Zasto mora da boli?

  • Začetnik teme Klementina
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
K

Klementina

Gost
Moj problem je u tome sto svaki put kad moj decko pokusa da me stimulise prstima dole, ja osetim ruzan bol. Inace, nismo jos isli do kraja, tj. spavali, ali ovo je nesto kao priprema. Npr. ja se strasno napalim, najverovatnije i on, i onda kad spusti prste dole osecaj je strasno neugodan, i ja moram da ga zaustavljam, uzbudjenje podje i posle cak ne mogu ni da navlazim i i dalje me neko vreme boli i kasnije. On kao kaze da prvi put mora da boli, a to vec nije prvi vec ko zna koji put to da radi a sramota me da kazem kad ja to sebi radim da uopste ne osetim bol. Koje je resenje? Svesna sam ja da on tu malo gresi, ali kako da ga "izvedem" na pravi put, da sve to prestane da boli? Znam da se stvarno trudi oko svega, i da se ja uzbudim, i da mi bude prijatno, ali ovo nam nikako ne ide. :cry: HELP!
 
Klementina:
Moj problem je u tome sto svaki put kad moj decko pokusa da me stimulise prstima dole, ja osetim ruzan bol. Inace, nismo jos isli do kraja, tj. spavali, ali ovo je nesto kao priprema. Npr. ja se strasno napalim, najverovatnije i on, i onda kad spusti prste dole osecaj je strasno neugodan, i ja moram da ga zaustavljam, uzbudjenje podje i posle cak ne mogu ni da navlazim i i dalje me neko vreme boli i kasnije. On kao kaze da prvi put mora da boli, a to vec nije prvi vec ko zna koji put to da radi a sramota me da kazem kad ja to sebi radim da uopste ne osetim bol. Koje je resenje? Svesna sam ja da on tu malo gresi, ali kako da ga "izvedem" na pravi put, da sve to prestane da boli? Znam da se stvarno trudi oko svega, i da se ja uzbudim, i da mi bude prijatno, ali ovo nam nikako ne ide. :cry: HELP!



LEpo nemoj da budes stidljiva i reci mu to otvoreno..ne moras bas direktno al naprimer kad pocne da te dira ti mu reci... mozda me nece boleti ako probas ovako..i onda mu pokazes..
nije nista strasno..nekad decke treba uputiti jer svaka devojka je drugacija...
sve u svemu nemoj da te stid :)

desilo se i meni pa sam fino rekla i otada je znao sta treba da radi :lol: :oops:
ajd pa srecno :P
 
Šalim se (što se naslova tiče)..

Kao prvo, predhodni savet je više nego odličan, samo bi ja dopunio; Nemoj suviše da odugovlačiš sa tim čuvenim prvim snošajem jer će možda dečko da izgubi strpljenje, a možda bi moglo da mu se desi, kad se napali i da izgubi kontrolu, pa da dođe do neke vrste silovanja, tj i da mimo tvoje volje to učiniš. E tad vraški boli! :shock: ..

U celoj priči tu vrstu bola ne možeš da eliminišeš, ali možeš da je kontrolišeš, kanališeš i sigurno svedeš na najmanju moguću meru.

Najbitnije je da povedeš igru, jer ti najbolje znaš šta ti prija a šta ne. Polako, korak po korak..
I probaj da ga navedeš na oralni sex, obostrano, zašto da ne, probaj sve što ti padne na pamet pre prvog snošaja, sigurno će da ti pomogne da se pripremiš za PRVI PUT.

Puno sreće, držim ti palčeve (na nogama, ha, ha)..
Mala šala za razbijanje treme.. pozdrav :wink:
 
Samo da ti kazem da je Aladin i 40 razbojnika upravu da ako se otimas(on pozuri) moze da zaboli.Pogledaj te malo naucne emisije koje idu na tv-u a ne samo latino-americke serije.Gledao sam emisiju u kojoj kazu da kad se otimas i kad si u strahu materica (ili klitoris otkud znam )se grci stvara odbojnost a samim tim i tebi bol! Tako da moras biti opustena........
 
Pa posle svakog bola dolazi uzitak...

Sto stari kazu, 'dobro je kad boli' :)

Salu na stranu, pokazi mu konkretno sta ti prija a sta ne... i naravno, gledaj da budes sto opustenija... ako bash ne ide, neki blagi stimulans (alkohol npr.) moze da ucini cuda sto se opustenosti tice... Naravno, nemoj preterivati sa 'alkoholnom' metodom... jer ni u preterivanju ne treba preterivati...

Pozdrav
 
Hvala vam iskreno na savetima, taj problem smo resili, ne znam kako, samo od sebe. Samo da napomenem, nije bilo problema sa opustanjem, sa njim sam uvek savrseno opustena i ne stidim ga se, a sad je valjda i on bio malo pazljiviji kad je video da me boli. U svakom slucaju, pomogli ste mi!
 
NO NAME:
Samo da ti kazem da je Aladin i 40 razbojnika upravu da ako se otimas(on pozuri) moze da zaboli.Pogledaj te malo naucne emisije koje idu na tv-u a ne samo latino-americke serije.Gledao sam emisiju u kojoj kazu da kad se otimas i kad si u strahu materica (ili klitoris otkud znam )se grci stvara odbojnost a samim tim i tebi bol! Tako da moras biti opustena........
Ovde se niko nije otimao, nije uopste u tome bio problem. To sto si rekao znala sam i ja.
 
Incognito:
Pa posle svakog bola dolazi uzitak...

Sto stari kazu, 'dobro je kad boli' :)

Salu na stranu, pokazi mu konkretno sta ti prija a sta ne... i naravno, gledaj da budes sto opustenija... ako bash ne ide, neki blagi stimulans (alkohol npr.) moze da ucini cuda sto se opustenosti tice... Naravno, nemoj preterivati sa 'alkoholnom' metodom... jer ni u preterivanju ne treba preterivati...

Pozdrav
Možda je u pitanju samo veća napaljenost kada je i on tu. Vi ste već uzbuđeni, a on tek kreće dole!? U svakom slučaju, ako si probala da ti to radiš dok se još mazite, i tada te ne boli, onda si ili uplašena od eventualnog prvog iskustva, ili mu lepo objasni da je on srećan kada tebi prija, a onda mu objasni kako i šta.
 
Incognito:
Pa posle svakog bola dolazi uzitak...

Sto stari kazu, 'dobro je kad boli' :)

Salu na stranu, pokazi mu konkretno sta ti prija a sta ne... i naravno, gledaj da budes sto opustenija... ako bash ne ide, neki blagi stimulans (alkohol npr.) moze da ucini cuda sto se opustenosti tice... Naravno, nemoj preterivati sa 'alkoholnom' metodom... jer ni u preterivanju ne treba preterivati...

Pozdrav



He, he....to alkoholom (ili toljagom) u glavu...mislim da i nije neko -resenje-....
Nego, normalno je da sa rukom boli...pogotovo ako si u pocetku -suva- a njemu grube ruke..i ne shvata koliko je to nama dole osetljivo....
Kazes da si -resila- problem....-ne znam tacno koji....i kako... :wink: ...ali ako nisi , najbolje je bez prstiju....vec sa -pravim- sredstvom....mekse, lepse....i neku kremicu da bi sve islo -ki podmazano..... :wink:
 
Molim vas pročitao sam kod "Tinejdžera" temu "trudna sa 16god", pomzite devojci jer ima potencijalni problem, vrlo životan i nimalo lak problem. Ako znate nekog ko je imao slične probleme, uputite ih na ovu adresu i pomozite ovom detetu. Molim one dobronamene da se oglase i one "dobronamerne" da zaborave komentar "kad se ebala nije nas pitala"
HVALA
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top