I guska i andjeo, krila imaju

...nije nesretjna, ako ne voli sex i dovoljno je samosvesna i stabilna lichnost da uspe da odoli onome shto joj drushtvo nametje kao normalno, ondak je ok...

ne voli sex?
samostalna i stabilna licnost da odoli onom sto drustvo namece?:D
a da zivi medju indijancima, sha mislis..jel bi i teoretski bila nevina sa 30?
to je neprirodno, i to je nametnuto-negovanje kulta nevinost, otudjenost od same sebe, a narocito od muskaraca
zamisli kolika je njena zatvorenost kad do 30 nije uspela da se sa nekim dovoljno zblizi, da pozeli da ima sex?
 
kako zna da ga ne voli ako ga nije probala?
zar je normalno da zena ne pozeli nikad neznost, poljubac, bliskost? a sex je samo prirodan nastavak toga.
zaista mislis da je to deo necije prirode, da ne voli sex?
...a kako ti znash da nisi lezbijka, kao shto ja znam da nisam *****...?
...kako znash da ne volish ljucko meso...?
...kako znash da ne uzzivash u bichevanju...?
...kako znash shta je tvoja priroda ako nisi potpuno do detalja iskren prema sebi i radish iskljuchivo ono shto volish...?
 
...a kako ti znash da nisi lezbijka, kao shto ja znam da nisam *****...?
...kako znash da ne volish ljucko meso...?
...kako znash da ne uzzivash u bichevanju...?
...kako znash shta je tvoja priroda ako nisi potpuno do detalja iskren prema sebi i radish iskljuchivo ono shto volish...?

blah..lose, lose pici..pokusaj ponovo:lol:
znam da nisam lebejka, zasto sto volim muskarce. ali ne znam da li sam bi, mozda cu jednog dana i saznati
ne znam da ne volim ljudsko meso, kad mi dali peceno, verovatno ne bih primetila razliku, kao ni ti..
znam zato sto ne volim bol..
sexualni nagon je pored nagona za prezivljavanje najjaci nagon u coveku..i ko njega uspe da potisne tako duboko da do 30 ne radi nista po tom itanju, ima neki problem..
ps. i radeci ono sto ne volimo, saznajemo sta volimo:D
ali ne radeci nista..ne saznajemo nista:)
 
znam jednu sto je sa 30 godina izgubila nevinost,a ujedno se tad prvi put i ljubila sa muskarcem...al ona ima valjda neke komplekse jer je bas debela i pretpostavljam da joj nije bilo lako da stupa u kontakt sa suprotnim polom :neutral:

uglavnom verovatno je nesigurna u sebe,svoje telo ili sta ti ja znam sta vec...mislim....posle nekog vremena sve je teze,zar ne...nije bas sve jedno prvi put sa trideset godina spavati i ljubiti se sa nekim a pojma nemas sta ti je ciniti... :neutral:
 
kako zna da ga ne voli ako ga nije probala?
e ova recenica mi nikad nije bila jasna
zar nije logicno da nesto prvo pozelis da probas pa tek onda probas.
a i nesto ne verujem u radost seksa koji se proba da bi se "videlo da li ce da mi se svidi".
mislim, sada govorim samo o sebi, ali verujem da je i kod ostalih bilo tako, ja sam godinama zamisljala kako je taj seks super i da ne zalazim u detalje, pre nego sto sam ga imala. i ne mogu da zamislim da se odigralo bez tog osecaja. u stvari mogu, verovatno bi se i desilo na kraju pod nekim pritiskom i bilo bi bzvz.... blje.
 

Back
Top