vestica?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: vestica?

vestica 2
    Guest

Podrazumevano vestica?

upoznala sam momka 8 god. starijeg od mene. Ja imam 1 dete. Super se slazemo. On je slobodan (nije razveden i nema decu). Sve je lepo samo problem su njegovi. Jako su tradicionalni i mislim da mu prave probleme zbog mene (zbog deteta). On nista ne prica o tome ali osecam to. Ja ne ovisim od njega i nemam tu nameru, imam svoj posao, stan i auto, tako da nemam namere da ga financijski iskoristavam ili u bilo kojem drugum smislu. Jednostavno nam je lepo. Prosli put mi je rekao kako mu je mama uzela pola novca, imam ozbiljne namere sa njim ali ponekada se osecam kao vestica, mozda je covek nesto "bolje" zasluzio?

Guest

Podrazumevano

Nemoj da se opterecujesh takvim glupostima.Ti necesh ziveti sa njegovim roditeljima vec sa njim.Ako si njemu dobra zabole te iskreno receno shta njegovi misle.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Nemoj da se opterecujesh takvim glupostima.Ti necesh ziveti sa njegovim roditeljima vec sa njim.Ako si njemu dobra zabole te iskreno receno shta njegovi misle.
    Ups zaboravila da se registrujem ((

Buduća legenda looodica (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    3220

Podrazumevano

ove goshtje to sam ja ebiga zaboravila da se registrujem,pih bre zbunila si me nacisto

Guest

Podrazumevano Re: vestica?

Citat Original postavio vestica 2
    upoznala sam momka 8 god. starijeg od mene. Ja imam 1 dete. Super se slazemo. On je slobodan (nije razveden i nema decu). Sve je lepo samo problem su njegovi. Jako su tradicionalni i mislim da mu prave probleme zbog mene (zbog deteta). On nista ne prica o tome ali osecam to. Ja ne ovisim od njega i nemam tu nameru, imam svoj posao, stan i auto, tako da nemam namere da ga financijski iskoristavam ili u bilo kojem drugum smislu. Jednostavno nam je lepo. Prosli put mi je rekao kako mu je mama uzela pola novca, imam ozbiljne namere sa njim ali ponekada se osecam kao vestica, mozda je covek nesto "bolje" zasluzio?
    'Ajde, nemoj da podlezes nasim tupavim stereotipima - momak, a ona ima dete!!! Vestica! , Ima dosta primitivnih koji ce da eksploatisu tu temu, a i sujetnih muskaraca kojima smeta tudje dete. Tvom ne smeta, voli tebe, voli dete. Licno, vise bih volela da mi je sin srecan sa zenom koja ima dete nego nesrecan sa nekom bez.

Slične teme

1. Da li ste Vestica..?
    Autor Nina u forumu Žene
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 01.03.2008., 00:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •