forumu Filozofija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 19.03.2009., 18:09
  2. Moral
    Autor gost 114527 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 25.02.2009., 19:49