Zasto mora da boli?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Zasto mora da boli?

Klementina
    Guest

Podrazumevano Zasto mora da boli?

Moj problem je u tome sto svaki put kad moj decko pokusa da me stimulise prstima dole, ja osetim ruzan bol. Inace, nismo jos isli do kraja, tj. spavali, ali ovo je nesto kao priprema. Npr. ja se strasno napalim, najverovatnije i on, i onda kad spusti prste dole osecaj je strasno neugodan, i ja moram da ga zaustavljam, uzbudjenje podje i posle cak ne mogu ni da navlazim i i dalje me neko vreme boli i kasnije. On kao kaze da prvi put mora da boli, a to vec nije prvi vec ko zna koji put to da radi a sramota me da kazem kad ja to sebi radim da uopste ne osetim bol. Koje je resenje? Svesna sam ja da on tu malo gresi, ali kako da ga "izvedem" na pravi put, da sve to prestane da boli? Znam da se stvarno trudi oko svega, i da se ja uzbudim, i da mi bude prijatno, ali ovo nam nikako ne ide. HELP!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Zasto mora da boli?

Citat Original postavio Klementina
    Moj problem je u tome sto svaki put kad moj decko pokusa da me stimulise prstima dole, ja osetim ruzan bol. Inace, nismo jos isli do kraja, tj. spavali, ali ovo je nesto kao priprema. Npr. ja se strasno napalim, najverovatnije i on, i onda kad spusti prste dole osecaj je strasno neugodan, i ja moram da ga zaustavljam, uzbudjenje podje i posle cak ne mogu ni da navlazim i i dalje me neko vreme boli i kasnije. On kao kaze da prvi put mora da boli, a to vec nije prvi vec ko zna koji put to da radi a sramota me da kazem kad ja to sebi radim da uopste ne osetim bol. Koje je resenje? Svesna sam ja da on tu malo gresi, ali kako da ga "izvedem" na pravi put, da sve to prestane da boli? Znam da se stvarno trudi oko svega, i da se ja uzbudim, i da mi bude prijatno, ali ovo nam nikako ne ide. HELP!

LEpo nemoj da budes stidljiva i reci mu to otvoreno..ne moras bas direktno al naprimer kad pocne da te dira ti mu reci... mozda me nece boleti ako probas ovako..i onda mu pokazes..
    nije nista strasno..nekad decke treba uputiti jer svaka devojka je drugacija...
    sve u svemu nemoj da te stid

desilo se i meni pa sam fino rekla i otada je znao sta treba da radi ops:
    ajd pa srecno

aladin i 40 razbojnika
    Guest

Podrazumevano kreni (prema meni)

Šalim se (što se naslova tiče)..

Kao prvo, predhodni savet je više nego odličan, samo bi ja dopunio; Nemoj suviše da odugovlačiš sa tim čuvenim prvim snošajem jer će možda dečko da izgubi strpljenje, a možda bi moglo da mu se desi, kad se napali i da izgubi kontrolu, pa da dođe do neke vrste silovanja, tj i da mimo tvoje volje to učiniš. E tad vraški boli! :shock: ..

U celoj priči tu vrstu bola ne možeš da eliminišeš, ali možeš da je kontrolišeš, kanališeš i sigurno svedeš na najmanju moguću meru.

Najbitnije je da povedeš igru, jer ti najbolje znaš šta ti prija a šta ne. Polako, korak po korak..
    I probaj da ga navedeš na oralni sex, obostrano, zašto da ne, probaj sve što ti padne na pamet pre prvog snošaja, sigurno će da ti pomogne da se pripremiš za PRVI PUT.

Puno sreće, držim ti palčeve (na nogama, ha, ha)..
    Mala šala za razbijanje treme.. pozdrav :wink:

NO NAME
    Guest

Podrazumevano Pa .......

Samo da ti kazem da je Aladin i 40 razbojnika upravu da ako se otimas(on pozuri) moze da zaboli.Pogledaj te malo naucne emisije koje idu na tv-u a ne samo latino-americke serije.Gledao sam emisiju u kojoj kazu da kad se otimas i kad si u strahu materica (ili klitoris otkud znam )se grci stvara odbojnost a samim tim i tebi bol! Tako da moras biti opustena........

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa posle svakog bola dolazi uzitak...

Sto stari kazu, 'dobro je kad boli'

Salu na stranu, pokazi mu konkretno sta ti prija a sta ne... i naravno, gledaj da budes sto opustenija... ako bash ne ide, neki blagi stimulans (alkohol npr.) moze da ucini cuda sto se opustenosti tice... Naravno, nemoj preterivati sa 'alkoholnom' metodom... jer ni u preterivanju ne treba preterivati...

Pozdrav

Klementina
    Guest

Podrazumevano

Hvala vam iskreno na savetima, taj problem smo resili, ne znam kako, samo od sebe. Samo da napomenem, nije bilo problema sa opustanjem, sa njim sam uvek savrseno opustena i ne stidim ga se, a sad je valjda i on bio malo pazljiviji kad je video da me boli. U svakom slucaju, pomogli ste mi!

Klementina
    Guest

Podrazumevano Re: Pa .......

Citat Original postavio NO NAME
    Samo da ti kazem da je Aladin i 40 razbojnika upravu da ako se otimas(on pozuri) moze da zaboli.Pogledaj te malo naucne emisije koje idu na tv-u a ne samo latino-americke serije.Gledao sam emisiju u kojoj kazu da kad se otimas i kad si u strahu materica (ili klitoris otkud znam )se grci stvara odbojnost a samim tim i tebi bol! Tako da moras biti opustena........
    Ovde se niko nije otimao, nije uopste u tome bio problem. To sto si rekao znala sam i ja.

Zainteresovan član worm (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

da li je tebi do sada neko pomogao

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Citat Original postavio worm
    da li je tebi do sada neko pomogao
    nisi primetio da je tema stara dve godine, ne?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pravite rimejk tema

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

yebesh to.
    u ne-seksualnom smislu.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja se stidim shta sam koj **** pisala ovde

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito

Salu na stranu, pokazi mu konkretno sta ti prija a sta ne... i naravno, gledaj da budes sto opustenija... ako bash ne ide, neki blagi stimulans (alkohol npr.) moze da ucini cuda sto se opustenosti tice... Naravno, nemoj preterivati sa 'alkoholnom' metodom... jer ni u preterivanju ne treba preterivati...

Pozdrav
    Možda je u pitanju samo veća napaljenost kada je i on tu. Vi ste već uzbuđeni, a on tek kreće dole!? U svakom slučaju, ako si probala da ti to radiš dok se još mazite, i tada te ne boli, onda si ili uplašena od eventualnog prvog iskustva, ili mu lepo objasni da je on srećan kada tebi prija, a onda mu objasni kako i šta.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

fizicki bol je mnogo manji od emotivnog..u svakom slucaju..pa mora da boli...ja sam sve zvezde prebrojala prvi put..i htela sam da stanemo, ali covek krenuo k'o sumanut

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

I sta, kao zazalila si sto je krenuo k'o sumanut?

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Problem je tvoja neopustenost .... uostalom, kada ti nesto smeta ili te boli - to mu i reci, mora da stane i da polako pokusa ponovo.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nisam...prvo nije verovao da nisam nevina...a ja da ga ubedim u suprotno..salim se...pre ce biti da je on zazalio..bilo je krvi sledeca tri dana..ja odmah preuzela stvar

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

E ako za 2 godine devojka nije naucila da se opusti, dole je vec sve zacementirano

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

E ako za 2 godine devojka nije naucila da se opusti, dole je vec sve zacementirano
    Gledao si Marco Polo sa Rocco-m Sifredi-jem u glavnoj ulozi. Priznaj!

PS. Ako neko ima taj film, nek mi se javi

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Pozdrav

He, he....to alkoholom (ili toljagom) u glavu...mislim da i nije neko -resenje-....
    Nego, normalno je da sa rukom boli...pogotovo ako si u pocetku -suva- a njemu grube ruke..i ne shvata koliko je to nama dole osetljivo....
    Kazes da si -resila- problem....-ne znam tacno koji....i kako... :wink: ...ali ako nisi , najbolje je bez prstiju....vec sa -pravim- sredstvom....mekse, lepse....i neku kremicu da bi sve islo -ki podmazano..... :wink:

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sta bi to trebalo da znaci u prevodu?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    sta bi to trebalo da znaci u prevodu?
    Pa tema je stara dve godine... Ako za dve godine nisu uspeli onda mislim stvaaaaaaarno...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

uspeli su u toku te nedelje..

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ma moj odgovor je bio na Natasin savet... Mislim kasno je davati savete ako je vec 'probiveno'

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Molim vas pročitao sam kod "Tinejdžera" temu "trudna sa 16god", pomzite devojci jer ima potencijalni problem, vrlo životan i nimalo lak problem. Ako znate nekog ko je imao slične probleme, uputite ih na ovu adresu i pomozite ovom detetu. Molim one dobronamene da se oglase i one "dobronamerne" da zaborave komentar "kad se ebala nije nas pitala"
    HVALA

Slične teme

1. Evo zasto Srbija mora da propadne
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 13.05.2012., 23:01
  2. Kad zena ne zna zasto je boli glava
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.12.2008., 18:34
  3. Zasto mora da se restartuje komp
    Autor mrs X u forumu Softver