Pravno-poslovna skola Beograd

Profesori u Pravno poslovnoj skoli 9 Maj su uglavnom dobri, ali ima i onih losijih. U njih spada profesorka veronauke koja je dosta stroga, nevodi racuna mnogo o svom izgledu, jer joj je kosa uvek masna, i ona je uvek nenasminkana. Uglavnom svuda kao i drugde, neki su bolji neki gori, oni koji su zadovoljni svojim zivotom su uvek korektni. Ima ih i namcora i dobrih, doteranih i nenasminkanih, nervoznih itd.
 
Profesori u Pravno poslovnoj skoli 9 Maj su uglavnom dobri, ali ima i onih losijih. U njih spada profesorka veronauke koja je dosta stroga, nevodi racuna mnogo o svom izgledu, jer joj je kosa uvek masna, i ona je uvek nenasminkana. Uglavnom svuda kao i drugde, neki su bolji neki gori, oni koji su zadovoljni svojim zivotom su uvek korektni. Ima ih i namcora i dobrih, doteranih i nenasminkanih, nervoznih itd.

haha... ja ne idem na veronauku, ali oni koji idu kazu da se tamo samo zajebavaju...
Kod nas je geograficarka namcor zesci... Ne znam kako se zove, ali non-stop govori.. : ''Drugarice''... :zcepanje:
 
haha... ja ne idem na veronauku, ali oni koji idu kazu da se tamo samo zajebavaju...
Kod nas je geograficarka namcor zesci... Ne znam kako se zove, ali non-stop govori.. : ''Drugarice''... :zcepanje:


E kod ove nema zajebavanja, ali ona je dosta zapustena, ni trunka sminke i sva je posvecena Bogu. Takodje profesorka psihologije Tamara isti slucaj, stalno nesto trabunja o psihologiji i toliko je posvecena da se ni ona nedoteruje. E to su dva ekstrema.

Ima jos jedna engleskinja, e ona je uvek gorka i namrgodjena, i namerno daje losije ocene,
ako te proceni da nesto neznas ona ce bas to da te pita bas namerno i pravice se hladna.
 
E kod ove nema zajebavanja, ali ona je dosta zapustena, ni trunka sminke i sva je posvecena Bogu. Takodje profesorka psihologije Tamara isti slucaj, stalno nesto trabunja o psihologiji i toliko je posvecena da se ni ona nedoteruje. E to su dva ekstrema.

Ima jos jedna engleskinja, e ona je uvek gorka i namrgodjena, i namerno daje losije ocene,
ako te proceni da nesto neznas ona ce bas to da te pita bas namerno i pravice se hladna.

:) hvala Bogu ja nemam ni psihologiju niti mi engleski predaje ta namrgodjena. Nama je dosla neka nova koja menja jednu sto je otisla u penziju. :D:D:klap:
 
najbolji profesori u PPS su
- biljana dicovski, osnovi ekonomije :heart:
- jasna jankovic, srpski (iako je stroga, pravicna je i moracete dobro da se pomucite za bolje ocene kod nje, zahteva postovanje) :think:
- sasa djukic, knjigovodstvo :ok:
- ivana timotijevic, pravo (preslatka je i takodje zahteva postovanje) :manikir:
- zeljko macura, latinski (odvaljuje i zeza se sa ucenicima, preko njega cete cuti sve najnovije traceve iz skole) :rotf: :worth: :zcepanje:
- za kraj, frustrirajuci slobodan rakic, osn.ekon, ek.preduzeca i obuka ( zna na finjaka da ponizi osobu i glumi strogocu) :rtfm: :dash:
SMER POSLVNI ADMINISTRATOR je najbolji u skoli, zajebancija skroz, a pritom cete puno nauciti!
 
Jaooo, pravnica je nevđena carica! Umirem od smeha pored nje. Znači, mnogo je gotivim!
A Rakić nam je sad problem. Mada, ja sam skapirala da nije toliko strašan. Samo moraš da učiš, ali ja mrzim osnove ekonomije tako da. . . :lol: Obuka mi već dobro ide kod njega.
Za ostale ne znam sem za Đukića. On knjigovodstvo predaje prvoj grupi. Meni predaje Radmila Jaćević. Hvala Bogu, pa znam knjigovodstvo inače bih prolazila kao sa ekonomikom (užasno).

A i Ljubica Jolović (srpski) je odlična. Meni razredna, inače! Stroga je u nekim trenucima, ali ja to još uvek nisam osetila na svojoj koži. :lol:
A Radmilo Milošević (matematika) je poseban slučaj. Zeza se sa učenicima mnogo i svi na kontrolnima podobijamo dvojke i trojke, i poneke četvorke i petice, a na kraju nam
svima ispoklanja ocene. Nema manje od 4.

Ma škola je najbolja! Baš je bleja. Uz malo učenja, lagano budeš odličan. Bar u mom smeru (Poslovni administrator).

@gogdidi
jesi ti završila PPŠ ili i dalje ideš tamo?
 

Back
Top