Dangube

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.843
Aj sad bez preterivanja i pakovanja priznajte..koliko dana ste protracili i besmisleno izgubili nista pametno ne radeci?:lol:i posle kazu sve je u nasim rukama..nas izbor..krojimo shatro sami zivot..ono kao zivimo za 10 dana letovanja..sve ostalo smor..aj da vidimo fenomene na koji nacin im je zivot ispunjen:lol:
 
vrlo ti je to subjektivan pogled na besmislenost dana...šta je pametan rad u toku dana ? da zakucavam flekice u cipelice ?čitam knjigu ? smisao je ludilo noćnog života ?
vrlo subjekivno viđenje, i ondak subjektivan odgovor : ne, nisam protraćila ni sekund, jer i to kad samo odmaram, potrebno je mom organizmu...
 
ja nisam bas reprezentativan primerak, i bas pokusavam da se prisetim nekih takvih dana, al nesto bas i nema ih itsch:p
al se zato secam kako sam mloge pokusavala da pomerim, al se bas nisu dali, sve zaleci se na lose astroloske aspekte i sta li vec:( i naravno - digla ruke od njih, jer je toliko bilo uzaludno, ravno dangubljenju:D
 
Aj sad bez preterivanja i pakovanja priznajte..koliko dana ste protracili i besmisleno izgubili nista pametno ne radeci?:lol:i posle kazu sve je u nasim rukama..nas izbor..krojimo shatro sami zivot..ono kao zivimo za 10 dana letovanja..sve ostalo smor..aj da vidimo fenomene na koji nacin im je zivot ispunjen:lol:

Ne moraš uvek da radiš nešto pametno, nekad je i opusti se i uživaj :lol:
 
Previše, naročito leti. Do skoro sam bila zauzeta non stop, sad odjednom imam dosta slobodnog vremena.
Ponekad nemam pojma kako mi je prošao dan, ništa nisam radila, samo gledala tv, bila na netu, izležavala se u dvorištu, čitala, igrala sa psom- to radim kad ništa ne radim!
 
vrlo ti je to subjektivan pogled na besmislenost dana...šta je pametan rad u toku dana ? da zakucavam flekice u cipelice ?čitam knjigu ? smisao je ludilo noćnog života ?
vrlo subjekivno viđenje, i ondak subjektivan odgovor : ne, nisam protraćila ni sekund, jer i to kad samo odmaram, potrebno je mom organizmu...

Nisam ni rekao sta je za mene danguba..ali otprilike sve sto me cini nezadovoljnim to jes bio bi na nekom drugom mestu u datom trenutku..radeci nesto korisnije..sto za sebe sto za covecanstvo na pr;)
Previše, naročito leti. Do skoro sam bila zauzeta non stop, sad odjednom imam dosta slobodnog vremena.
Ponekad nemam pojma kako mi je prošao dan, ništa nisam radila, samo gledala tv, bila na netu, izležavala se u dvorištu, čitala, igrala sa psom- to radim kad ništa ne radim!

E to recimo..ok nesto slicno ce ljudi reci da ih ispunjava a sigurno bi voleli da su na bolji nacin negde lepse proveli takve dane
 
Nisam ni rekao sta je za mene danguba..ali otprilike sve sto me cini nezadovoljnim to jes bio bi na nekom drugom mestu u datom trenutku..radeci nesto korisnije..sto za sebe sto za covecanstvo na pr;)

uh, pa nisam na tebe konkretno ni mislila nego na sve nas , uopšte...čak i na samu sebe...što mi je danas besmisleno, možda već sutra nije...nemoj da se ljutiš...;)

al recimo, ono što me sigurno čini nezadovoljnom je kad moram da idem na neko veselje u familiji, a ne ide mi se...to mi je protraćen dan totalno...ima i dobrih, al kažem na ono na koje mi se ne ide a moram, to mi je brrrrrr, horor....
 
dzabalebarim svakodnevno...znaci..pa 300 dana godisnje:D hahah,ovo ostalo su dani kada treba da se uci..i da se radi nesto po kuci.. a to je jako retko zaista:D
 
uh, pa nisam na tebe konkretno ni mislila nego na sve nas , uopšte...čak i na samu sebe...što mi je danas besmisleno, možda već sutra nije...nemoj da se ljutiš...;)

al recimo, ono što me sigurno čini nezadovoljnom je kad moram da idem na neko veselje u familiji, a ne ide mi se...to mi je protraćen dan totalno...ima i dobrih, al kažem na ono na koje mi se ne ide a moram, to mi je brrrrrr, horor....


Ma ne ljutim se ne brigaj;)nego vecina cini mi se nije svesna u kolotecini to jes navici da nam tako prolaze dani..nista spec nije ni zavrsiti nesto po gradu..otici na pice..namenski ne sedeti kod kuce..mislim koji je to % iskoriscen naseg kapaciteta i energije
 
Aj sad bez preterivanja i pakovanja priznajte..koliko dana ste protracili i besmisleno izgubili nista pametno ne radeci?:lol:i posle kazu sve je u nasim rukama..nas izbor..krojimo shatro sami zivot..ono kao zivimo za 10 dana letovanja..sve ostalo smor..aj da vidimo fenomene na koji nacin im je zivot ispunjen:lol:
kod mene su u pitanju godine a ne dani...
 
Ma ne ljutim se ne brigaj;)nego vecina cini mi se nije svesna u kolotecini to jes navici da nam tako prolaze dani..nista spec nije ni zavrsiti nesto po gradu..otici na pice..namenski ne sedeti kod kuce..mislim koji je to % iskoriscen naseg kapaciteta i energije

Slažem se da smo uglavnom neiskorišćeni kapaciteti, naročito mi forumaši,
uludo traćimo energiju na nešto od čega nema adekvatne povratne reakcije
u smislu napretka, ali šta misliš da li je to materijalno što nam se događa
prvenstveno prema značaju ili ima on druga dublja nota koja označava duhovnost,
možžda su to samo naši pojedinačni načini da dosegnemo istu, a možda i grešimo,
skrećemo sa puta, ali zašto ne preuzeti onda tu odgovornost i reći: e, ja sam
samo tako postupio, niko nije kriv, odgovaram za svoje postupke i kukavičluk?
 
U dokolici su mi pale na pamet najbolje ideje! Realno, kad si zauzet i u frci, nemaš vremena za dublja razmišljanja o nekim drugim stvarima!

Nauka, filozofija i umetnost su se razvile jer su neki ljudi imali višak vremena i počeli da stvaraju i razmišljaju o svetu koji ih okružuje.

Zato, dangube :super:
 
Au, ala ti pesimistički gledaš na sve....:confused:
A što tako?

Pa, šta ću. :)
Kažem, pored škole, ceo moj život je čisto gubljenje vremena.
Imam ga toliko slobodnog, donekle u stvari, i imam milion korisnih stvari da uradim....
A jedino što uradim jeste da mislim o tim stvarima, nikad ništa ne učinim.
Yay me.
 
Aj sad bez preterivanja i pakovanja priznajte..koliko dana ste protracili i besmisleno izgubili nista pametno ne radeci?:lol:i posle kazu sve je u nasim rukama..nas izbor..krojimo shatro sami zivot..ono kao zivimo za 10 dana letovanja..sve ostalo smor..aj da vidimo fenomene na koji nacin im je zivot ispunjen:lol:






<------------------videti broj postova...:rumenko:
 
Ja idem iz krajnosti u krajnost. Bio mi je pametno iskoriscen svaki minut svakoga dana a sad nista pametno ne radim, ne ucim, ne zaradjujem, cak ni na forumu ne provodim mnogo vremena. Ne radim nista. Na tv-u gledam svega jednu seriju i Nindza ratnike.
 

Back
Top