"Престолонаследник" на прослави хрватске државности у хрватској амбасади

Да ли сте за то да се Карађорђевићи поново протерају из земље?


  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Сетите се тема где сам рекао да овог пробисвета припрема Запад за новог гувернера Србије!?

10449.jpg



Срамота: Принц Александар Карађорђевић и бројни београдски глумци „увеличали“ прославу Дана државности Хрватске
Честитамо на геноциду!

Српски политичари нису дошли у хрватску амбасаду, али ту су били поједини глумци, новинари, свештеници, па чак и генерали
Михајлов: Немам речи за такав поступак престолонаследника
Маркићевић: Ја бирам друштво, могао би то и он да ради

Годишњица проглашења независности Републике Хрватске, што је био увод у прогон и геноцид над Србима, обележена је и у хрватској амбасади у Београду.
Док су Стјепан Месић и Иво Санадер прослављали Дан државности у Книну, њиховом амбасадору Жељку Купрешку честитали су многе јавне личности из Србије. Осим Станимира Вукићевића, државног секретара министарства спољних послова Србије и појединих генерала Војске Србије готово да није било других представника власти и државних институција.
Међутим, на свечаност код Хрвата дошли су владика Хвостански Атанасије Ракита, професор богословије Радован Биговић, бизнисмен Драгомир Ј. Карић, глумци Аљоша Вучковић, Весна Чипчић, Неда Арнерић, Бранислав Лечић, Ива Штрљић, новинари Драган Бујошевић и Антонела Риха, као и бивши премијер Србије Зоран Живковић.
Први пут у јавни живот Србије, од када му је одобрен агреман, укључио се и амбасадор Македоније, његова екселенција Љубиша Георгијевски.
Ипак, главни гост је био принц Александар Карађорђевић.
- Покушали смо да принцу укажемо на то да би било боље кад не би отишао у хрватску амбасаду, међутим он је инсистирао. Престолонаследник не жели да се бави политиком и сматра да сви народи бивше Југославије морају да се окрену будућности и старе неспоразуме да оставе у прошлости, рекао је за Правду извор из окружења Александра Карађорђевића који је инсистирао на анонимности.
Посланик из Нове Србије, Мирослав Маркићевић, изненађен је што је престолонаследник Карађорђевић присуствовао прослави Дана државности Хрватске.
- И ја као посланик добијам веома срдачне позиве из разних амбасада, институција, али, бирам где ћу да се појавим. То је моја порука. Иако ја не поредим своју функцију са престолонаследником, понављам да и ја бирам где ћу се појавити - казао је Маркићевић.
Да престолонаследник није смео да се појави на прослави дана државности Хрватске, јер то нису учинили ни председник ни премијер, сматра посланик из Српске напредне странке Милета Поскурица.
- Александар Карађорђевић је показао да функционише по својим сопственим мерилима и принципима, а требало би да његово деловање буде усаглашено са званичном политиком Србије. Он је симбол државе, а то је урадио на своју руку. Са друге стране, тражи рехабилитацију монархије. Обавеза суверена је да заступа државну политику, а он то није учинио - казао је Поскурица.
Он је додао да се из државног буџета издваја велики новац за краљевску породицу и да би та средства требало рационализовати.
Члан Главног одбора ДСС-а Дејан Михајлов наглашава да је „без текста".
- Изненађен сам тим потезом престолонаследника. Просто, немам речи. С једне стране, он има право на лични став, али, он ипак симболише државу и требало би да заступа званичну политику - казао је Михајлов.
Посланик СПС-а Ђорђе Милићевић кратко је казао да је изненађен, али да би требало питати престолонаследника који су му били мотиви и интереси да присуствује свечаности. Он је нагласио и да је 100 милиона колики су трошкови двора велика цифра, те да би то требало свести на неки рационални ниво.
Лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма кратко је рекао да га то не интересује.
- Карађорђевић је за мене само грађанин Србије. А мене не интересује где иде грађанин Србије - казао је Палма.
Е. П.

http://www.pravda.rs/srbija/10116/chestitamo-na-genotsidu
 
Не треба заборавити да он никако не може бити престолонаследник Србије, јер је рођен у хотелској соби која је била проглашена територијом Краљевине Југославије. :)
Значи, може бити само југословенски престолонаследник, па је човек отишао да обилази део своје краљевине... :hahaha:
 
Он је разговарао са Бајденом, спремају они Кара-Ђорђевића као оног Симеона Бугарског да буде нови гаулајтер Србије.

План је бриљантан.
ДС и жута банда ће га подржати тихо због УСА,
а он ће и покупити нешто гласова "Патриота" који се куну у "краља и отаџбину" и тако ће га наметнути да нас схебе 100%
 
Монархисти су начилили највећу грешку у историји Србије, неслушавши генерала Мишића, а овом човеку и новинарима треба објаснити да Република Србија није монархија и да овај пацијент нема никакву Југославију чији би престо могао да наследи. Кад се изроди неки српски Путин, може да се покрене прича о крунисању.
 
Он је разговарао са Бајденом, спремају они Кара-Ђорђевића као оног Симеона Бугарског да буде нови гаулајтер Србије.

План је бриљантан.
ДС и жута банда ће га подржати тихо због УСА,
а он ће и покупити нешто гласова "Патриота" који се куну у "краља и отаџбину" и тако ће га наметнути да нас схебе 100%

Ne mrači ovako kasno.
 
Сетите се тема где сам рекао да овог пробисвета припрема Запад за новог гувернера Србије!?

10449.jpg



Срамота: Принц Александар Карађорђевић и бројни београдски глумци „увеличали“ прославу Дана државности Хрватске
Честитамо на геноциду!

Српски политичари нису дошли у хрватску амбасаду, али ту су били поједини глумци, новинари, свештеници, па чак и генерали
Михајлов: Немам речи за такав поступак престолонаследника
Маркићевић: Ја бирам друштво, могао би то и он да ради

Годишњица проглашења независности Републике Хрватске, што је био увод у прогон и геноцид над Србима, обележена је и у хрватској амбасади у Београду.
Док су Стјепан Месић и Иво Санадер прослављали Дан државности у Книну, њиховом амбасадору Жељку Купрешку честитали су многе јавне личности из Србије. Осим Станимира Вукићевића, државног секретара министарства спољних послова Србије и појединих генерала Војске Србије готово да није било других представника власти и државних институција.
Међутим, на свечаност код Хрвата дошли су владика Хвостански Атанасије Ракита, професор богословије Радован Биговић, бизнисмен Драгомир Ј. Карић, глумци Аљоша Вучковић, Весна Чипчић, Неда Арнерић, Бранислав Лечић, Ива Штрљић, новинари Драган Бујошевић и Антонела Риха, као и бивши премијер Србије Зоран Живковић.
Први пут у јавни живот Србије, од када му је одобрен агреман, укључио се и амбасадор Македоније, његова екселенција Љубиша Георгијевски.
Ипак, главни гост је био принц Александар Карађорђевић.
- Покушали смо да принцу укажемо на то да би било боље кад не би отишао у хрватску амбасаду, међутим он је инсистирао. Престолонаследник не жели да се бави политиком и сматра да сви народи бивше Југославије морају да се окрену будућности и старе неспоразуме да оставе у прошлости, рекао је за Правду извор из окружења Александра Карађорђевића који је инсистирао на анонимности.
Посланик из Нове Србије, Мирослав Маркићевић, изненађен је што је престолонаследник Карађорђевић присуствовао прослави Дана државности Хрватске.
- И ја као посланик добијам веома срдачне позиве из разних амбасада, институција, али, бирам где ћу да се појавим. То је моја порука. Иако ја не поредим своју функцију са престолонаследником, понављам да и ја бирам где ћу се појавити - казао је Маркићевић.
Да престолонаследник није смео да се појави на прослави дана државности Хрватске, јер то нису учинили ни председник ни премијер, сматра посланик из Српске напредне странке Милета Поскурица.
- Александар Карађорђевић је показао да функционише по својим сопственим мерилима и принципима, а требало би да његово деловање буде усаглашено са званичном политиком Србије. Он је симбол државе, а то је урадио на своју руку. Са друге стране, тражи рехабилитацију монархије. Обавеза суверена је да заступа државну политику, а он то није учинио - казао је Поскурица.
Он је додао да се из државног буџета издваја велики новац за краљевску породицу и да би та средства требало рационализовати.
Члан Главног одбора ДСС-а Дејан Михајлов наглашава да је „без текста".
- Изненађен сам тим потезом престолонаследника. Просто, немам речи. С једне стране, он има право на лични став, али, он ипак симболише државу и требало би да заступа званичну политику - казао је Михајлов.
Посланик СПС-а Ђорђе Милићевић кратко је казао да је изненађен, али да би требало питати престолонаследника који су му били мотиви и интереси да присуствује свечаности. Он је нагласио и да је 100 милиона колики су трошкови двора велика цифра, те да би то требало свести на неки рационални ниво.
Лидер Јединствене Србије Драган Марковић Палма кратко је рекао да га то не интересује.
- Карађорђевић је за мене само грађанин Србије. А мене не интересује где иде грађанин Србије - казао је Палма.
Е. П.

http://www.pravda.rs/srbija/10116/chestitamo-na-genotsidu


Ја сам се шокирала неки дан када сам видела на Двору, где он
"станује" почасну стражу (у униформама, ону исту гарду која буде
постројена када председнику Србије долази неки важан гост)
Он је имао неки пријем,..а та Гарда је ту стајала...

Који је бре он фактор:?:
.
Енглески шпијун и ништа више!

А, народ плаћа из свога џепа његове противсрпске "хирове"!!!!

.
 
Ја сам се шокирала неки дан када сам видела на Двору, где он
"станује" почасну стражу (у униформама, ону исту гарду која буде
постројена када председнику Србије долази неки важан гост)
Он је имао неки пријем,..а та Гарда је ту стајала...

Који је бре он фактор:?:
.
Енглески шпијун и ништа више!

А, народ плаћа из свога џепа његове противсрпске "хирове"!!!!

.

Njemu treba da dodje engleska garda a ne nasa, buduci da je tamo zavrsio skole, sluzio vojsku, da tamo skoluje decu i da engleski prica tecno a srpski natuca otprilike kao ja italijanski. Sram ga bilo :evil:
 
Ја сам се шокирала неки дан када сам видела на Двору, где он
"станује" почасну стражу (у униформама, ону исту гарду која буде
постројена када председнику Србије долази неки важан гост)
Он је имао неки пријем,..а та Гарда је ту стајала...

Који је бре он фактор:?:
.
Енглески шпијун и ништа више!

А, народ плаћа из свога џепа његове противсрпске "хирове"!!!!

.

Припремају га за гаулајтера бомбонице, види шта ти кажем.
 
Он је разговарао са Бајденом, спремају они Кара-Ђорђевића као оног Симеона Бугарског да буде нови гаулајтер Србије.

План је бриљантан.
ДС и жута банда ће га подржати тихо због УСА,
а он ће и покупити нешто гласова "Патриота" који се куну у "краља и отаџбину" и тако ће га наметнути да нас схебе 100%

..а тек Вук Драшковић преко оног његовог Срђана Срећковића
(министар за дијаспору),...како лобира по дијаспори да се
тај "што је пас`о траву" постави за краља и да се успостави Монархија:roll:


.
 
..а тек Вук Драшковић преко оног његовог Срђана Срећковића
(министар за дијаспору),...како лобира по дијаспори да се
тај "што је пас`о траву" постави за краља и да се успостави Монархија:roll:


.

То и причам!
Енглески официр да нам буде краљ!

Понекад помислим да су комунисти били апсолутно у праву.....
 
То и причам!
Енглески официр да нам буде краљ!

Понекад помислим да су комунисти били апсолутно у праву.....

...А, тек онај ПОДАТАК колико се из буџета издваја за раскошни
живот те и такве " свите"..

Хеј, мрзи ме да тражим, али ЦИФРА је мало жешћа, а овај наш народ
нема појма да и за то издваја свој новац:roll:

.
 
Dajte neku anketu da li smo za ili protiv da ovaj bude neki monarh.

Операција иде овако:
Неће да те питају да ли ћеш да ти ОН буде монарх.
Него

"Да ли сте за монархију?"
и големи део српксих "Патриота" ће да доживи оргазам и каже "ДАААААА"

А онда ће они да кажу
"Ево вам овај за краља!"

Или нећемо да будемо монархија него ће њега да поставе за "духовног вођу" неког новог "ДОС-а" па ће да буде премијер или председник после Тадића- што је вероватнија ситуација, као Симеон у Бугарској.
да направе антирусе од Бугара они су им убацили Симеона Саксенкобуршког- бившег цара, за премијера!
 
...А, тек онај ПОДАТАК колико се из буџета издваја за раскошни
живот те и такве " свите"..

Хеј, мрзи ме да тражим, али ЦИФРА је мало жешћа, а овај наш народ
нема појма да и за то издваја свој новац:roll:

.

Да, ОЋУ МОЈЕ ПАРЕ НАЗАААААД!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Dajte neku anketu da li smo za ili protiv da ovaj bude neki monarh.
Па, јест, само нам још то треба, нисмо скоро имали тему за монархију или против ње. :roll:

На ову тему:
Ако је ово истинита вест, стварно, баш му није требало. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top