Od 2. jula avionska linija Beograd - Dubrovnik

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
27 Jun 2009. 09:59 | Izvor: RSE
Od 2. jula avionska linija Beograd - Dubrovnik

Srbijanska aviokompanija Jat Airways uvešće od 2. jula sezonske letove između Beograda i Dubrovnika, nakon 18 godina.

Kako je objavljeno na sajtu beogradskog aerodroma (www.beg.aero), Jat Airways će do kraja avgusta letjeti na liniji Beograd-Dubrovnik dva puta sedmično, ponedjeljkom ujutru i četvrtkom popodne.

=====
L I N K


Da je bilo srece kao sto nije ta linija je mogla funkcionisati i proteklih 18 godina.
No eto, lijepe vijesti za sve.
 
27 Jun 2009. 09:59 | Izvor: RSE
Od 2. jula avionska linija Beograd - Dubrovnik

Srbijanska aviokompanija Jat Airways uvešće od 2. jula sezonske letove između Beograda i Dubrovnika, nakon 18 godina.

Kako je objavljeno na sajtu beogradskog aerodroma (www.beg.aero), Jat Airways će do kraja avgusta letjeti na liniji Beograd-Dubrovnik dva puta sedmično, ponedjeljkom ujutru i četvrtkom popodne.

=====
L I N K


Da je bilo srece kao sto nije ta linija je mogla funkcionisati i proteklih 18 godina.
No eto, lijepe vijesti za sve.
znali se cijena povratne karte???
 
Zar nije.
Pa cekaj... osamnaest godina nije malo. To je vise od polovine tvog do sada prezivljenog zivota zar ne?
Kako li je to lijepo, letecete avionom u grad koji ste onomad bombardovali.
Prvo su razrusili Aerodrom Cilipi.
Srecom a i srcem nisam ucestvovao u svemu tome pa mi ovakve vijesti jako gode.
 
evo rezervista..Milo...i Momir...:)

Djukanovic_Bulatovic1991_big.jpg
 
ma to je sve u cilju daljeg obzvredjivanja JAT-a
leteti na linijama za koje ne postoji potreba ni interesovanje
pa posle izvrshiti uspeshnu privatizaciju za 1 dolar

Ne bih rekao da ta linija nece biti rentabilna.
Pogledaj samo koliko linija ima iz Beograda ka ovom dijelu Balkana. Imamo letove za Tivat, letove za Podgoricu i evo letove za Dubrovnik.
Razdaljina od Tivta do aerodroma Cilipi (Dubrovnik) je od prilike 50 Km
Razdaljina od Tivta do aerodtroma Podgorica je od prilike 80 Km.

Cini mi se da je cak i malo letova koliko ima interesovanja.
 
ma to je sve u cilju daljeg obzvredjivanja JAT-a
leteti na linijama za koje ne postoji potreba ni interesovanje
pa posle izvrshiti uspeshnu privatizaciju za 1 dolar

Ima interesa više nego što misliš. Upravo ovih dana sam pričao sa jednom grupom koja je planirala preko Tivta za Dubrovnik, naravno iz Beograda.
Eto sad će moći direktno!

Čestitke JAT-u na mudroj poslovnoj odluci ! :ok::ok:
 
okaci neku sliku sa gacama, to je tvoj fah
Vidim da si jako zainteresovan za moje gacice. Mogu ti upakovati jedan par upotrebljavanih i poslati :per:

jesu li rezervisti bili iz jna iz Sbije..ili iz Cetinja.....Niksica.....itd....:)
evo rezervista..Milo...i Momir...:)

Djukanovic_Bulatovic1991_big.jpg

Ja nisam bio. Bili su to neki pijani rezervisti nevrijedni bilo kakve diskusije.
Bio je tamo i Milan Zec.
 
Ne bih rekao da ta linija nece biti rentabilna.
Pogledaj samo koliko linija ima iz Beograda ka ovom dijelu Balkana. Imamo letove za Tivat, letove za Podgoricu i evo letove za Dubrovnik.
Razdaljina od Tivta do aerodroma Cilipi (Dubrovnik) je od prilike 50 Km
Razdaljina od Tivta do aerodtroma Podgorica je od prilike 80 Km.

Cini mi se da je cak i malo letova koliko ima interesovanja.

jeste bre
a zna se da je vecina paradajez turista koja kod vas letuje puna ko brod pa koriste brzi al skuplji vid prevoza:hahaha:
a za hrvate je tek smeshno..dileje odavde koje i planiraju da idu tamo sigurno nece na jug leglo sutashluka nego sever,Istra je kao pripitomljena verzija bla bla..taj rad
 
Pa zato sto nisi bio ne znas kako je i sta je bilo.....;)

i nije bitno za temu.....dal je bio bombardovan cilipi ili ne.......i dalje imamo najskuplje avionske karte u celoj evropi....

Sa nase televizije je javljeno: " Trideset hiljada ustasa naoruzaih do zuba spremni cekaju na Prevlaci da napadnu Crnu Goru " To su bile rijeci cuvenog Emila Labudovica.
 

Back
Top